PŘIPRAVTE SE NA SVATEBNÍ TANEC

Okamžik, který si zapamatujete navždycky – Váš první novomanželský – svatební tanec. Užijte si jej již během jeho příprav. Balíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné: výběr hudby, volba tance, nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu.

Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem.

Co na sebe: pohodlné společenské oblečení (košile, kalhoty, top, sukně), taneční či společenská obuv.


CO VÁM KURZ PŘINESE?

  • Pomoc při výběru skladby
  • Sestavení svatební choreografie přímo na míru, berou se ohledy na místo svatby, svatební oděv, svatební obuv…
  • Výuka tance – tři 45 minutové lekce
  • Jedinečná příležitost, jak si tanec opravdu užít

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Kurzy probíhají celý den většinou od 9:00 – 21:00 v tanečním sále
Na Zbořenci 7, Praha 2 či Českolipská 373, Praha 9. Popřípadě u klienta doma či v jiném místě dle dohody. Výuka je možná i o víkendu.

Počet úcastníků: 2

Program akce: 3 lekce – po 45 minutách, kdy se naučíte svatební choreografii a důkladně ji procvičíte. Většina klientů volí rozdělení na dvě setkání. Během prvního setkání vybereme hudební podklad, sestaví se choreogarfie a naučí se tanec. Délka prvního setkání vychází na 2 lekce za sebou- tzn. 1,5 hodiny. Druhé setkání proběhne těsně před svatbou pro zopakování a dopilování tanečních kroků (45minut).

CENA KURZU
SVATEBNÍ TANEC

KTERÝ VÁM PŘIPRAVÍ NEZAPOMENUTELNOU CHVÍLI

CENA 1950,- KČ

Cena je za balíček 3 lekcí pro dvě osoby, včetně všech poplatků.

CENA KURZU ON-LINE
SVATEBNÍ TANEC

LEKCE Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

CENA 1950,- KČ

Cena obsahuje: pomoc výběru hudby, sestavení, prezentace a výukové video choreografie (8-10 figur), 30 min on-line konzultace.

ROZTANČETE SVOJÍ SVATBU

VÝUKA DÍKY KTERÉ SE VAŠI HOSTÉ DOSTANOU DO VARU

Hledáte-li zábavu pro Vaše hosty zatímco Vy se budete fotit, nebo byste chtěli akčně zahájit Vaši svatební party. Čekat Vás bude výuka 1-2 tanců s vtipnými tanečními hrami, které zapojí většinu Vašich hostů a naladí je na nezapomenutelný večer.

VÝUKA
ROZTANČENÁ SVATBA

Připravíme program šitý na míru, výuku tance dle vašeho přání, která vyvrcholí zabavnými tanečními hrami.

CENA 5000,- KČ

45 min výuka pod vedením lektora

Cena je pro výuku v Praze. Mimo Prahu cestovné 3 Kč/km.

VÝUKA & SHOW
ROZTANČENÁ SVATBA

Rozšířená verze výuky tanců s profesionální show tanečního páru nejvyšší mezinárodní třídy.

CENA 9500,- KČ

45 min výuka & show profesionálního páru

Cena je pro výuku v Praze. Mimo Prahu cestovné 3 Kč/km.

FOTO A VIDEO

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Klasickou volbou pro svatební tanec je waltz pro svoji eleganci či rumba pro její romantický nádech. Některé páry však volí výraznější a dynamičtější tance jako jsou například tango, foxtrot či chacha. Je na Vás, jaký zvolíte druh tance, ale je důležité, aby Váš svatební tanec vyjadřoval emoce, které cítíte. Svatební páry většinou tančí na oblíbené milostné pomalé písně, které pro ně mají osobní význam.

Naše taneční škola se výuce svatebního tance věnuje již dlouhá léta a z tohoto důvodu víme, že každý klient je úplně jiný a má jinou představu o tom, jak má takový tanec vypadat.

Proto se snažíme dávat prostor našim klientům, plnit jejich přání a vciťovat se do jejich očekávání. Taneční studio, ve kterém výuka probíhá, je velice dobře dostupné. Přesto je možné taneční kurzy pro Váš svatební tanec realizovat i ve Vašich prostorách.

Dále také můžeme nabídnout TANEČNÍ KURZY či TANEČNÍ SHOW pro hosty na Vaší svatební party. Balíček pro Váš svatební tanec obsahuje tři 45 minutové lekce. Další lekce pro pokračování je možné přiobjednat za zvýhodněnou cenu.

Menu