„Nejtěžší taneční krok je ten první. ZAČÍT.“

D. I. Pisarev

Naši LEKTOŘI

VÍTĚZSLAV RÁZEK

 • vedoucí lektor taneční školy a tanečního klubu
 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • lektor tance na vozíku, kurzů Tance proti stárnutí
 • finalista ME a mistr ČR showdance, vítěz taneční ligy, vicemistr ČR ve standardních tancích
 • držitel nejvyšší trenérské a porotcovské licence

REFERENCE

Dovolte mi se s Vámi podělit o velmi příjemný zážitek z nedělního dne, kterym jsem se doslova protancila. Od svého muže jsem dostala jako dárek taneční trénink s profesionálním tanečníkem.
Mým tanečním koučem byl p. Vítek Rázek, který svým příjemným a profesionálním vystupováním, dokázal, že jsem si tanec náramně užila. Přála bych každé ženě tohle zažít. A nemusíte se obávat, že třeba nemáte rytmus nebo vlohy. Užijete si to.

– DÁŠA TŮMOVÁ

S Vítkem Rázkem spolupracuji již druhý rok. Individuální lekce tance pro mě představují splnění mého snu. Vítek je nejen veliký profesionál a výborný učitel. Pro mě je důležité, že má příjemné, galantní vystupování a vyzařuje z něj pozitivní hřejivá energie. Není nadřazený a o své taneční umění se umí podělit s grácií. Lekce s Vítkem mi přinášejí hodně radosti, i když mě často bolí celé tělo. Vítku děkuji, že si mohu plnit svůj sen i v pozdějším věku.

– NADIA MRŇOUSOVÁ

Před velkou společenskou událostí jsem během vánočních svátků zoufale hledala pomoc na internetových stránkách a náhodně klikla na odkaz „Tanec pro všechny“. Po odeslání dotazu mě potěšila téměř okamžitá odpověď mgr. Rázka a první taneční hodinu jsme sjednali hned po Novém roce. Slogan na webových stránkách „Nejtěžší taneční krok je ten první“ byl pro mne skutečně pravdivý. Vítek Rázek mně však svým citlivým přístupem a jemným humorem pomohl překonat mnohaletou hrůzu z tanečního pohybu a po několika individuálních lekcích dokázal přimět k tanci i mého přítele a nadchnout nás pro další taneční schůzky.

– LENKA ZUMROVÁ

Navštěvuji individuálně kurzy tance už déle než jeden rok. Moc mne to baví. S Vítkem Rázkem jsem snadno překonala i počáteční stud pramenící z toho, že jsem přišla jako naprostý začátečník. Jeho přístup je přátelský a příjemný a hodina tance je pro mne vždycky zpestřením týdne.

Již po pár hodinách byly vidět první výsledky, což je u mne, ne zrovna tanečního talentu, co říct. Je vidět, že s dobrým vedením může začít tančit opravdu každý.

– RADKA WENCLOVÁ

I have been taking ballroom dance lessons from Vitek for almost a year. He has excellent teaching skills: he is not only patient but also focuses on attention to details. The lessons have a very good atmosphere thanks to Vitek’s professionalism, friendliness and great sense of humour.
Overall, I definitely recommend Vitek and Kristyna in case you want to take fun and quality dance lessons.

– DR. KRISZTINA KREJCI

 

Vítek je nejen skvělý tanečník, ale také velmi schopný a trpělivý trenér. Jeho přístup k učení je takový, že mě do ničeho netlačí, ale zároveň mi nedovolí jet za hranou mých možností a díky tomuto přístupu mi pomáhá se stále zlepšovat. Na lekcích panuje uvolněná atmosféra a já se na ně vždy znovu těším. Díky lekcím s Vítkem, můžu v tanci, krůček po krůčku, dosahovat svého potenciálu. Vítek dbá na správné používání těla a jednotlivých svalů tak, aby byl tanec zdraví prospěšný a dlouhodobě udržitelný. Zpěvněné svaly, správné držení těla a jeho celková lepší koordinace, jsou k tanci příjemným bonusem.

