Taneční

Plesy v Praze 

Udělejte si radost a užijte si taneční večer na úrovni. Každoročně pro Vás pořádáme několik tanečních plesů a soutěží. Přijďte si s námi zatančit.

Naše soutěže

Každoročně organizujeme několik tanečních plesů a soutěží. Přijměte pozvání na některou z našich akcí a společně pojďme protančit celý večer. 

Vstupenky

 Vstupenky na naše akce můžete zakoupit přímo u nás či smluvních partnerů.

NABÍDKA PLESŮ 2024

ŽOFÍNSKÝ GALA PLES

Termín: 7.12. 2024 od 19 hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Přijměte pozvání na gala ples pro širokou veřejnost v historických prostorách paláce Žofín. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý orchestr na velkém a big band na malém sále, ukázky vítězů taneční soutěže StarDance a semifinále/ finále mistrovství Evropy profesionálů ve standardních tancích. K dispozici bude prostorný parket k tanci. Speciální péče se návštěvníkům dostane při koupi vstupenky k tzv. „roztančeným stolům“, kde se o taneční kroky návštěvníků budou starat profesionální tanečníci, kteří je nenechají dlouho sedět. I když tedy přijde někdo na ples sám, protančí celou noc. K jednotlivým vstupenkám doporučujeme zakoupit rautový a nápojový balíček, abyste si celý večer užili naplno.

Dress code: black tie optional.

DANCETIME GALA CUP 

Termín: 13. + 14.1. 2024 od 9:00hod

Místo konání: Grand hotel Bohemia, Králodvorská 4, Praha 1

Taneční soutěž pro dětské, juniorské, dospělé a seniorské taneční páry. Představí se taneční páry nejvyšší národní úrovně včetně párů začínajících.

Předběžný harmonogram soutěží:

  • sobota – soutěže Pro-Am
  • neděle – soutěže Solo Dance SUT