LEKCE SVATEBNÍ TANEC PRAHA

Pomůžeme Vám se připravit na Váš první svatební tanec! Po několika lekcích budete plně připraveni, abyste jej s bravurou zvládli, užili si jej a zapůsobili na své hosty!

s čím vám pomůžeme?

Společně vybereme vhodnou skladbu a na základě Vašich přání  sestavíme svatební choreografii přímo na míru . Během 3 lekcí Vás vše naučíme. Vyučujeme klasické tance i show.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

V péči profesionálního lektora se během 3 lekcí  naučíte i procvičíte vysněnou choreografii. Jak je to možné takto rychle? Díky našim zkušenostem a individuální péči (reference).

 

kde vyučujeme?

Svatební tanec vyučujeme v tanečním studiu v centru Prahy u Karlova náměstí (Na Zbořenci 7), či na Praze 9 (Českolipská 373). Výuka probíhá 7 dní v týdnu.

PŘIPRAVTE SE NA SVATEBNÍ TANEC

Okamžik, který si zapamatujete navždycky – Váš první novomanželský –svatební tanecBalíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné: výběr hudby, volba tance, nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu.

Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte své svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem. Pokud byste chtěli své hosty tanečně naladit i dalšími způsoby, využijte nabídku našeho svatebního programu.

 

Objednat kurz

Vyberte si kurz

Vybrat datum a čas

Vaše rezervace

{service_name}
{reservation_date}, {reservation_time}

Místo

{location_name}

Počet

{reservation_capacity}

Mistr

{employee_name}

Cena

{reservation_price}
Your cart is empty.

Celkem:

Vaše informace

Za povinnými poli následují *.

Vaše rezervace

Způsob platby

 • Zaplaťte platební kartou přes platební bránu Stripe.

Vytváříme rezervaci

,

Informace k objednávce kurzu

Cena kurzu 2 490 Kč (včetně veškerých poplatků)
Kurz obsahuje 3 lekce (3x 45min)

 • Pro rezervaci si vyberte den a čas. Závaznou je pro nás volba týdne, budeme se snažit Vám zajistit lektora na preferovaný čas. Vše potvrdíme a upřesníme v další mailové komunikaci.
 • Garantujeme 100% vrácení peněz při nespokojenosti s navrženým termínem.
 • Rozložení lekcí se domluvá s koordinátorkou, která Vás bude kontaktovat.
 • Platby probíhají přes plně zabezpečenou bránu Stripe, nabízející platbu kartou, Apple pay, Google pay.

Objednat dárkový voucher

FAQ

FAQ

 

 • Co je to svatební tanec?

Svatební tanec neboli tanec novomanželů je speciálně připravená choreografie na konkrétní skladbu. Elegantní či bláznivější krokové variace se střídají s efektními pózami, záklony nebo jednoduchými zvedačkami. Svatební tanec může být také improvizací naučených prvků.

 • Je cena kurzu za osobu či za pár??

Cena je za pár, v případě využití jednotlivcem zůstává stejná.

 • Je výuka individuální či skupinová?

Výuka svatebního tance je individuální, vždy se každému páru věnuje privátní lektor. V tanečním studiu však může nastat situace, že párů se svými lektory může být najednou vícero. V tomto případě si lektoři s přehráváním hudbu vycházejí vstříc.

 • Je možná výuka v cizím jazyce?

Ano, je to možné. A to v angličtině, francouzštině, estonštině, španělštině, němčině.

 • Co se tančí jako první tanec na svatbě?

První tanec neboli tanec novomanželů se většinou volí podle zvolené písničky. Může to být pomalý waltz, elegantní a vznešený valčík či vášnivá rumba. Velmi oblíbené jsou také další latinsko-americké tance či mix několika tanců dohromady.

 • Jaká je nejlepší hudba pro svatební tanec?

Můžete vybrat z oblíbených skladeb světových interpretů. Zadejte do webového vyhledávače “Top wedding songs” a zjistíte, co se řadí mezi světové favority. Vybrat si také můžete svoji oblíbenou písničku. Na jakoukoliv skladbu jsou naši lektoři schopni sestavit choreografii dle Vašeho přání.

Kdy začít s nácvikem svatebního tance?

Ideální začátek nácviku prvního novomanželského tance je přibližně měsíc před svatbou. Jednoduchou a efektní choreografii zvládneme hravě během 3 lekcí. Pokud byste chtěli náročnější choreografii, doporučujeme začít malinko s předstihem. Někteří klienti rádi začínají s výukou dříve a pak procvičují, jiní se zase učí těsně před svatbou, aby tanec nezapomněli. Je to velice individuální.

Hodnocení Google
4.9
Na základě 56 hodnocení
×
js_loader