LEKCE 

SVATEBNÍ TANEC

Pomůžeme Vám se připravit na Váš první novomanželský tanec! Po několika lekcích budete plně připraveni, abyste jej s bravurou zvládli, užili si jej a zapůsobili na Vaše hosty!

s čím vám pomůžeme?

Společně vybereme vhodnou skladbu a na základě Vašich přání  sestavíme svatební choreografii přímo na míru . Během 3 lekcí Vás vše naučíme. Vyučujeme klasické tance i show.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

 Naše kurzy svatebního tance jsou vždy s jedním lektorem, který se bude věnovat jenom Vám. Většina klientů vše zvládne během balíčku 3 lekcí. Pro náročnější klienty je možné dokoupit si další lekce. 

kde vyučujeme?

Svatební kurzy vyučujeme v centru Prahy –  Na Zbořenci 7, či na Praze 9 – Českolipská 373. Za příplatek je možné u klienta doma či v jiném místě dle dohody. Výuka probíhá 7 dní v týdnu.

PŘIPRAVTE SE NA SVATEBNÍ TANEC

Okamžik, který si zapamatujete navždycky – Váš první novomanželský – svatební tanec.  Balíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné: výběr hudby, volba tance, nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu.

Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem. Pokud byste chtěli Vaše hosty tanečně naladit i dalšími způsoby využijte nabídku našeho svatebního programu.

 

CENA KURZU
SVATEBNÍ TANEC

KTERÝ VÁM PŘIPRAVÍ NEZAPOMENUTELNOU CHVÍLI

CENA 1950 KČ

Cena je za balíček 3 lekcí pro dvě osoby, včetně všech poplatků.

FAQ

 

  • Co je to svatební tanec?

Svatební tanec neboli tanec novomanželů je speciálně připravená choreografie na konkrétní skladbu. Elegantní či bláznivější krokové variace se střídají s efektními pózami, záklony nebo jednoduchými zvedačkami. Svatební tanec může být také improvizace naučených prvků.

  • Co se tančí jako první tanec na svatbě?

První tanec neboli tanec novomanželů se většinou volí podle zvolené písničky. Může to být pomalý waltz, elegantní a vznešený valčík či vášnivá rumba. Velmi oblíbené jsou také další latinsko-americké tance či mix několika tanců dohromady. 

  • Kde se naučím svatební tanec?

Svatební tanec Vás naučí zkušení lektoři z naší taneční školy v centru Prahy. Den i čas lekcí je flexibilní a přizpůsobí se Vašim možnostem

  • Jaká je nejlepší hudba na svatební tanec?

Můžete vybrat z oblíbených skladeb světových interpretů. Zadejte do webového vyhledávače “Top weddin songs” a zjistíte světové favority. Vybrat si také můžete svoji oblíbenou písničku, která může být i česká. Na jakoukoliv skladbu jsou naši lektoři schopni sestavit choreografii dle Vašeho přání.

Kdy začít s nácvikem svatebního tance?

Ideální začátek nácviku prvního novomanželského tance je přibližně měsíc před svatbou. Jednoduchou a efektní choreografii zvládneme hravě během 3 lekcí. Pokud byste chtěli něco složitějšího, doporučujeme začít malinko s předstihem. Někteří rádi začínají s výukou dříve a pak procvičují, jiní se zase učí těsně před svatbou, aby tanec nezapomněli. Je to velice individuální.