„Nejtěžší taneční krok je ten první. ZAČÍT.“

D. I. Pisarev

Naši LEKTOŘI

VÍTĚZSLAV RÁZEK

 • vedoucí lektor taneční školy a tanečního klubu
 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • lektor tance na vozíku, kurzů Tance proti stárnutí
 • finalista ME a mistr ČR showdance, vítěz taneční ligy, vicemistr ČR ve standardních tancích
 • držitel nejvyšší trenérské a porotcovské licence

REFERENCE

S Vítkem Rázkem spolupracuji již druhý rok. Individuální lekce tance pro mě představují splnění mého snu. Vítek je nejen veliký profesionál a výborný učitel. Pro mě je důležité, že má příjemné, galantní vystupování a vyzařuje z něj pozitivní hřejivá energie. Není nadřazený a o své taneční umění se umí podělit s grácií. Lekce s Vítkem mi přinášejí hodně radosti, i když mě často bolí celé tělo. Vítku děkuji, že si mohu plnit svůj sen i v pozdějším věku.

– NADIA MRŇOUSOVÁ

Před velkou společenskou událostí jsem během vánočních svátků zoufale hledala pomoc na internetových stránkách a náhodně klikla na odkaz „Tanec pro všechny“. Po odeslání dotazu mě potěšila téměř okamžitá odpověď mgr. Rázka a první taneční hodinu jsme sjednali hned po Novém roce. Slogan na webových stránkách „Nejtěžší taneční krok je ten první“ byl pro mne skutečně pravdivý. Vítek Rázek mně však svým citlivým přístupem a jemným humorem pomohl překonat mnohaletou hrůzu z tanečního pohybu a po několika individuálních lekcích dokázal přimět k tanci i mého přítele a nadchnout nás pro další taneční schůzky.

– LENKA ZUMROVÁ

Navštěvuji individuálně kurzy tance už déle než jeden rok. Moc mne to baví. S Vítkem Rázkem jsem snadno překonala i počáteční stud pramenící z toho, že jsem přišla jako naprostý začátečník. Jeho přístup je přátelský a příjemný a hodina tance je pro mne vždycky zpestřením týdne.

Již po pár hodinách byly vidět první výsledky, což je u mne, ne zrovna tanečního talentu, co říct. Je vidět, že s dobrým vedením může začít tančit opravdu každý.

– RADKA WENCLOVÁ

I have been taking ballroom dance lessons from Vitek for almost a year. He has excellent teaching skills: he is not only patient but also focuses on attention to details. The lessons have a very good atmosphere thanks to Vitek’s professionalism, friendliness and great sense of humour.
Overall, I definitely recommend Vitek and Kristyna in case you want to take fun and quality dance lessons.

– DR. KRISZTINA KREJCI

KRISTÝNA MÜCKOVÁ

 • vedoucí lektorka taneční školy a tanečního klubu
 • lektorka social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • finalistka ME a mistryně ČR showdance, vítězka taneční ligy, vicemistryně ČR ve standardních tancích
 • držitelka nejvyšší trenérské a porotcovské licence

REFERENCE

Děkujeme Kristýně Mückové za krásný svatební tanec, který pro nás vymyslela a pomohla nám ho nacvičit. Přesto, že jsme si vzpomněli s nácvikem tance s ne moc velkým předstihem, komunikace už od začátku probíhala velice mile a rychle. Paní Kristýna nám vymyslela tanec na hudbu, kterou jsme si zvolili a pomohla nám choreografii nacvičit. Tanec nám natočila do telefonu, takže jsme měli doma podle čeho cvičit. Výsledný tanec měl u svatebních hostů úspěch a my z něj měli opravdovou radost. Kristýno, moc Vám děkujeme a rozhodně Vaše služby doporučujeme. Užívali jsme si nejen výsledek, ale i samotné lekce. Děkujeme.

– LUCIE A ROMAN CHVAPILOVI

Kristýno, chtěli bychom Vám touto cestou s manželem poděkovat za Váš přístup a Vaši trpělivost při tréninku svatebního tance. S Vaší pomocí jsme si mohli my, naše rodina a přátelé ještě více užít svatební den.

Náš tanec, který jsme s Vámi natrénovali měl velký úspěch, přestože jste s námi musela projít úplné základy. Lekce s Vámi byly pro nás inspirativní a získali jsme díky nim k tanci vztah a v lekcích budeme pokračovat. Díky moc a těšíme se.

