Reference – Svatební tanec

ALŽBĚTA ŘEPKOVÁ

Chtěla bych moc poděkovat za taneční přípravu na naši svatbu. Náš první tanec jsme zvládli, je tedy pravda, že dvakrát jsme tam trochu zaváhali, asi z nervozity nebo jsme moc nad tím nepřemýšleli. Ale víc než perfektní tanec bylo to, že jsme si to skvěle užili a tančili jsme pro sebe 🙂

Alžběta Repková,
Praha, říjen 2023

MARKÉTA NOVÁKOVÁ

Nevěřila jsem, že se skoro týden před svatbou naučíme nějaký tanec a zvládneme ho naprosto suverénně odtančit, a to jen díky super milé a sympatické lektorce Tance pro všechny, která nám během první hodiny na místě vymyslela celou choreografii a pak ji s námi pilovala. Tanec byl jednoduchý, ale efektivní a moc jsme si ho nakonec i užili 🙂

Markéta Nováková, Praha, září 2023

ALENA ŠVANCAROVÁ

Moc děkujeme lektorce Marii, že si na nás udělala čas a připravila nám choreografii na náš svatební tanec. Výsledek byl efektní, ale zároveň byl přizpůsoben našim možnostem. Slovy našeho fotografa:”Nejlepší tanec sezóny”. Ještě jednou moc děkujeme.

Alena Švancarová, Praha, září 2023

KATEŘINA STRACHOŇOVÁ

S Tancem pro všechny jsme byli v nejlepších rukách. Lektorka s námi první dvě lekce tanec vymyslela dle našeho přání a nacvičila základ. Ani jeden nejsme zrovna profi tanečníci, ze strany manžela navíc z téhle aktivity byly velké obavy. Díky skvělému, přátelskému, motivujícímu přístupu ale vše dopadlo skvěle, postoj muže se změnil na těšení, až náš krásný tanec všem ukážeme. Moc děkujeme, bylo to skvělé a lekce jsme si opravdu užili.

Kateřina Strachoňová, Praha, říjen 2023

ADAM BRÁZDA

Velmi narychlo jsme se rozhodli pro kurz svatebního tance. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, protože pod vedením lektorky Valentiny Vajrauchové to byla jedna velká radost. Úžasný přístup a sestava dle našich představ. Doporučujeme a děkujeme.

Adam Brázda, Praha, srpen 2023

ROMANA INNEMANOVÁ

Jako úplný dřeva jsme přišli na kurz svatebního tance, veškeré obavy opadli hned po seznámení s naší lektorkou Maruškou. Tímto Vám chceme ještě jednou moc poděkovat za Vaši trpělivost a sestavení tanečních kroků. Bylo to s Vámi opravdu naprosto perfektní a věříme že náš první novomanželský tanec bude pro nás nezapomenutelný hlavně díky Vám ❤️ Děkujeme

Romana Innemanová, Praha, srpen 2023

SABINA MAĎAR BÖHMOVÁ

Školu tance jsme si vybrali pro kurz svatebního tance a byli jsme z přístupu našeho lektora pana Rázka naprosto nadšeni. S partnerem jsme neměli s tancem vůbec žádnou zkušenost. S panem Rázkem to šlo jedna báseň, je neuvěřitelně příjemný, vždy nás naladil svojí neskutečnou energii. I po rychlokurzu jsme náš svatební tanec zvládli s neskutečnou parádou. Tímto chceme panu Rázkovi ještě jednou moc poděkovat, že i v tak krátkém čase nás naučil něco nádherného, děkujeme ❤️ Pokud tedy zvažujete tento kurz navštívit, můžu vám ho s čistým srdcem doporučit, budete nadšení 🥰

Sabina Maďar Böhmová, Praha, červen 2023

MAREK TÓTH

Perfektní spolupráce, spousta srandy a finální tanec perfektní. Děkujeme!

