TANEČKY PRO DĚTI

ONLINE

Přinášíme radost z tance do Vašeho domova! Online živý taneční kurz s pohádkovými postavami pro děti 4-9 let. S dětmi si nejen zatančí, ale na konci lekce i popovídají. Přidat se můžete kdykoliv!

3 kurzy se známými pohádkovými postavami

Pro Vaše děti jsme připravili tři kurzy, každý po pěti lekcích. „Kurz Elza v Ledovém království“, „Kurz Elza v Kouzleném lese“, „Kurz Anna v Arendelle“. Přímá interakce s oblíbenou postavou jim splní jejich sen.

R

Rychlé tempo a snadná instrukce

Rychlé tempo 30 minutových lekcí zajistí, že se Vaše dítě nebude nudit. Kurzy vedou k procvičování zdravého pohybu a jednotlivé lekce k vylepšování tanečních prvků. Samotnou choreografii zvládnou již napoprvé!

Snadný přístup k lekcím zoomu

Poskytneme Vám odkaz na ZOOM lekci s Vaším osobním heslem. Když změníte své uživatelské jméno na jméno svého dítěte, naše Elza bude moci hovořit přímo s Vašimi dětmi, což jim poskytne úžasný zážitek.

Kurz Elza v Ledovém království 

V kurzu na Vaše dítě čeká 30 minut pohádkového setkání s Elzou z oblíbeného “Ledového království”. Kurz je určen pro děti 4-9 let a v rámci jednotlivých lekcí se děti zahřejí, Elza s nimi procvičí vybraný taneční prvek a společně si zatančí její oblíbený tanec. Důraz se klade na interakci s dětmi, zdravé provedení cviků a pohádkový příběh. Na konci každé lekce budou moci Elzu do jejího království pozdravit a promluvit si s ní. Kurz zahrnuje celkem 5 lekcí, připojit se a absolvovat je můžete kdykoliv!

[dicbw id=“2503„]

Kurz Elza v Kouzelném lese 

 

Vydejte se na cestu do Kouzelného lesa společně s Elzou. Děti se v tomto kurzu naučí zdravě běhat, naučí se kouzlit a v rámci jednotlivých lekcí budou procvičovat Elziny taneční prvky. Společně se zahřejí, zatančí si a na konci každé lekce se s Elzou osobně pozdraví. Kurz je určen pro děti 4-9 let a obsahuje 5 lekcí. Přidat se můžete a absolvovat lekce můžete kdykoliv!

Kurz Anna v Arendelle 

 

Zatančete si s veselou Annou na písně z oblíbené pohádky “Ledové království 1”. Společně se naučíme stavět sněhuláka, zatančíme si Anny oblíbenou choreografii. Kurz obsahuje 5 lekcí a na každé se zaměřujeme na jiný technický prvek. Přidat se můžete kdykoliv! Kurz je určen pro děti 4-9 let. 

[dsm_text_divider header=“REFERENCE“ color=“#e82c8a“ divider_weight=“4px“ text_gap=“40px“ _builder_version=“4.9.0″ _module_preset=“default“][/dsm_text_divider]

Děkujeme za video referenci Růžence Kunstýřové a máme radost, že naše tanečky dělají její dceři radost.

– Tým DanceTime Kids

Moc, moc děkujeme za to, co děláte. Claudinka je doopravdy velmi nadšená a moc se jí to líbí. Je z každé lekce opravdu šťastná.

Kristýna Petrusková

Praha

Naše Olivia se pokaždé na Vaše lekce moc těší. Miluje Elsu a vždy, když ji Elsa přes obrazovku osloví jménem, tak je v sedmém nebi. Moc za ni děkujeme. 

Nikoleta Minárová

Praha

Přinášíme několik video ukázek z našich lekcích, abyste si mohli udělat představu, co na Vaše děti čeká. 

– Tým DanceTime Kids