ZAŽIJTE DEN
STARDANCE

MÁTE CHUŤ A ODVAHU ZAŽÍT JEDEN DEN PILNÉHO TRÉNINKU HVĚZD ZE SLAVNÉ SOUTEŽE STARDANCE? VYZKOUŠEJTE SI NA VLASTNÍ KŮŽI, CO STOJÍ ZA JEJICH KRÁSNÝMI VÝKONY.

INTENZIVNÍ TANEČNÍ KURZ STARDANCE

V rámci Dne StarDance na Vás čeká 6 hodin tance, kdy si osvojíte základní kroky vybraných tanců a naučíte se i pokročilou choreografii. Den StarDance je určen pro všechny milovníky tance a pohybu a to bez rozdílu věku či tanečních zkušeností. Stejně jako i ve slavné soutěži StarDance si tanec může osvojit úplně každý, jedinou podmínkou je chuť a potřebná píle. Den StarDance je rozdělen do dvou bloků po 3 hodinách, takže bude dostatek času pro důkladné osvojení si tanečních prvků.

Pod vedením lektora, který se bude po celou dobu věnovat jenom Vám, si budete moci připadat jako pravá hvězda StarDance. Pokud chcete prožít či věnovat opravdový taneční zážitek, pak Dne StarDance je to pravé.

Co na sebe: pohodlné společenské oblečení (košile, kalhoty, top, sukně), taneční či společenská obuv.


CO VÁM KURZ PŘINESE?

  • Den plný pohybu a nových zážitku: viz reference
  • Možnost zažít na “vlastní kůži”, co to znamená trénovat taneční show
  • Otevře Vám dveře do tanečního světa
  • Možnost krásného dárku Vašim blízkým či kolegům

Kurz probíhá celý den většinou od 9:00 – 16:00 v tanečním sále Na Zbořenci 7, Praha 2.

Program akce: 4 lekce – 3 hodiny, kdy se naučíte první tanec, pauza na oběd – 1 hodina, odpoledne 4 lekce- 3 hodiny na osvojení si tance druhého

Počet účastníků: 1-2

Pokud se necítíte na celých 6 hodin, můžete využít nabídky balíčku
TANEČNÍ RYCHLOKURZ

CENA KURZU
DEN STARDANCE

8 LEKCÍ S PROFESIONÁLNÍM LEKTOREM

CENA 3900,- KČ

Nejsme plátci DPH. Cena je včetně všech poplatků

KURZY PRO-AM

Tento kurz pomyslně navazuje na Perný Den StarDance a prožitek tance s profesionálem/profesionálkou. Spočívá v pravidelných individuálních lekcích s vybraným profesoináním partnerem. Je určen pro ty, kteří by se tanci chtěli věnovat více do hloubky a pravidelně. Tanec s profesionálem Pro-Am (profesionál – amatér) může být vhodnou a intenzivnější alternativou kurzu solo ladies, posilování ve fitku či aerobiku. A pokud Vás to opravdu chytne a budete si chtít vše vyzkoušet v akci oblečen/oblečena v nádherných tanečních šatech, budete se moci zúčastnit některé ze soutěží, které organizujeme, nebo se i vydat na soutěž do světa.

Přečtěte si několik příběhů našich Pro-Am nebo přímo i blog jedné z našich studentek, abyste si udělali představu.

Co na sebe: pohodlné společenské oblečení (košile, kalhoty, top, sukně), taneční či společenská obuv.


CO VÁM KURZ PŘINESE?

  • Pravidelné individuální lekce s profesionálním partnerem
  • Opravdový taneční zážitek z tance
  • Naučíte se nechat se vést a vnímat partnera, hudbu, sebe sama
  • Možnost soutěžit v tanci se svým profesionálem
  • Novou vzpruhu do žtivota: viz reference

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Čeká Vás první zkušební dvojlekce, kde se seznámíte se svým profesionálem, trochu si zatančíte a domluvíte Váš tréninkový program – intenzitu, přesné časy, cíle, atd.

Pro/Am lekce probíhají individuálně s Vaším profesionálním partnerem. Vzhledem k individuálnosti služby jsou tréninky možné v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách vč. víkendů. Ceny se platí v balíčcích – předplatné 10 lekcí. V našem týmu profesionálů jsou mistři republiky, finalisté taneční ligy, vítězové mnoha tanečních soutěží.

Kurz probíhá na tanečním sále Praze 2 (u Karlova náměstí), Praze 4 (stanice metra Pankrác) a Praze 9 (Gymnázium Českolipská).

Program akce: lekce většinou probíhají v 90 min bloku – tzn. 2*45 min. (1 lekce – 45min)

Počet účastníků: 1

PRVNÍ PRO-AM LEKCE
S PROFESIONÁLEM

90 MIN LEKCE TANCE A TVORBY PRO-AM PLÁNU

CENA 1500,- KČ

Nejsme plátci DPH. Cena je pro jednu osobu, včetně všech poplatků

FOTO A VIDEO

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

V rámci Dne StarDance je samozřejmě možné pozvat Vaše známé a kamarády. Doprovod je vřele vítán už pro to, že pomáhá vytvořit tu správnou atmosféru. Pokud by i oni chtěli Vaše výkony zdokumentovat, naše taneční studio to povoluje. Harmonogram celého dne je možné přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům.

Pro Den StarDance je možné si vybrat tance, které se Vám nejvíce líbí. Volit můžete z nabídky: latinsko-americké tance – samba, chacha, rumba, paso-doble, jive, salsa a standardní tance – anglický waltz, tango, vídeňský valčík, slowfoxtrot, quickstep. Klienti většinou vybírají tak, že v dopoledním bloku se věnujeme intenzivně jednomu tanci a v odpoledním tanci druhému. Je tak dostatek času se naučit sestavenou choreografii a důkladně ji procvičit, abyste ji zatancovali podobně jako hvězdy ze StarDance.

Naše taneční škola nabízí nejen taneční zážitky typu Den StarDance a Taneční rychlokurz, ale také individuální kurzy tance a kurzy pro malé skupiny. Taneční studio, ve kterém výuka probíhá, je přímo specializované na individuální lekce a není tak časově omezováno jinými kurzy tance. Můžeme se Vám tak při výběru termínu maximálně přizpůsobit.

Vřele naše taneční kurzy doporučujeme všem zájemcům o společenský tanec, kteří si chtějí dopřát luxus a kouzlo individuální péče. Jsou určeny též pro ty, kteří nemají čas pro návštěvu klasických „tanečních“. A v neposlední řadě jsou naše taneční kurzy určené pro ty, kteří již propadli do bezradnosti a nevěří, že by se ještě mohli naučit tančit.

Menu