– MANŽELÉ KÖNIGSMARKOVI

Svatbu máme úspěšně za sebou a chtěli bychom poděkovat za výuku tance (konkrétně to byla cha-cha na písničku „You´re the first, my last, my everything“od Barryho Whitea). Slečna Kristýna s námi ochotně zopakovala pozapomenuté úplné základy z tanečních od základních kroků, během tří výukových hodin přidala další prvky, které byly úměrně našim tanečním schopnostem a času, který jsme do svatby měli. Při svatbě sklidil náš tanec úspěch a nezbylo nám, než přiznat, že choreografii jsme si opravdu sami nevymysleli a nesecvičili.

– MICHAL A LUCIE OSOBOVI

A big thank you to Kristyna, our trip from London was made all the more special by her patient and meticulous attention to detail, particularly our posture and frame – we learned so much and have lots of things to work on. An excellent lesson and an excellent teacher!

– PHIL SHAW AND SUSAN LIGHT

ALINA KOZAR

 • lektorka synchro dance, basic latinsko-americké tance TK DanceTime
 • lektorka social dance, svatebních tanců
 • finalistka taneční ligy, držitelka mezinárodní třídy

REFERENCE

Jako absolutní začátečník jsem se po dlouhém odhodlávání rozhodla, že zkusím latinu, která mne vždy lákala. Jelikož jsem velmi netalentovaná a i se tak cítím, zvolila jsem formu individuálních lekcí s trenérkou. Alina je neskutečně trpělivá, velmi zábavným a jasným způsobem mi vše vysvětlí a tak pomalu pronikám do tajů tance a baví mne to stále více. Nejvíce oceňuji její trpělivost a způsob výuky, kdy od opravdu základů se posouváme dále k vlastní sestavě.

– PETRANA SLÁMOVÁ

Ali je moc dobrá trenérka. Myslím, že učí dobře standard i latinu. Já s ní trénuji latinu radši, protože mě obecně víc baví. Oboje však dokáže skvěle vysvětlit a dobře to od ní chápu. Je moc sympatická a usměvavá.

– VIKTORIE JEŽKOVÁ

Na konci minulého roku jsem byl vybrán do soutěže seniorská Stardance, jejíž finále ve formě soutěže vybraných tanečních párů se mělo uskutečnit v sobotu 28.3.2020. V lednu byla všem soutěžícím přidělena „profesionální“ tanečnice nebo tanečník. Mně byla přidělena tanečnice Alina Kozar. Jde o velmi milou slečnu, studující Vysokou školu ekonomickou v Praze, jejíž rodinné kořeny sahají do Užhorodu na Ukrajině. Má vytancovanou mezinárodní třídu ve společenských tancích. Obával jsem se, že její požadavky na mé taneční schopnosti nebudu zvládat, ale jejím milým a trpělivým přístupem jsme si po 6 cvičebních hodinách vytvořili sestavu na sambu. Bohužel náš výcvik byl přerušen z důvodů pandemie Koronaviru a soutěž přesunuta na říjen tohoto roku. Velmi nás mrzí, že nemůžeme prezentovat co umíme, ale věřím, že přestávku v přípravě využiji k většímu zdokonalení základního kroku a figur do našeho soutěžního tance na podzim t.r.

– PETR HERLE

MATĚJ SVOBODA

 • lektor basic standardní tance TK DanceTime
 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • finalista taneční ligy, držitel mezinárodní třídy

REFERENCE

Účastnila jsem se Dne Stardance a mohu jedině doporučit! Užila jsem si perfektní den a snad jsem si i něco odnesla:-) Nervozita ze mě opadla hned po příchodu díky přátelskému přístupu lektorů a příjemné atmosféře. Obrovský dík patří mému tanečníkovi Matějovi, díky kterému jsem si nejen krásně zatančila, ale i si užila zábavu. Domluvili jsme se na 3 tancích, u kterých jsme probrali techniku a naučili se sestavu. Určitě jsem netančila naposledy, ráda se k Vám opět vrátím. Děkuji!

– MICHAELA SRBOVÁ

Tréninky s Matějem jsou neuvěřitelně prima. Matěj figury vymyslí, předvede mi je, já to zkouším a podle rad Matěje to pomalu zdokonaluji. Nasmějeme se, cpeme se čokoládou a všechny detaily si točíme na mobil. Matěj je kliďas, profík, umí skvěle vysvětlovat, je trpělivý a ke mně moc hodný! Tančí se mi s ním v pohodě a na každou hodinu s ním se moc těším. Obdivuji jeho skvělý přístup a humor, když si představím, že tančí s babičkou. MOC Matějovi děkuji! Fakt si to užívám!!!

