Reference – Den StarDance

MARIE KRUPOVÁ

Celý den jsem si maximálně užila, lektor Matěj Svoboda je velice milý a empatický, krásně všechno vysvětlí, postupně přidává kroky tak, aby to každý zvládnul. A když ne, tak napravíme chyby nebo přijdeme pod velením Matěje na to,  proč nám to nefunguje.. A ejhle najednou to jde ? Nekonečná trpělivost, vtípky a dobrá nálada. Moc oceňuji, jak precizně, ale přitom s grácií a vtipem byly vtloukány do mé hlavy a nohou jednotlivé tance.

Marie Krupová,prosinec 2019

MICHAELA SRBOVÁ

Účastnila jsem se Dne Stardance a mohu jedině doporučit! Užila jsem si perfektní den a snad jsem si i něco odnesla:-) Nervozita ze mě opadla hned po příchodu díky přátelskému přístupu lektorů a příjemné atmosféře. Obrovský dík patří mému tanečníkovi Matějovi, díky kterému jsem si nejen krásně zatančila, ale i si užila zábavu. Domluvili jsme se na 3 tancích, u kterých jsme probrali techniku a naučili se sestavu. Určitě jsem netančila naposledy, ráda se k Vám opět vrátím. Děkuji!

Praha, listopad 2019

DIANA KELTNEROVÁ

Byla jsem ve Vaší škole podruhé a opět musím ocenit profesionalitu, energii a trpělivý přístup lektora. Opravdu děkuji za mnoho rad ohledně techniky tancování, přestože tančím jen pro radost, jsem za každou informaci vděčná. Tanec přináší pozitivní energii do života a kdo jednou euforii z tance zažil, nemůže bez ní být. Díky Vašim kurzům si mnozí z nás plní své dětské sny. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho životní pohody.

Praha, říjen 2019

LENKA CAPOUŠKOVÁ

Ke svým narozeninám jsem obdržela od dcery poukaz „Jeden DenStar dance“. Na den „D“ jsem jela s obavami, co mě vlastně čeká a kdo bude mým tanečníkem. Přivítal mě sympatický, milý, mladý muž Pavel Strnad.Po pár tanečních krocích ze mě nervozita odpadla a náramně jsem si to díky Pavlovi užívala. Ještě jednou Pavlovi moc děkuji za jeho toleranci k mému výkonu a těším se na další narozeninový dárek ve formě tanečního poukazu :D.

Praha, březen 2019

DANA SVATOŠOVÁ

Dárek ve formě neznámého zážitku,který jsem si přála,protože jsem obdivovala účastníky ve Stardance, byl přede mnou. Měla jsem zvláštní pocity očekávání i obav,jak bude tento den probíhat. Těšila jsem se a toužila naplno využít čas,určený jen pro sebe! Pro nacvičení jsem si vybrala tance-tango a sambu. S tangem jsem se v praxi skoro nesetkala a sambu mám ráda,ale nikdy jsem ji netančila v páru. Snažila jsem se pochytit všechny dobře míněné rady od profesionála, který pro mě vymyslel dvě taneční sestavy, které jsme i secvičili. Byla jsem potěšena, že se mě věnoval taneční mistr a pak i spokojená, že se sestavy vydařily a já jsem je zvládla. Děkuji Vítkovi Rázkovi za přátelskou atmosféru v sále, za povzbuzení i trpělivost naučit mě něco nového!

Praha, leden 2018

LENKA STUDENOVSKÁ

Stát se na jeden den star dance je rozhodně skvělý zážitek. Určitě vřele doporučuji každému, kdo má chuť naučit se nový tanec nebo si jen pořádně zatancovat s profesionálním tanečníkem. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi prošla pouze základními tanečními, jsem měla trochu strach. Ale příjemně mě překvapil velice přátelský přístup, uvolněná atmosféra a trpělivost, se kterou se mi lektor znovu a znovu snažil všechno vysvětlit. Rozhodně není třeba obávat se výsměchu, když se něco nedaří. Pro mě to byl příjemně strávený den, kdy jsem se dost nasmála a snad i něco nového naučila. Tančit 6 hodin je přece jen docela náročné, nohy večer pěkně bolely, ale každopádně to stálo za to.

Praha, prosinec 2017