Marek Tóth, Praha, červenec 2023

EVA ORTOVÁ

S lektorkou Zuzkou jsme byli více než spokojení, vše perfektní. Určitě budeme dále doporučovat a není jediná věc, co bychom změnili, takže děkujeme!

Eva Ortová, Praha, květen 2023

SÁRA NEJEDLÁ

Ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu lektorovi Vojtovi 🙂 Měli jsme s ním několik lekcí svatebního tance, poslední minulý týden. Svatbu už máme za sebou a díky jeho vedení jsme tanec hezky zvládli. Chtěla bych poděkovat hlavně za přístup – i když jsme rozhodně nebyli vzorní studenti a neměli vůbec čas na trénování, na každé lekci se nám trpělivě věnoval, tanec vždy s námi prošel znovu a dával i velmi podnětné rady a tipy, jak udělat tanec hezčí a přirozenější. Sestava byla parádní – i když naostro s vlečkou trošku výzva 🙂
Rádi Vaši školu doporučíme dál, my byli naprosto spokojení.
Děkujeme ještě jednou.

Sára Nejedlá, Praha, červen 2023

MICHAL GEYER

Lektorka Lucie nám vymyslela krásný první tanec na svatbu během jedné zkrácené lekce a za tu chvíli nás dokázala všechno naučit. Vznikl z toho jeden z nejhezčích okamžiků života. Mockrát děkujeme.

Michal Geyer, Praha, květen 2023

HANA SUŠILOVÁ

Chceme Vám moc poděkovat. Touto choreografií jste splnili do puntíku naše přání a očekávání! Teď už se to budeme muset jen naučit🤔😁

Hana Sušilová, online, květen 2023

ELIŠKA COUFALOVÁ

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásný tanec, který jste pro nás vymyslela. Byl to skvělý moment a skvělý zážitek. 😊 Krásnější svatbu jsme si ani nemohli přát, bylo to skvělé. Mockrát děkujeme ❤️

Eliška Coufalová, Praha, květen 2023

PAVLA PEŇÁZOVÁ

Byli jsme na lekci svatebního tance s lektorem Vítkem. Chtěla bych poděkovat, lekce se nám moc líbila, sestavil nám krásnou jednoduchou choreografii na naši píseň. Vzal v potaz místo kde bude tanec probíhat, svatební šaty, výběr písně i naše taneční možnosti. Ze svatebního tance jsme měli obavy, teď se na něj těšíme.

Pavla Peňázová, Praha, duben 2023

LENKA KUBIČOVÁ

Máme skvělou zkušenost s nácvikem prvního tance na svatbu a paní Kristýnou. Z nulovou zkušeností jsme se během dvou 3-lekcí naučili celý tanec s choreografií.

Lenka Kubičová, Praha, duben 2023

HONZA A MONIKA PODLIPSKÝ

Moc děkujeme za Váš čas, naši svatbu to neskutečně vylepšilo a moc rádi Vás budeme doporučovat!

Honza a Monika Podlipský, Praha, září 2022

LUCIE A ROMAN CHVAPILOVI

Děkujeme Kristýně Mückové za krásný svatební tanec, který pro nás vymyslela a pomohla nám ho nacvičit. Přesto, že jsme si vzpomněli s nácvikem tance s ne moc velkým předstihem, komunikace už od začátku probíhala velice mile a rychle. Paní Kristýna nám vymyslela tanec na hudbu, kterou jsme si zvolili a pomohla nám choreografii nacvičit. Tanec nám natočila do telefonu, takže jsme měli doma podle čeho cvičit. Výsledný tanec měl u svatebních hostů úspěch a my z něj měli opravdovou radost. Kristýno, moc Vám děkujeme a rozhodně Vaše služby doporučujeme. Užívali jsme si nejen výsledek, ale i samotné lekce. Děkujeme.

