Svatební tanec – Reference

Lucie a Roman Chvapilovi

Děkujeme Kristýně Mückové za krásný svatební tanec, který pro nás vymyslela a pomohla nám ho nacvičit. Přesto, že jsme si vzpomněli s nácvikem tance s ne moc velkým předstihem, komunikace už od začátku probíhala velice mile a rychle. Paní Kristýna nám vymyslela tanec na hudbu, kterou jsme si zvolili a pomohla nám choreografii nacvičit. Tanec nám natočila do telefonu, takže jsme měli doma podle čeho cvičit. Výsledný tanec měl u svatebních hostů úspěch a my z něj měli opravdovou radost. Kristýno, moc Vám děkujeme a rozhodně Vaše služby doporučujeme. Užívali jsme si nejen výsledek, ale i samotné lekce. Děkujeme.

Lucie a Roman Chvapilovi, Praha, listopad 2019

Pavlína Vondrášková

Chtěla bych moc poděkovat škole tance pro všechny především Kristýně a Vladimírovi za skvělou sestavu pro náš první novomanželský tanec. Tanec na svatbě měl velký úspěch a nás to moc bavilo. Určitě doporučuji využít služeb, když chcete být originální.

Pavlína Vondrášková, Praha, září 2019

Kateřina Langerová

Mnohokrát děkujeme za sestavení svatební choreografie. 🙂 Všichni svatebčané byli naprosto unešení a my si první novomanželský tanec užili. Všem kteří přemýšlí, zda využít Vašich služeb, vřele doporučuji právě Vaši taneční školu!  

Kateřina Langerová, Praha, září 2019

Manželé Motyčkovi

Děkujeme za svatební tanec paní Kristyně Muckové. Bylo to skvělé a sklidili jsme úspěch.

Manželé Motyčkovi, Praha, září 2019

Petra a Josef Kreische

Tanec sklidil obrovský úspěch a my bychom Vám rádi touto cestou ještě jednou moc poděkovali za spolupráci s Vámi, která byla naprosto perfektní. Takovýto tanec nikdo nečekal a všechny zaujalo zajímavé propojení klasických tanců s vtipnými scénkami.

Petra a Josef Kreische, Praha, srpen 2018

Petr Loffelmann

Výborný přístup, flexilita, příjemný lektor.

Petr Loffelmann, Praha, srpen 2018

Menu