Lekce s pohádkovou

Elzou

Splnili jsme sen již více než 200 dětem, které toužily se setkat a zatančit si s pohádkovou Elzou. Lekce probíhají o vybraných víkendech od prosince do května v pražském kulturním centru Letňanka. Ideální dárek pro milovnice Ledového království.

kurz s oblíbenou Elzou

Lekce jsou určené pro děti 4-9 let. Probíhají každý měsíc ve vybraných termínech v KD Letňanka, Rýmařovská 561, Praha 9. Kapacita omezena na 15 dětí.

R

Rychlé tempo a snadná instrukce

Lekce v délce 45 minut zajistí, že se Vaše dítě nebude nudit. Po krátké rozcvičce se naučí Ledový tanec s kouzly a čáry.

focení a filmování

Na kurzu je dovoleno fotit a filmovat. Vaše dítě bude mít zážitek na celý život. Na konci lekce se vždy koná společné focení.

pohádková lekce s Elzou 

Během lekce na Vaše dítě čeká 45 minut pohádkového setkání s Elzou z oblíbeného “Ledového království”. Lekce je určena pro děti 4-9 let. V rámci lekce se děti zahřejí, Elza je naučí oblíbený Ledový tanec a společně si jej několikrát zatančí. Na konci každé lekce probíhá společné focení.

Nejbližší termíny:  ZRUŠENO – 26.3.2022 od 15:00

Voucher lekce s Elzou

250 

Voucher na 45 minutovou lekci tance s Elzou. Po provedení platby online Vám přijde dárkový voucher. Na lekci se budete registrovat jménem nakupujícího.

FOTO A VIDEO