TANEČNÍ
KURZY PRAHA

Chystáte se na ples a zapomněli jste, jak se opravdu tančí? Rádi byste se naučili nové variace společenských tanců? Zvolte z nabídky ten nejlepší kurz právě pro Vás.

Co vás čeká

 Absolvujte s námi taneční kurz! V rámci našich tanečních kurzů se naučíte Vámi vybrané společenské tance. Vyučujeme latinsko-americké, standardní tance i karibské tance.

Výjimečné standardy

  1. Efektivní a vysoce individuální práce.
  2. Rychlé pokroky.
  3. Časová flexibilita
  4. Taneční studia nabízející potřebné soukromí.
  5. Více než 12 let spokojených klientů (reference).

Individuální přístup

 Věříme, že k tomu, abyste se v rámci tanečního kurzu cítili co nejlépe, pomohou nejen naše bohaté zkušenosti z oblasti individuální výuky tance, ale také přístup všech našich lektorů vedených mistry ČR .

ABSOLVUJTE NÁŠ TANEČNÍ KURZ V PRAZE

CO VÁM KURZ PŘINESE?

FREKVENTANTI NAŠICH KURZŮ JIŽ PO NĚKOLIKA TÝDNECH STRÁVENÝCH TANCEM U SEBE POZORUJÍ: 

  • Pociťují zvýšené sebevědomí
  • Více si užívají společenských večírků a oslav
  • Už nikdy nemusí říkat “ne” na taneční pozvání
  • Objeví aktivní odpočinek v nové formě
  • Cítí se více odpočatí a uvolnění

KDE KURZ PROBÍHÁ?

 

Kurzy tance probíhají každý den od 9:00 – 21:00 v tanečním sále Na Zbořenci 7, Praha 2 či Českolipská 373, Praha 9.

 

Výuka je možná i o víkendu.

TANEČNÍ LEKCE

Kurz určený pro jednotlivce či páry. Většinou jej volí zájemci v rámci dloudobější a pravidelné spolupráce. V rámci kurzu se věnujeme všem společenským tancům.

CENA PRO NOVÉ ZÁJEMCE: 790 KČ

NA TENTO KURZ MŮŽETE PŘIJÍT SAMI NEBO V PÁRU.

TANEČNÍ  RYCHLOKURZ

DÍKY KTERÉMU BUDETE EXCELOVAT NA PARKETĚ

V případě, že Vás čeká taneční událost, tak právě tento kurz je vhodný pro Vás. Během něj si zopakujete základní taneční kroky a variace a poté si budete moci svůj ples užít naplno. Volit můžete ze dvou variant.

INDIVIDUÁLNÍ
TANEČNÍ RYCHLOKURZ

V rámci kurzu vyučujeme všechny společenské tance, se kterými se na plese můžete potkat.

CENA 1490 KČ

2 LEKCE V CELKOVÉ DÉLCE 1,5 HODINY.

Cena je včetně všech poplatků. 

TANEČNÍ RYCHLOKURZ
SPECIÁL

Delší varianta tanečního rychlokurzu. Určené pro zájemce mající chuť se opravdu do tance plně ponořit.

CENA 2690 KČ

4 LEKCE V CELKOVÉ DÉLCE 3 HODINY.

Cena je včetně všech poplatků. 

SKUPINOVÁ LEKCE

Taneční kurz pro skupinku o minimálním počtu 3 osob. Pod vedením lektora si budete moci ve Vámi zvoleném čase a místě osvojit či si zopakovat základní prvky tanců.

CENA 300 KČ ZA OSOBU / LEKCE

Cena je včetně všech poplatků.

FOTO A VIDEO

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Škola tanec pro všechny Vám nabízí nejen individuální taneční kurzy, kterých se mohou účastnit jednotlivci i páry, ale nabízí též skupinové kurzy tance pro 2 a více párů. I tyto taneční kurzy domlouváme individuálně a jejich největší výhodou je, že do tanečního studia nejdete sami, ale s vybranými přáteli, kteří mají také o společenský tanec zájem.

Mezi latinsko-americké tance, jež naše taneční škola vyučuje, patří: samba, chacha, rumba, paso-double, jive, salsa. Do standardních tanců, kterým se v našem tanečním kurzu věnujeme, řadíme: anglický waltz, tango, vídeňský valčík, slowfoxtrot, quickstep.

Vřele naše taneční kurzy doporučujeme všem zájemcům o společenský tanec, kteří si chtějí dopřát luxus a kouzlo individuální péče. Jsou určeny též pro ty, kdo nemají čas pro návštěvu klasických “tanečních”. A v neposlední řadě jsou naše taneční kurzy určené pro ty, kdo již propadli bezradnosti a nevěří, že by se ještě mohli naučit tančit.

Taneční studio, ve kterém taneční kurzy probíhají, je vybaveno zrcadlovou stěnou, jež je tou nejlepší zpětnou vazbou Vašich pohybů. Pomáhá k uvědomění si správných pohybů a zvyšuje efektivitu celého snažení. Taneční studio se snažíme vybírat i s ohledem na jeho vytíženost. Taneční kurzy tak probíhají v relativním soukromí.