Taneční

Plesy 

Udělejte si radost a užijte si taneční večer na úrovni. každoročně pro vás pořádáme několik tanečních plesů a soutěží. přijďte si s námi zatančit.

Naše soutěže

Každoročně organizujeme několik tanečních plesů a soutěží. Přijměte pozvání na některou z našich akcí a společně pojďme protančit celý večer. 

Vstupenky

 Vstupenky na naše akce můžete zakoupit přímo u nás či smluvních partnerů.

NABÍDKA PLESŮ 2020/2021

ŽOFÍNSKÝ GALA PLES

Termín: 24.10.2020 od 9hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 Gala ples pro širokou veřejnost v jedinečných historických prostorách paláce Žofín. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý orchestr, módní přehlídku, ukázky vítězů taneční soutěže StarDance a zejména show trojnásobných mistrů světa či mnoho dalšího. Speciální péče se návštěvníkům dostane při koupi vstupenky k tzv. „roztančeným stolům“, kde se o taneční kroky návštěvníků budou starat profesionální tanečníci, kteří je nenechají dlouho sedět. I když tedy přijde někdo na ples sám, protančí celou noc. VIP vstupenky zahrnují občerstvení.

Dress code: black tie optional.

DANCETIME CUP NA ŽOFÍNĚ

Termín: 25.10.2020 od 9:00hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Taneční soutěž na Žofíně pro dětské, juniorské, dospělé a seniorské taneční páry. Představí se taneční páry nejvyšší národní úrovně včetně párů začínajících.

Předběžný harmonogram soutěže:

  • 9:00–12:00 soutěže ve standardních tancích
  • 13:30–18:30 soutěž v tancích latinsko-amerických