Reference – SHOW A VYSTOUPENÍ

PLES BLANKY VÁŠOVÉ

Ráda bych poděkovala za nádherné ukázky 16.11.2019 na naši prodloužené pro mládež. Jsem ráda, že jsem Vás opět viděla tančit „na živo“. Jste stále dokonalejší. Žáci, rodiče, přátelé viděli také provedení základních prvků v mistrovském podání. Pan Vítek mi dovolil, abych mu diktovala prvky, které učíme v kurzu pro začátečníky a přímo na místě je poté s partnerkou zatančili. Úžasné!

Praha, listopad 2019

REPREZENTAČNÍ PLES PRAHY 5

Minulý týden jsme měli tu čest podílet se na úspěšném plesu Prahy 5. Hosté si užívali pestrý program, bohatý raut a několik tanečních vystoupení naší školy. Došlo dokonce i na porotování při soutěži “Král a královna plesu” a výuce foxtrotu. Děkujeme Amelii Petrillo za krásné šaty.

Praha, duben 2019

PLES JIHOSTROJ – ČESKÝ KRUMLOV

V krásné jízdárně zámku Český Krumlov proběhl firemní ples Jihostroj,a.s., kde naše škola zajistila dvě předtančení. Latinsko-americkou show a klasické předtančení standardních tanců. Děkujeme za pozvání.

Praha, únor 2019

PLES MĚSTA DOKSY

Tradičně jsme vystoupili na reprezentačním plese města Doksy. Letos jsme si připravili zcela nové vystoupení “Učitel a žák” s naším nadějným juniorským párem. Kromě této novinky jsme zatančili i ukázky standardních tanců.

Praha, únor 2019

PLES MĚSTA RUMBURK

Ještě jednou moc děkujeme za úžasné slavnostní a profesionální zahájení našeho Reprezentačního plesu města Rumburk. Vaše ukázka standardních tanců naladila všechny přítomné diváky do tanečního módu a přispěla k rozproudění zábavy.

Praha, březen 2018

FINALISTÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

Dne 9.3. 2018 se v Karlových Varech konalo mistrovství Evropy profesionálů ShowDance WDC. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se probojovali do finále, kde v mezinárodní konkurenci obsadili nádherné 5.místo. S jejich show „Bonnie a Clyde po Česku“ se zařadili mezi Evropskou taneční špičku v kategorii ShowDance!

Praha, březen 2018

PLES GYMNÁZIA PRO ZRAKOVÉ POSTIŽENÉ

Jménem studentů Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v Praze děkujeme panu Vítězslavu Rázkovi a slečně Kristýně Mückové za předtančení Show Bonnie a Clyde po česku, s kterým vystoupili na Maturitním a imatrikulačním plese školy v KC Novodvorská. Pro naši malou školu bylo jejich profesionální vystoupení a skvělý výkon velkou poctou a zážitkem. Přejeme páru mnoho úspěchů a spoustu radosti z tancování.
Mgr. Mirka Wágnerová, jednatelka školy

Praha, únor 2018

REPREZENTAČNÍ PLES CENTRAL GROUP

Dostat hosty do taneční nálady, to je oč na plese běží. Můžete zajistit krásné prostory, skvělou hudbu, vynikající pohoštění, ale bez hostů na tanečním parketu není ples plesem. Taneční vystoupení a předtančení, které si pro nás páry připravily tuto bariéru odfouklo jak pírko. Jejich vystoupení naše hosty vtáhlo svou precizností, ladností i atmosférou. Elektrizující tanec v jejich podání přitáhl zraky prakticky všech v sále a otevřel jim parket tím nejlepším respektive nejpřirozenějším způsobem. Dominika Czyzová, specialistka marketingu junior

Praha, únor 2017

PLES MĚSTA DOKSY

Ještě jednou moc děkujeme za krásné a profesionální vystoupení, které se setkalo s pochvalami ostatních. Rád bych Vás poprosil, zda-li byste byli s partnerkou ochotni zatančit i příští rok.
Petr Hozák, manažer kulturních akcí Doksy

Praha, únor 2017

PLES MĚSTA PRACHATICE

Vítek Rázek a Kristýna Mücková zahájili svou taneční show s názvem Roztančené housle XVIII. ročník Plesu města Prachatice. Sklidili obrovský úspěch a potlesk publika, což se opakovalo i při jejich dalších dvou vystoupeních v průběhu večera – ukázce latinsko-amerických tanců a taneční show Bonnie a Clyde po česku. Celý večer panovala skvělá atmosféra. Za organizátory plesu moc děkuji tanečnímu páru za krásné zpestření našeho plesu.
Bc. Renata Jandová

Prachatice, leden 2016

SEMIFINÁLE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V ČÍNĚ

S naší show “Bonnie a Clyde” jsem reprezentovali Českou Republiku na mistrovství světa v Číně. Obsadili jsme v silné konkurenci 11. – semifinálové místo a z českých párů v této kategorii jsme se umístili nejlépe. Show jsme vylepšili o nové zvedačky, výrazové a technické prvky. Oraganizující federace WDSF pořídila z nášeho předtančení profesionální záznam, kde si můžete vychutnat atmosféru celé události.

Praha, září 2015

ICS LIVE LIMITED

Pro zahraničního klienta Teva Pharmaceutical Industries Ltd. jsme uspořádali výuku waltzu a chachy v rámci odpoledního programu kongresu. Celkově se dostavilo 125 párů, které si nakonec oba tance plně užily. Nabyté taneční dovednosti využili na plese na Žofíně, kde jsme kromě vedeného tanečního vstupu také předvedli naší taneční show standardních tanců.
“Thank you Vitek and Kristyna for your help on the Teva event, it was great to work with you you did a fantastic job, the client was very happy with the ball dance involvement and you brought a lot of fun to the activity.”
Peter Edwardson

Praha, únor 2015