– GABRIELA BOELMAN

 

Byli jsme na lekci svatebního tance s lektorem Vítkem. Chtěla bych poděkovat, lekce se nám moc líbila, sestavil nám krásnou jednoduchou choreografii na naši píseň. Vzal v potaz místo kde bude tanec probíhat, svatební šaty, výběr písně i naše taneční možnosti. Ze svatebního tance jsme měli obavy, teď se na něj těšíme.

– PAVLA PEŇÁZOVÁ

 

Taneční 3 hodinovka s Vítkem byla moc příjemná a výborně vedená. Rychle to uteklo, tančila bych celý den. Děkujeme. Určitě se znovu ozveme.

– MARKÉTA SVOBODOVÁ

 

Školu tance jsme si vybrali pro kurz svatebního tance a byli jsme z přístupu našeho lektora pana Rázka naprosto nadšeni. S partnerem jsme neměli s tancem vůbec žádnou zkušenost. S panem Rázkem to šlo jedna báseň, je neuvěřitelně příjemný, vždy nás naladil svojí neskutečnou energii. I po rychlokurzu jsme náš svatební tanec zvládli s neskutečnou parádou. Tímto chceme panu Rázkovi ještě jednou moc poděkovat, že i v tak krátkém čase nás naučil něco nádherného, děkujeme ❤️ Pokud tedy zvažujete tento kurz navštívit, můžu vám ho s čistým srdcem doporučit, budete nadšení 🥰

– SABINA MAĎAR BÖHMOVÁ

KRISTÝNA MÜCKOVÁ

 • vedoucí lektorka taneční školy a tanečního klubu
 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • finalistka ME a mistryně ČR showdance, vítězka taneční ligy, vicemistryně ČR ve standardních tancích
 • držitelka nejvyšší trenérské a porotcovské licence

REFERENCE

Po rychlokurzu tance na maturitní ples dcery jsem se rozhodl pokračovat v „tanečních“ a oslovil jsem Školu tance s prosbou o pokračování s lektorkami.
K mému překvapení mně nabídla lekce přímo paní Kristýna Mücková. Vzhledem je jejím profesním úspěchům musím konstatovat, že jsem byl překvapen, ale potěšen a dohodli jsme se na pokračování lekcí každý týden.

Co bych řekl k našemu ročnímu tanečnímu soužití- profesionalita paní Kristýny Mückové, lidský přístup a velká trpělivost skloubená s tanečním nadhledem je přímo úžasná. Těší mě, že jsem před rokem na internetu vybral právě taneční školu paní Kristýny Mückové a pana Vítěslava Rázka.

Celé pojetí jejich práce je napsané v názvu „Škola Tance Pro Všechny“, je pěkné, že nás uvádějí do „světa tance“ právě tito lidé.

– JIŘÍ MIZERA

Děkujeme Kristýně Mückové za krásný svatební tanec, který pro nás vymyslela a pomohla nám ho nacvičit. Přesto, že jsme si vzpomněli s nácvikem tance s ne moc velkým předstihem, komunikace už od začátku probíhala velice mile a rychle. Paní Kristýna nám vymyslela tanec na hudbu, kterou jsme si zvolili a pomohla nám choreografii nacvičit. Tanec nám natočila do telefonu, takže jsme měli doma podle čeho cvičit. Výsledný tanec měl u svatebních hostů úspěch a my z něj měli opravdovou radost. Kristýno, moc Vám děkujeme a rozhodně Vaše služby doporučujeme. Užívali jsme si nejen výsledek, ale i samotné lekce. Děkujeme.

