Naše Reference

NAŠE REFERENCE
Celý den jsem si maximálně užila, lektor Matěj Svoboda je velice milý a empatický, krásně všechno vysvětlí, postupně přidává kroky tak, aby to každý zvládnul. A když ne, tak napravíme chyby nebo přijdeme pod velením Matěje na to,  proč nám to nefunguje.. A ejhle najednou to jde 🤩 Nekonečná trpělivost, vtípky a dobrá nálada. Moc oceňuji, jak precizně, ale přitom s grácií a vtipem byly vtloukány do mé hlavy a nohou jednotlivé tance.

Marie Kroupová

SOŇA A MICHAL VÍTEČKOVI

Před pár lety jsem pod vánočním stromečkem našla voucher na individuální hodiny tance. Tehdy jsme s manželem měli představu, že bychom se chtěli zlepšit ve standardních tancích, zejména ve walzu. V tanečních kurzech pro širokou veřejnost jsme byli zahlceni množstvím tanečních figur, ale bez pocitu, že se v tancích posouváme. Na individuálních lekcích pod vedením tanečních mistrů Kristýny Mückové a Vítka Rázka jsme začali zase od prvních krůčků. Díky ním jsme se postupně pronikali k hlubším detailům techniky standardního tance. Postupně se k nám přidali i naši přátelé. Seznámili jsme se s novými lidmi všech věkových kategorií, pro které se stal tanec celoživotní vášní. Uběhly už 4 roky a my stále pokračujeme. Tanec se stal součástí našeho života, naší společnou partnerskou aktivitou, kterou rádi doporučujeme i jiným párům. Je to opravdu krásná příležitost, jak aktivně společně trávit čas pohybem a stále se učit nové věci.

Praha, duben 2020

TEAM MATCH ČR VS. USA

Náš Pro-Am team měl tu čest se zúčastnit soutěže družstev, která se konala 9.února v texaském Houstonu. Tým byl složen z celkem 4 amatérů a 2 profesionálů: Liz LaRocque, Olina Spoustová, Petrana Slámová a Peter Kysela, z profesionálů Barbora Hirnerová a Vítězslav Rázek. Na americké půdě jsme jen těsně zůstali za domacími. Formu jsme však potvrdili během denní části soutěžení, kdy všichni zástupci si vytančili medailová umístění. Děkujeme všem za reprezentaci.

Houston, USA, únor 2020

Lucie a Roman Chvapilovi

Děkujeme Kristýně Mückové za krásný svatební tanec, který pro nás vymyslela a pomohla nám ho nacvičit. Přesto, že jsme si vzpomněli s nácvikem tance s ne moc velkým předstihem, komunikace už od začátku probíhala velice mile a rychle. Paní Kristýna nám vymyslela tanec na hudbu, kterou jsme si zvolili a pomohla nám choreografii nacvičit. Tanec nám natočila do telefonu, takže jsme měli doma podle čeho cvičit. Výsledný tanec měl u svatebních hostů úspěch a my z něj měli opravdovou radost. Kristýno, moc Vám děkujeme a rozhodně Vaše služby doporučujeme. Užívali jsme si nejen výsledek, ale i samotné lekce. Děkujeme.

Lucie a Roman Chvapilovi, Praha, listopad 2019

Ples Blanky Vášové

Ráda bych poděkovala za nádherné ukázky 16.11.2019 na naši prodloužené pro mládež. Jsem ráda, že jsem Vás opět viděla tančit "na živo". Jste stále dokonalejší. Žáci, rodiče, přátelé viděli také provedení základních prvků v mistrovském podání. Pan Vítek mi dovolil, abych mu diktovala prvky, které učíme v kurzu pro začátečníky a přímo na místě je poté s partnerkou zatančili. Úžasné!

Praha, listopad 2019

MANŽELÉ LESSE

Hledali jsme s manželem společný sport a skončilo to společným tancem. Vyzkoušeli jsme klasické kurzy tanečních pro dospělé, ale tam jsme po třech úrovních zjistili, že to pro nás není to pravé. Chtěli jsme pokračovat, ale určitě ne hromadným kurzem, hledali jsme individuální přístup a ten nám plně naplnil náš učitel tance Vladimír. Nejen, že si tanec užíváme, ale navíc máme společné středy, my dva, naši dva přátelé a Vladimír. Posouváme se po "krůčcích", pilujeme techniku a hlavně nás to neskutečně baví. Myslím, že kdybychom nenašli Vladimíra, naše taneční "středy" by už dávno skončili. Všem můžeme vřele doporučit, protože je to nejen zábava, ale i velká dřina a zároveň perfektní partnerská terapie.

Praha, říjen 2019

Menu