Lucie a Roman Chvapilovi, Praha, listopad 2019

PAVLÍNA VONDRÁŠKOVÁ

Chtěla bych moc poděkovat škole tance pro všechny především Kristýně a Vladimírovi za skvělou sestavu pro náš první novomanželský tanec. Tanec na svatbě měl velký úspěch a nás to moc bavilo. Určitě doporučuji využít služeb, když chcete být originální.

Pavlína Vondrášková,
Praha, září 2019

KATEŘINA LANGEROVÁ

Mnohokrát děkujeme za sestavení svatební choreografie. Všichni svatebčané byli naprosto unešení a my si první novomanželský tanec užili. Všem, kteří přemýšlí, zda využít Vašich služeb, vřele doporučuji právě Vaši taneční školu!

Kateřina Langerová,
Praha, září 2019

MANŽELÉ MOTYČKOVI

Děkujeme za svatební tanec paní Kristyně Muckové. Bylo to skvělé a sklidili jsme úspěch.

Praha, listopad 2019

PETRA A JOSEF KREISCHE

Tanec sklidil obrovský úspěch a my bychom Vám rádi touto cestou ještě jednou moc poděkovali za spolupráci s Vámi, která byla naprosto perfektní. Takovýto tanec nikdo nečekal a všechny zaujalo zajímavé propojení klasických tanců s vtipnými scénkami.

Praha, srpen 2019

SIMONA AMBROSOVÁ

Kristýna se nám věnuje od úplných začátečníků již několikátým rokem s obrovskou trpělivostí a tento rok s námi trénovala svatební tance. Nesmírně obdivuji s jakou rychlostí a nápaditostí dává dohromady choreografie. Dáte ji písničku, dvakrát si ji pustí a má jasno, jak to poskládá. Spolu s Vítkem jsou úžasní trenéři a vyučují i v angličtině. Skvěle zvolili název Škola Tance Pro Všechny, protože mám pocit, že naučí tančit i dřevěného slona :-

Praha, srpen 2019

MANŽELÉ VADLEJCH

Vřele doporučujeme při výběru pro Váš novomanželský tanec. Choreografii, kterou nám paní lektorka vymyslela byla úžasná a sklidili jsme velký úspěch. Líbila se nám její profesionalita a kamarádský přístup.

Praha, srpen 2019

MANŽELÉ SOUČKOVI

Rozhodli jsme se správně při výběru lektorů na náš 1. novomanželský tanec. Profesionalita a laskavost jsou na prvním místě. Určitě doporučujeme:-)

Praha, červenec 2019

MANŽELÉ HÁDKOVI

Tanec jsme si maximálně užili a hosté jej moc chválili. Mnohokrát děkujeme a přejeme hodně šikovných párů.

Praha, červenec 2019

MANŽELÉ NEORALOVI

Tanec jsme si moc užili a když nepočítáme začátek (šli jsme ze špatné strany), tak se nám i povedl a hosté nám jej chválili. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přeje mnoho šikovných párů!

Praha, červen 2019

,,MANŽELÉ ZÍTKOVI

Jako každý pár, který plánuje svatbu a chce mít všechno perfektní, tak také my jsme chtěli, aby náš první manželský tanec nebyl pouze klasický ploužák ve stylu kolíbání se ze strany na stranu, ale aby byl něčím výjimečným. Jednou na mě na facebooku vypadl odkaz na Školu tance a tak jsem neváhala a hned zjišťovala detaily na webovkách. Po pár skeptických narážkách manžela, kdy mi oponoval, že za 2 lekce se on jako netanečník těchto stylů nemá šanci nic naučit, přikývl. První tanec jsme si zvolili na písničku When you say nothing at all od Ronan Keating.
Naše taneční lekce vedla trenérka Kristýna Mucková, která byla opravdu velmi příjemná a tak počáteční tréma brzy opadla. Naši skladbu si poslechla a rovnou tvořila sestavu šitou na míru. Druhou lekci jsme si vše zopakovali, doladili detaily a poté již jen do svatebního dne trénovali doma.
V den D náš tanec sklidil opravdu neskutečný úspěch a my si ho náležitě užili.
Tímto bych ráda poděkovala paní Kristýně, že náš den byl také díky ní a její práci nezapomenutelným.