– LUCIE A ROMAN CHVAPILOVI

Chtěla bych moc poděkovat za taneční přípravu na naši svatbu. Náš první tanec jsme zvládli, je tedy pravda, že dvakrát jsme tam trochu zaváhali, asi z nervozity nebo jsme moc nad tím nepřemýšleli. Ale víc než perfektní tanec bylo to, že jsme si to skvěle užili a tančili jsme pro sebe 🙂

– ALŽBĚTA ŘEPKOVÁ

Kristýno, chtěli bychom Vám touto cestou s manželem poděkovat za Váš přístup a Vaši trpělivost při tréninku svatebního tance. S Vaší pomocí jsme si mohli my, naše rodina a přátelé ještě více užít svatební den.

Náš tanec, který jsme s Vámi natrénovali měl velký úspěch, přestože jste s námi musela projít úplné základy. Lekce s Vámi byly pro nás inspirativní a získali jsme díky nim k tanci vztah a v lekcích budeme pokračovat. Díky moc a těšíme se.

– MANŽELÉ KÖNIGSMARKOVI

Svatbu máme úspěšně za sebou a chtěli bychom poděkovat za výuku tance (konkrétně to byla cha-cha na písničku „You´re the first, my last, my everything“od Barryho Whitea). Slečna Kristýna s námi ochotně zopakovala pozapomenuté úplné základy z tanečních od základních kroků, během tří výukových hodin přidala další prvky, které byly úměrně našim tanečním schopnostem a času, který jsme do svatby měli. Při svatbě sklidil náš tanec úspěch a nezbylo nám, než přiznat, že choreografii jsme si opravdu sami nevymysleli a nesecvičili.

– MICHAL A LUCIE OSOBOVI

A big thank you to Kristyna, our trip from London was made all the more special by her patient and meticulous attention to detail, particularly our posture and frame – we learned so much and have lots of things to work on. An excellent lesson and an excellent teacher!

– PHIL SHAW AND SUSAN LIGHT

 

Fantastické. Dávám pět hvězd z pěti. Za život jsem prošel dvoje skupinové taneční kurzy a nikdy jsem se vlastně nic nenaučil. Pak jsem ale nyní zažil 10 individuálních lekcí tance s Kristýnou Mückovou a nastal obrat. Poprvé jsme se totiž něco opravdu naučil a ještě k tomu se nesmírně bavil. Prostě najednou to byla zábava. Takže suma sumárum: Kristýna fantastická, umí báječně učit, vést, nadchnout a prostředí je velmi příjemné. Nemám co vytknout. Naopak kurzy na tanecprovsechny.cz mohu osobně jen doporučit. Děkuji za krásný čas a za vše to nové, co konečně umím 🙂 Pět hvězdiček ***** a veliké DÍKY.

– CTIBOR POUBA

 

Máme skvělou zkušenost s nácvikem prvního tance na svatbu a paní Kristýnou. Z nulovou zkušeností jsme se během dvou 3-lekcí naučili celý tanec s choreografií.

– LENKA KUBIČOVÁ

 

Chceme Vám moc poděkovat. Touto choreografií jste splnili do puntíku naše přání a očekávání! Teď už se to budeme muset jen naučit🤔😁

– HANA SUŠILOVÁ

Se školou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Snadná domluva, pěkný sál v centru a samozřejmě nejúžasnější lektorka Kristýna.

– RADOSLAV ČUDA

MATĚJ SVOBODA

 • lektor basic standardní tance TK DanceTime
 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • finalista taneční ligy, držitel mezinárodní třídy, semifinalista MČR

REFERENCE

Účastnila jsem se Dne Stardance a mohu jedině doporučit! Užila jsem si perfektní den a snad jsem si i něco odnesla:-) Nervozita ze mě opadla hned po příchodu díky přátelskému přístupu lektorů a příjemné atmosféře. Obrovský dík patří mému tanečníkovi Matějovi, díky kterému jsem si nejen krásně zatančila, ale i si užila zábavu. Domluvili jsme se na 3 tancích, u kterých jsme probrali techniku a naučili se sestavu. Určitě jsem netančila naposledy, ráda se k Vám opět vrátím. Děkuji!

