LEKCE 

SVATEBNÍ TANEC

Pomůžeme Vám se připravit na Váš první svatební tanec! Po několika lekcích budete plně připraveni, abyste jej s bravurou zvládli, užili si jej a zapůsobili na své hosty!

s čím vám pomůžeme?

Společně vybereme vhodnou skladbu a na základě Vašich přání  sestavíme svatební choreografii přímo na míru . Během 3 lekcí Vás vše naučíme. Vyučujeme klasické tance i show.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

 Naše kurzy svatebního tance jsou vždy s jedním lektorem, který se Vám bude plně věnovat. Většina klientů vše zvládne během balíčku 3 lekcí. V případě zájmu je možné si rezervovat další lekce . 

kde vyučujeme?

Svatební kurzy vyučujeme v centru Prahy –  Na Zbořenci 7, či na Praze 9 – Českolipská 373. Za příplatek je možné absolvovat výuku v pohodlí Vašeho domova či na jiném místě. Výuka probíhá 7 dní v týdnu.

PŘIPRAVTE SE NA SVATEBNÍ TANEC

Okamžik, který si zapamatujete navždycky – Váš první novomanželský – svatební tanec.  Balíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné: výběr hudby, volba tance, nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu.

Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte své svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem. Pokud byste chtěli své hosty tanečně naladit i dalšími způsoby, využijte nabídku našeho svatebního programu.

 

CENA KURZU
SVATEBNÍ TANEC

KTERÝ VÁM PŘIPRAVÍ NEZAPOMENUTELNOU CHVÍLI

CENA 1950 KČ

Cena je za balíček 3 lekcí pro dvě osoby, včetně všech poplatků.

FAQ

 

  • Co je to svatební tanec?

Svatební tanec neboli tanec novomanželů je speciálně připravená choreografie na konkrétní skladbu. Elegantní či bláznivější krokové variace se střídají s efektními pózami, záklony nebo jednoduchými zvedačkami. Svatební tanec může být také improvizací naučených prvků.

  • Co se tančí jako první tanec na svatbě?

První tanec neboli tanec novomanželů se většinou volí podle zvolené písničky. Může to být pomalý waltz, elegantní a vznešený valčík či vášnivá rumba. Velmi oblíbené jsou také další latinsko-americké tance či mix několika tanců dohromady. 

  • Kde se naučím svatební tanec?

Svatební tanec Vás naučí zkušení lektoři z naší taneční školy v centru Prahy. Den i čas lekcí je flexibilní a přizpůsobí se Vašim možnostem

  • Jaká je nejlepší hudba pro svatební tanec?

Můžete vybrat z oblíbených skladeb světových interpretů. Zadejte do webového vyhledávače “Top wedding songs” a zjistíte, co se řadí mezi světové favority. Vybrat si také můžete svoji oblíbenou písničku. Na jakoukoliv skladbu jsou naši lektoři schopni sestavit choreografii dle Vašeho přání.

Kdy začít s nácvikem svatebního tance?

Ideální začátek nácviku prvního novomanželského tance je přibližně měsíc před svatbou. Jednoduchou a efektní choreografii zvládneme hravě během 3 lekcí. Pokud byste chtěli náročnější choreografii, doporučujeme začít malinko s předstihem. Někteří klienti rádi začínají s výukou dříve a pak procvičují, jiní se zase učí těsně před svatbou, aby tanec nezapomněli. Je to velice individuální.

Hodnocení Google
4.9
Na základě 59 hodnocení
×
js_loader