Praha, srpen 2018

LUCIE A MARTIN BŘEZINOVI

Moc děkujeme za tanec. Učitelé tance, velice příjemní profesionálové, ušili nám tanec na míru. Svatební hosté byli nadšeni, nečekali takové překvapeni, takže určitě doporučuji využít taneční školu, byl to velký nezapomenutelný zažitek jak pro nás, tak pro hosty.

Praha, srpen 2018

OLENKA A JAROSLAV CHIZHMODIY

Zvolili jsme tuto taneční školu pro složení a natrénování našeho 1. svatebního tance a udělali jsem velice dobře. Jak lektoři, tak přístup byli na profesionální úrovni. Doladili s námi každičký detail. Náš 1. svatební tanec byl díky této taneční škole bezchybný a opravdu pohádkový. Určitě doporučujeme. 🙂

Praha, červenec 2018

SVATEBNÍ VELETRH V DIPLOMATU

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili návštěvníky Svatebního veletrhu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svátek svateb.

Praha, březen 2018

MANŽELÉ KÖNIGSMARKOVI

Kristýno, chtěli bychom Vám touto cestou s manželem poděkovat za Váš přístup a Vaši trpělivost při tréninku svatebního tance. S Vaší pomocí jsme si mohli my, naše rodina a přátelé ještě více užít svatební den. Náš tanec, který jsme s Vámi natrénovali, měl velký úspěch, přestože jste s námi musela projít úplné základy. Lekce s Vámi byly pro nás inspirativní a získali jsme díky nim k tanci vztah a v lekcích budeme pokračovat. Díky moc a těšíme se.

Praha, srpen 2017

MANŽELÉ KINDLOVI

První tanec by měl být podstatnou částí každé svatby. Ja osobně nesnáším svatby, kde se pustí písnička a bez přípravy a tušení, jaká písnička bude hrát, začnou novomanželé tančit něco, co se kdysi naučili v tanečních… Toho jsem se děsila. Proto jsem našla Školu tance pro všechny. Lekce nás nejen bavily, ale byla to v předsvatebním shonu jediná hodina, kdy jsme měli čas sami na sebe. Krista i Vítek jsou pro nás oba úžasní lektoři a kamarádi. Chodili jsme tancovat asi sedm měsíců a bylo to super. Škoda, že nemáme čas se věnovat tanci více S Kristou jsme zkoušeli waltz a s Vítkem noční překvapení, jež s dortem a šaty byly tři nejlepší věci na svatbě. Ještě jednou díky, byla to show.

Praha, červenec 2017

KLÁRA A LUKÁŠ PEČENĚ

Služby týmu Tanec pro všechny můžeme všem doporučit. Lektor Vítek k nám od začátku přistupoval velmi profesionálně, plnil veškerá naše přání ohledně prvního tance a zároveň dodával svoje nápady. Učení probíhalo bez stresu, tempem přesně vyhovujícím dvěma nešikům, jako jsme byli my:-) Na svatbě se pak díky Vítkovi tanec povedl přesně tak, jak měl a po zbytek dne byl jedním z hlavních témat mezi svatebními hosty. Fakt to stojí za to!