– MICHAELA SRBOVÁ

Tréninky s Matějem jsou neuvěřitelně prima. Matěj figury vymyslí, předvede mi je, já to zkouším a podle rad Matěje to pomalu zdokonaluji. Nasmějeme se, cpeme se čokoládou a všechny detaily si točíme na mobil. Matěj je kliďas, profík, umí skvěle vysvětlovat, je trpělivý a ke mně moc hodný! Tančí se mi s ním v pohodě a na každou hodinu s ním se moc těším. Obdivuji jeho skvělý přístup a humor, když si představím, že tančí s babičkou. MOC Matějovi děkuji! Fakt si to užívám!!!

– DANIELA RADKOVÁ

Moji milí tanečníci, zpovědníci, psychologové a krotitelé! Chtěla jsem vám říct, že jste mi vrátili chuť do života. Už když vcházím do tančírny, tak odpojím hlavu od všech starostí a těším se, jak zase v zrcadle uvidím to jelito :))) Ale vážně, váš přístup a lekce mě nadchly a jsem Petraně vděčná, že mě k vám přivedla. Tak už koukejte otevřít nebo všechno zapomenu!

– SILVA BALÍKOVÁ

Celý den jsem si maximálně užila, lektor Matěj Svoboda je velice milý a empatický, krásně všechno vysvětlí, postupně přidává kroky tak, aby to každý zvládnul. A když ne, tak napravíme chyby nebo přijdeme pod velením Matěje na to, proč nám to nefunguje.. A ejhle najednou to jde. Nekonečná trpělivost, vtípky a dobrá nálada. Moc oceňuji, jak precizně, ale přitom s grácií a vtipem byly vtloukány do mé hlavy a nohou jednotlivé tance.

– MARIE KROUPOVÁ

 

Chtěla bych moc poděkovat, jak celé škole, tak i milému lektorovi Matěji Svobodovi, který mě trpělivě provedl základními kroky a vše srozumitelně vysvětlil a ukázal. Dodal mi odvahu do tance a pocit, že nejsem úplné dřevo.

– MARCELA LINHARTOVÁ

VOJTĚCH PARDUBSKÝ

 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-AM a zážitkových lekcí
 • držitel třídy A ve standardních tancích a třídy A v latinskoamerických tancích
 • certifikovaný trenér III. třídy v SUT
 • vicemistr ČR ve figurálním valčíku

REFERENCE

S Vojtou Pardubským trénuji na soutěž „Senior Stardance“. Při každém našem setkání jsem z něj nadšená. Ke svým tanečním schopnostem jsem dost skeptická, ale Vojta mi ukázal, že nic není nemožné! Dodává mi odhodlání a dovede ze mě dostat víc tance, než jsem si uměla kdy představit. Těším se na příští lekci!

– JANA TOUFAROVÁ

 

Asi po deseti letech jsem se odhodlala zkusit oprášit základy tance nabité několika tanečními kurzy v mládí a absolvovala jsem tříhodinovou taneční lekci. Tímto bych chtěla poděkovat Vojtovi za jeho profesionální vedení, vstřícné jednání a vnímavý, motivující přístup J Bylo to pro mne velmi příjemně strávené dopoledne, z kterého jsem si odnesla chuť se tanci zase začít trochu věnovat, protože to prostě stojí za to 😉

Děkuju za zážitek a mějte se hezky.

– HELENA JANSOVÁ

 

Ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu lektorovi Vojtovi 🙂 Měli jsme s ním několik lekcí svatebního tance, poslední minulý týden. Svatbu už máme za sebou a díky jeho vedení jsme tanec hezky zvládli. Chtěla bych poděkovat hlavně za přístup – i když jsme rozhodně nebyli vzorní studenti a neměli vůbec čas na trénování, na každé lekci se nám trpělivě věnoval, tanec vždy s námi prošel znovu a dával i velmi podnětné rady a tipy, jak udělat tanec hezčí a přirozenější. Sestava byla parádní – i když naostro s vlečkou trošku výzva 🙂
Rádi Vaši školu doporučíme dál, my byli naprosto spokojení.
Děkujeme ještě jednou.

