Taneční show a vystoupení

Vyberte si z naší nabídky mistrů ČR a finalistů mistrovství Evropy profesionálů Show Dance tu nejvhodnější show pro Váš večírek. Nechte se unášet v rytmu společenských tanců.

ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ TANEČNÍ SHOW

Pokud byste chtěli na Vaší akci nabídnout něco opravdu originálního, na úrovni a přitom elegantního, vyberte si jednu ze show finalistů ME profesionálů a mistrů ČR Vítězslava Rázka a Kristýny Mückové. Jsou plné dramatických pasáží, zvedaček a klasického tance na té nejvyšší úrovni, vše ve stylizovaných kostýmech. Naše taneční škola má ve svých řadách mnoho šikovných tanečníků, díky kterým Vám dokážeme program ušít přímo na míru.

Taneční program

Zařídíme Vám jeden vstup nebo celovečerní taneční program, ukázky jednoho páru i vystoupení celé 12 členné formace. Vše přizpůsobíme Vašemu očekávání i rozpočtu. Pro ucelenější představu o tom, jak vybrané show vypadají, se podívejte na naše promo videa.

VIDEOUKÁZKA

SHOW
BONNIE A CLYDE PO ČESKU 

Díky této show se přenesete do 20. let minulého století, kdy Amerikou brázdily tlupy lupičů. Bonnie a Clyde se také vydali na tuto nebezpečnou cestu neustálého útěku před svými pronásledovateli. My Vám jejich životní příběh zatančíme. S touto show jsme obsadili 1. místo na MČR Show Dance.

 DÉLKA SHOW 4:30 MIN

VIDEOUKÁZKA

SHOW
CIRKUS DVOU SRDCÍ 

Nechte se vtáhnout do vábivých rytmů světoznámé artistické show Cirque de Soleil. V našem tématickém předtančení nahlédnete na proměnné nálady ve vztahu dvou artistů. Na jejich vztah plný hledání, vášně a lásky. Show je zpestřená o zvedačky, které dodávají celému příběhu ten pravý artistický ráz. S tímto předtančením jsme získali titul vicemistrů ČR a mohli jsme reprezentovat ČR na mistrovství světa v Číně.

 DÉLKA SHOW 4:45 MIN

VIDEOUKÁZKA

SHOW
RUMBA-SHALLOW

Latinsko-americká show se zvedačkami, příběhem a hudbou v rytmu rumby. Matěj Svoboda s Alinou Kozar s ní získali 3.místo v talentové soutěži VŠE v konkurenci 70 účastníků. Vizitkou jejich úrovně je několikanásobná účast ve finále taneční ligy a nejvyšší mezinárodní třída.

 DÉLKA SHOW 3:30 MIN

VIDEOUKÁZKA

SHOW
ZPOVĚĎ HANY H.

Šanson, krásné boa, elegantní krokové pasáže a fascinující hlas Hany Hegerové, to vše spojuje naše nová taneční show. Na parket přeneseme atmosféru 30. let minulého století a věříme, že novými zvedačkami pozvedneme nejen sebe navzájem, ale také diváky z jejich židlí. S tímto předtančením jsme získali titul Vicemistrů ČR v showdance  a video záznam byl pořízen z naší taneční ukázky v rámci gala večera nejprestižnější taneční události roku – mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích v Lucerně.

 DÉLKA SHOW 4:30 MIN

SKUPINOVÁ LEKCE 
A SOUTĚŽ

Další možností, jak zpestřit Váš večírek či ples, je volba krátké výuky jednoho či dvou tanců. Pozveme Vaše kolegy na taneční parket a po krátkém úvodu, kdy se každý naučí základní krok sám, jej poté procvičí i v páru. Na závěr je možné uspořádat krátkou komponovanou soutěž ve vybraném tanci, jež může být tím pravým vrcholem Vašeho večera.

DÉLKA LEKCE A SOUTĚŽ:

DOPORUČUJEME POČÍTAT S CCA 45 MIN

OBJEDNEJTE TANEČNÍ PROGRAM
NA CELÝ VEČER

UKÁZKY STANDARD ČI LATINA

PRO SLAVNOSTNÍ VEČER

DVĚ SHOW

PRO TÉMATICKÝ VEČER ČI FIREMNÍ PARTY

PŘEDTANČENÍ, SHOW A VÝUKA

POKUD BYSTE CHTĚLI ZAPOJIT I VAŠE HOSTY