– DANIELA RADKOVÁ

Moji milí tanečníci, zpovědníci,psychologové a krotitelé! Chtěla jsem vám říct, že jste mi vrátili chuť do života. Už když vcházím do tančírny, tak odpojím hlavu od všech starostí a těším se, jak zase v zrcadle uvidím to jelito :))) Ale vážně, váš přístup a lekce mě nadchly a jsem Petraně vděčná, že mě k vám přivedla. Tak už koukejte otevřít nebo všechno zapomenu!

– SILVA BALÍKOVÁ

Celý den jsem si maximálně užila, lektor Matěj Svoboda je velice milý a empatický, krásně všechno vysvětlí, postupně přidává kroky tak, aby to každý zvládnul. A když ne, tak napravíme chyby nebo přijdeme pod velením Matěje na to, proč nám to nefunguje.. A ejhle najednou to jde. Nekonečná trpělivost, vtípky a dobrá nálada. Moc oceňuji, jak precizně, ale přitom s grácií a vtipem byly vtloukány do mé hlavy a nohou jednotlivé tance.

– MARIE KROUPOVÁ

VLADIMÍR VIMBERG

 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • držitel nejvyšší národní třídy “A”

REFERENCE

Hledali jsme s manželem společný sport a skončilo to společným tancem. Vyzkoušeli jsme klasické kurzy tanečních pro dospělé, ale tam jsme po třech úrovních zjistili, že to pro nás není to pravé. Chtěli jsme pokračovat, ale určitě ne hromadným kurzem, hledali jsme individuální přístup a ten nám plně naplnil náš učitel tance Vladimír. Nejen, že si tanec užíváme, ale navíc máme společné středy, my dva, naši dva přátelé a Vladimír. Posouváme se po „krůčcích“, pilujeme techniku a hlavně nás to neskutečně baví. Myslím, že kdybychom nenašli Vladimíra, naše taneční „středy“ by už dávno skončily. Všem můžeme vřele doporučit, protože je to nejen zábava, ale i velká dřina a zároveň perfektní partnerská terapie.

– MANŽELÉ LESSE

Dobrý den, děkuji touto cestou za sobotní výuku ve Vaší škole. Chtěla bych Vladimírovi, Kristýně a jejich malé slečně popřát krásnou a zaslouženou dovolenou. Opět moc chválím profesionálně odvedenou výuku, těší mě, že na sobě vidím pokroky díky výborně vedené lekci. Lektor přesně ví, co je třeba změnit, a vždy najde cestu, jak pohyb zlepšit. Myslím si, že pochvala je opravdu na místě. Ještě jednou díky a všem krásné léto.

– DIANA KELTNEROVÁ

MARIE NOSKOVÁ

 • lektorka social dance, svatebních tanců
 • držitelka nejvyšší národní třídy “A”

REFERENCE

Jste výborný učitel i pro takové dřevo, co jsem v tomto pokročilém věku. Produkce a hudba perfektní a hlavně Vaše trpělivost při našem nácviku. Nic jsem nepřerušil a skoro denně si video pouštím a také v předsíni opakuji. Jsem rád, že aspoň tak si užívám samoty. Už se těším až se zase do toho pustíme. Je to pro mne velice pěkný zážitek. Děkuji i Vám za to.

– TOMÁŠ VESELÝ

PAVEL STRNAD

 • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
 • držitel třídy “B”

REFERENCE

Ke svým narozeninám jsem obdržela od dcery poukaz „jeden den star dance“. Na den „D“ jsem jela s obavami, co mě vlastně čeká a kdo bude mým tanečníkem. Přivítal mě sympatický, milý, mladý muž Pavel Strnad. Po pár tanečních krocích ze mě nervozita odpadla a náramně jsem si to díky Pavlovi užívala. Ještě jednou Pavlovi moc děkuji za jeho toleranci k mému výkonu a těším se na další narozeninový dárek ve formě tanečního poukazu.

– LENKA CAPOUŠKOVÁ

VOJTĚCH PARDUBSKÝ

 • lektor social dance, svatebních tanců
 • držitel třídy “B” ve standardních a latinsko-amerických tancích

REFERENCE

S Vojtou Pardubským trénuji na soutěž „Senior Stardance“. Při každém našem setkání jsem z něj nadšená. Ke svým tanečním schopnostem jsem dost skeptická, ale Vojta mi ukázal, že nic není nemožné! Dodává mi odhodlání a dovede ze mě dostat víc tance, než jsem si uměla kdy představit. Těším se na příští lekci!

– JANA TOUFAROVÁ

FOTO A VIDEO

Select your currency
EUREuro