– SÁRA NEJEDLÁ

ZUZANA GALAŠOVÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am a zážitkových lekcí
 • lektorka dětských tanečků
 • držitelka třídy A ve standardních tancích a třídy A v latinskoamerických tancích
 • certifikovaný trenér III. třídy v SUT
 • vicemistr ČR ve figurálním valčíku

REFERENCE

Sál v centru Prahy za přijatelnou cenu včetně lektorky, skvělá příležitost naučit se tančit nebo rozvíjet a procvičovat, co už umíme. Děkujeme!

– RENATA VEDLICH

Jak lektorka Marie, tak Zuzka jsou fantastické, ještě zkouším natočené video od Zuzky.
Bylo to dobré, mohl jsem začít tak před měsícem, moje pauza se Vám bude zdát nekonečná, myslím, že je 40 let od tanečních, potom už to bylo jenom paběrkování.
Chtěl bych všem, poděkovat, za vstřícné jednání, rychlou odezvu již s termíny, to bylo profesionální.

– JIŘÍ MIZERA

 

S lektorkou Zuzkou jsme byli více než spokojení, vše perfektní. Určitě budeme dále doporučovat a není jediná věc, co bychom změnili, takže děkujeme!

– EVA ORTOVÁ

MARIE NOSKOVÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am a zážitkových lekcí
 • držitelka třídy A ve standardních tancích

REFERENCE

Jste výborný učitel i pro takové dřevo, co jsem v tomto pokročilém věku. Produkce a hudba perfektní a hlavně Vaše trpělivost při našem nácviku. Nic jsem nepřerušil a skoro denně si video pouštím a také v předsíni opakuji. Jsem rád, že aspoň tak si užívám samoty. Už se těším až se zase do toho pustíme. Je to pro mne velice pěkný zážitek. Děkuji i Vám za to.

– TOMÁŠ VESELÝ

Jak lektorka Marie, tak Zuzka jsou fantastické, ještě zkouším natočené video od Zuzky.
Bylo to dobré, mohl jsem začít tak před měsícem, moje pauza se Vám bude zdát nekonečná, myslím, že je 40 let od tanečních, potom už to bylo jenom paběrkování.
Chtěl bych všem, poděkovat, za vstřícné jednání, rychlou odezvu již s termíny, to bylo profesionální.

– JIŘÍ MIZERA

 

Perfektní spolupráce, spousta srandy a finální tanec perfektní. Děkujeme!

– MAREK TÓTH

 

Jako úplný dřeva jsme přišli na kurz svatebního tance, veškeré obavy opadli hned po seznámení s naší lektorkou Maruškou. Tímto Vám chceme ještě jednou moc poděkovat za Vaši trpělivost a sestavení tanečních kroků. Bylo to s Vámi opravdu naprosto perfektní a věříme že náš první novomanželský tanec bude pro nás nezapomenutelný hlavně díky Vám ❤️ Děkujeme

– ROMANA INNEMANOVÁ

Nevěřila jsem, že se skoro týden před svatbou naučíme nějaký tanec a zvládneme ho naprosto suverénně odtančit, a to jen díky super milé a sympatické lektorce Tance pro všechny, která nám během první hodiny na místě vymyslela celou choreografii a pak ji s námi pilovala. Tanec byl jednoduchý, ale efektivní a moc jsme si ho nakonec i užili 🙂

– MARKÉTA NOVÁKOVÁ

Moc děkujeme lektorce Marii, že si na nás udělala čas a připravila nám choreografii na náš svatební tanec. Výsledek byl efektní, ale zároveň byl přizpůsoben našim možnostem. Slovy našeho fotografa: ”Nejlepší tanec sezóny”. Ještě jednou moc děkujeme.