Praha, srpen 2016

MANŽELÉ DZIAKOVI

První novomanželský tanec je důležitou součástí snad každé svatby. Protože jsme se s manželem chtěli předvést před našimi hosty a udělat jim malé překvapení, rozhodli jsme se, že využijeme pomoci taneční lektorky. Ta nás učila tancovat od základních kroků přes choreografii až po výraz ve tváři. Stačily tři lekce a váleli jsme po parketu skoro jak profíci. Dopadlo to skvěle, náš valčík kombinovaný se salsou sklidil velký úspěch a my si tanec opravdu užili 🙂

Praha, července 2016

LENKA A MARTIN BOHUNICKÝ

Na kurzu sme velmi odcenovali osobny pristup, vyhradeny cas a profesionalne, ale zaroven velmi priatelske a prijemne vedenie vsetkych lekcii. Na zaciatku sme sa bali ze 3 hodiny nam budu malo, ale vdaka vam to bohate stacilo. Neda sa povedat, ze by si moja uz manzelka nasla cestu k spolocenskym tancom, ale minimalne ich uz uplne nevylucuje, takze mozno v buducnosti sa este stretneme. Bolo to vyborne.

Praha, srpen 2015

LUCIE A DAN KOUBOVI

Od svatebního tance jsme (nyní již s manželem) měli požadavek, aby to nebyl jen „obyčejný“ ploužák, ale aby to hezky vypadalo a rodina i naši blízcí se pokochali. Protože můj manžel obecně nemá kladný vztah k tancování (chodil spíše za taneční než do tanečních ), bylo zapotřebí přizpůsobit tanec námi vybrané hudbě, sestavit pěknou choreografii a naučit moji trochu prkennou drahou polovičku během dvou tanečních lekcí veškeré variace. To vše se Vítkovi a Kristýně povedlo. Úžasně dovedli přizpůsobit svatební tanec našim schopnostem, lekce s nimi byly zároveň zábavné a rodina i naši blízcí byli na naší svatbě velmi mile překvapení. Děkujeme!

Praha, červenec 2015

KLÁRA A PETR KARLOVI

Rádi bychom poděkovali naší taneční lektorce Kristýně, která nás naučila krásný novomanželský waltz a jako večerní překvapení jsme si vybrali jive. Musíme říci, že vše mělo velké ohlasy, hlavně jive, to všichni koukali a ještě celý večer za námi chodili a říkali, jak to bylo úžasné. Všichni co se rozhodujete, zda zvolit pár lekcí s profesionálním tanečníkem, tak jen doporučuji, určitě se Vám to vyplatí a budete celý večer za hvězdy…..svatba není přeci jen každý den 🙂 Kristýnce velké díky za trpělivost a pevné nervy, které s námi občas prožila. Díky moc a přeji Kristýně i partnerovi hodně tanečních úspěchů, jsou opravdu úžasní!

Praha, července 2015

ANNA A FRANTIŠEK NÁPRSTKOVI

Ze svatebního tance jsme ještě teď nadšení. Přestože to bylo naše první taneční vystoupení, takže trémě ani drobným chybičkám jsme se neubránili, všem to až bralo dech a opravdu něco takového nikdo nečekal. Dokonce mám pocit, že odvaha pustit se do hříšného tance, známá filmová melodie a hlavně, že jsme se při našem svatebním tanci oba náramně bavili, rozjeli výbornou taneční zábavu na celý večer. Nikomu se nechtělo věřit, že příprava a nácvik choreografie zabraly pouze 3 lekce. Ještě jednou moc děkujeme! Díky spolupráci s Vámi se náš svatební tanec stal jedním ze zlatých hřebů naší svatby.

Praha, srpen 2014

MANŽELÉ ŠIMÁNKOVI

Chtěli bychom vám poděkovat za skvělou přípravu na náš první manželský tanec. Váš výběr tance, choreografie i hudby byl skvělý (taktéž vaše schopnost v tak krátké době nás to naučit), my jsme si to moc užili a i ostatní nás chválili za nejzábavnější první tanec, který viděli.

Praha, srpen 2014

JANA A PETR SLIVONE

Kurz byl sice kratší, ale intenzivní a pomohl nám nabýt sebevědomí. Způsob výuky byl přátelský, za pár lekcí jsme dali dohromady sestavu a naučili se i pár základních kroků, které využijeme v budoucnu. Určitě bychom doporučili našim známým a přátelům, aby kurz absolvovali.

Praha, červenec 2014