TANEČNÍ
KURZY

Chystáte se na ples a zapomněli jste, jak se opravdu tančí? Rádi byste se naučili nové variace společenských tanců? Zvolte z nabídky ten nejlepší kurz právě pro Vás.

Co vás čeká

Absolvujte s námi taneční kurz! V rámci našich tanečních kurzů se naučíte či zdokonalíte ve Vámi vybraných společenských tancích. Vyučujeme latinsko-americké tak i standardní tance.

Výjimečné standardy

  1. Efektivní a vysoce individuální práce, při které se Vám bude věnovat vždy výhradně jeden lektor.
  2. Naše taneční kurzy jsou zárukou rychlých pokroků při vylepšování či osvojování si tanečních kroků.
  3. Časová flexibilita a flexibilita v místě konání kurzu jsou samozřejmostí (taneční studio vybereme tak, aby Vám co nejvíce vyhovovalo).
  4. Taneční studia, kde kurzy probíhají, většinou nabízejí i potřebné soukromí.

Individuální přístup

Naše taneční kurzy Vám maximálně přizpůsobíme tak, abyste z tanečního studia odcházeli s radostí ze smysluplně stráveného času. Věříme, že k tomu, abyste se v rámci tanečního kurzu cítili co nejlépe, pomohou nejen naše bohaté zkušenosti z oblasti individuální výuky tance, ale také přístup všech našich lektorů vedených mistry ČR ve společenském tanci – show.

ABSOLVUJTE S NÁMI TANEČNÍ KURZ

CO VÁM KURZ PŘINESE?

FREKVENTANTI NAŠICH KURZŮ JIŽ PO NĚKOLIKA TÝDNECH STRÁVENÝCH TANCEM U SEBE POZORUJÍ: 
  • Pociťují zvýšené sebevědomí
  • Více si užívají společenských večírků a oslav
  • Už nikdy nemusí říkat “ne” na taneční pozvání
  • Objeví aktivní odpočinek v nové formě
  • Cítí se více odpočatí a uvolnění

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Kurzy tance probíhají každý den od 9:00 – 21:00 v tanečním sále Na Zbořenci 7, Praha 2 či Českolipská 373, Praha 9.

Výuka je možná i o víkendu.

TANEČNÍ LEKCE

Kurz určený pro jednotlivce či páry. Většinou jej volí zájemci v rámci dloudobější a pravidelné spolupráce. V rámci kurzu se věnujeme všem společenským tancům.

CENA PRO NOVÉ ZÁJEMCE: 700 KČ

NA TENTO KURZ MŮŽETE PŘIJÍT SAMI NEBO V PÁRU.

TANEČNÍ RYCHLOKURZ

DÍKY KTERÉMU BUDETE EXCELOVAT NA PARKETĚ

V případě, že Vás čeká taneční událost, tak právě tento kurz je vhodný pro Vás. Během něj si zopakujete základní taneční kroky a variace a poté si budete moci svůj ples užít naplno. Volit můžete ze dvou variant.

INDIVIDUÁLNÍ
TANEČNÍ RYCHLOKURZ

V rámci kurzu vyučujeme všechny společenské tance, se kterými se na plese můžete potkat.

CENA 1350 KČ

2 LEKCE V CELKOVÉ DÉLCE 1,5 HODINY.

Cena je včetně všech poplatků. 

TANEČNÍ RYCHLOKURZ
SPECIÁL

Delší varianta tanečního rychlokurzu. Určené pro zájemce mající chuť se opravdu do tance plně ponořit.

CENA 2450 KČ

4 LEKCE V CELKOVÉ DÉLCE 3 HODINY.

Cena je včetně všech poplatků. 

SKUPINOVÁ LEKCE

Taneční kurz pro skupinku o minimálním počtu 3 osob. Pod vedením lektora si budete moci ve Vámi zvoleném čase a místě osvojit či si zopakovat základní prvky tanců.

CENA 300 KČ ZA OSOBU / LEKCE

Cena je včetně všech poplatků.

TANEČNÍ S MISTRYNÍ ČR

Taneční pro dospělé pod vedením Kristýny Mückové – mistryně ČR, finalistky mistrovství Evropy Show Dance a vítězky taneční ligy. Taneční jsou rozdělené pro začínající páry a pro pokročilé, probíhají pravidelně každou neděli od září – 20.9.2020 od 18:00 a 19:30. Počet párů je pro intenzitu výuky omezen na max. 10. Účast je možná jen pro páry, které si předplatí celý kurz (9 lekcí). Místo konání: Na Zbořenci 7, Praha 2

CENA 3390 KČ ZA PÁR / KURZ

Cena je včetně všech poplatků.

FOTO A VIDEO

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Škola tanec pro všechny Vám nabízí nejen individuální taneční kurzy, kterých se mohou účastnit jednotlivci i páry, ale nabízí též skupinové kurzy tance pro 2 a více párů. I tyto taneční kurzy domlouváme individuálně a jejich největší výhodou je, že do tanečního studia nejdete sami, ale s vybranými přáteli, kteří mají také o společenský tanec zájem.

Mezi latinsko-americké tance, jež naše taneční škola vyučuje, patří: samba, chacha, rumba, paso-double, jive, salsa. Do standardních tanců, kterým se v našem tanečním kurzu věnujeme, řadíme: anglický waltz, tango, vídeňský valčík, slowfoxtrot, quickstep.

Vřele naše taneční kurzy doporučujeme všem zájemcům o společenský tanec, kteří si chtějí dopřát luxus a kouzlo individuální péče. Jsou určeny též pro ty, kdo nemají čas pro návštěvu klasických “tanečních”. A v neposlední řadě jsou naše taneční kurzy určené pro ty, kdo již propadli bezradnosti a nevěří, že by se ještě mohli naučit tančit.

Taneční studio, ve kterém taneční kurzy probíhají, je vybaveno zrcadlovou stěnou, jež je tou nejlepší zpětnou vazbou Vašich pohybů. Pomáhá k uvědomění si správných pohybů a zvyšuje efektivitu celého snažení. Taneční studio se snažíme vybírat i s ohledem na jeho vytíženost. Taneční kurzy tak probíhají v relativním soukromí.

Select your currency
EUREuro