– ALENA ŠVANCAROVÁ

VALENTINA VAJRAUCHOVÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am a zážitkových lekcí

REFERENCE

Po více než 20 letech po tanečních jsem „oprášil“ základní taneční kroky společenského tance a poprvé v životě formou individuálního kurzu a musím říct, že se po jedné lekci naučíte o vybraném tanci víc než během celého kurzu klasických tanečních v hromadné skupině, kde si vás jednotlivě nikdo nevšímá.
Velmi doporučuji překonat prvotní obavy z toho, že na vás bude někdo příliš podrobně koukat… naopak kurz probíhá v malém sálu, kde se cítíte opravdu privátně, první hodinu tam nebyl vůbec nikdo jiný (později jeden další pár) jenom já, moje přítelkyně a lektorka Valentina, která je soustředěná, využije každou minutu vašeho času a hlavně na vás přenese nadšení pro tanec. Doporučuji.

– SLAVEK SASKA

 

Absolvovali jsme již 3 dvojlekce s lektorkou Valentinou a jsme naprosto spokojeni. Tato mladá slečna má neskutečnou trpělivost a člověk s ní má pocit, že zvládne naprosto cokoli. Doporučuji! Těšíme se na další lekci.

– LUCIE SCHMITT

 

Velmi narychlo jsme se rozhodli pro kurz svatebního tance. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, protože pod vedením lektorky Valentiny Vajrauchové to byla jedna velká radost. Úžasný přístup a sestava dle našich představ. Doporučujeme a děkujeme.

– ADAM BRÁZDA

 
Valentina is so lovely, we loved working with her💖

– KINCSÖ KOVÁCS

LUCIE RÁZKOVÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • držitelka nejvyšší národní třídy “A” ve standardních tancích

REFERENCE

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásný tanec, který jste pro nás vymyslela. Byl to skvělý moment a skvělý zážitek. 😊 Krásnější svatbu jsme si ani nemohli přát, bylo to skvělé. Mockrát děkujeme ❤️

– ELIŠKA COUFALOVÁ

Musím doporučit, perfektní.
Lektorka Lucie nám vymyslela krásný první tanec na svatbu během jedné zkrácené lekce a za tu chvíli nás dokázala všechno naučit. Vznikl z toho jeden z nejhezčích okamžiků života. Mockrát děkujeme.

– MICHAL GEYER

ALŽBĚTA PLZENSKÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am a zážitkových lekcí
 • držitelka třídy B ve standardních a latinskoamerických tancích

REFERENCE

Individuální lekce jsme objednali pro oprášení tanečních dovedností před maturitním plesem.
Měli jsme štěstí na Alžbětu, která nás provedla většinou společenských tanců a v každém z nich naše základní dovednosti rozšířila o prvky, které nás nechávají vyniknout nad běžný průměr. Kromě toho že je sympatická Alžběta skvělá tanečnice, jsme ocenili její laskavý a trpělivý přístup.
Lekce se odehrávají v menší tělocvičně s možností potkat se na parketu se začátečníky i tanečníky profesionálních kvalit.
Školu tance pro všechny i Alžbětu můžeme doporučit!

–MAREK ŠUBRT

 

FILIP KRÁL

 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am a zážitkových lekcí
 • držitel třídy C ve standardních a latinskoamerických tancích

REFERENCE

Děkuji za skvělý zážitek. Lektor úžasný, trpělivý, se smyslem pro humor, vše krásně vysvětlil a předvedl. Naučí tančit i úplné nemehlo.

–LENKA KRUSZYNSKA

 
Krásný umělecko-sportovní zážitek s profi lektorem Filipem Králem bylo pro mě splněním přání – vyzkoušet si, jaké to je v kůži profíků a zároveň se učit tanec pod drobnohledem profesionála. Oceňuji možnost vybrat si tance, které jsem si chtěla vyzkoušet i úroveň obtížnosti. Stihli jsme za cely den dvě choreografie a úžasně jsem si to užila. Mohu jen doporučit

–HANA KOŘÍNKOVÁ

 

SABINA MIHULOVÁ

 • lektor social dance, svatebních tanců, dětských kurzů
 • držitel třídy E ve standardních a latinskoamerických tancích

FOTO A VIDEO