ROZTANČENÁ PRAHA

Zdarma pro všechny

Rodiče a spolužáci ze soutěžící třídy mají vstup na akci zdarma. Každá škola bude mít zarezervovaný stůl pro pedagogický sbor.

Tréninky

Vybrané taneční páry budou pod vedením zkušeného lektora trénovat v tanečním studiu v srdci Prahy, nebo dokonce přímo ve vaší škole. Celá výuka je ZDARMA.

Finále na Žofíně

Finále na Žofíně proběhne 2.12.2023 od 9:30. Páry, které se v taneční soutěži probojují až do finále, vyhrají pro svoji třídu hru LaserGame zdarma.

O projektu 

Roztančená Praha

ROZTANČENÁ PRAHA 2. ROČNÍK

Termín: 2.12.2023 od 9:30

Místo konání: Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, 110 00 Nové Město

Co můžete očekávat:

  • Soutěž o Lasergame: Letos jsme připravili úžasnou odměnu pro naše finalisty. Nejlepší taneční páry získají lasergame pro celou svou třídu! To je výzva, kterou si jistě nenecháte ujít.
  • Zdarma od A do Z: Výuka tance, účast na soutěži i vstup na naši akci je zdarma díky podpoře našich skvělých partnerů.
  • Profesionální Výuka: Naši talentovaní lektoři vás provedou jedním soutěžním tancem. Kromě tance zažijete i spoustu zábavy a poznáte nové kamarády.
  • Moderátor: Program bude moderovat Jan Onder, kterého mnozí znáte z pořadu StarDance.
  • Breakdance Show: V čase mezi soutěžemi nás čeká ohromující představení tanečníků breakdance. Jejich úžasná dovednost a energie vás doslova ohromí.
  • Nádherná Atmosféra: Atmosféra na naší akci je nesrovnatelná. Přijďte zafandit vašim favoritům i vy!

Všichni jsme plní očekávání a nadšení, že vás můžeme přivítat na Roztančené Praze. Toto je událost, kterou nechcete minout. Přijďte se připojit k naší taneční rodině a zažijte den plný radosti, tance a soutěže na jednom z nejkrásnějších míst v Praze!

Předběžný harmonogram soutěží: JIŽ BRZY