Taneční škola Tanec pro všechny v praze

TANEC JE KRÁSNÉ UMĚNÍ POHYBU, KTERÉ PŘINÁŠÍ LIDEM RADOST A USPOKOJENÍ. RÁDI BYCHOM VÁM TENTO ÚŽASNÝ SVĚT NOVÝCH POCITŮ A ZÁŽITKŮ OTEVŘELI.

ZAŽIJTE DEN STARDANCE

Zaujaly Vás výkony tanečníků a hvězd ze slavné soutěže Stardance? Chtěli byste si zkusit na vlastní kůži, jaký je jeden takový den pilného tréninku pod vedením profesionálního trenéra? Individuální kurz je určen pro všechny milovníky tance a je vhodný jako originální taneční dárek. Možným pokračováním jsou kurzy Pro-Am.

SVATEBNÍ TANEC

Čeká Vás svatební tanec a chtěli byste si ho opravdu užít? Udělejte tak nezapomenutelný zážitek nejen sobě, ale i Vašim svatebním hostům. Na vybranou hudbu Vám zkušený choreograf připraví přímo na míru klasický svatební tanec či originální a zábavnou show dle Vašeho přání.

TANEČNÍ KURZY

Nestíháte pravidelné taneční kurzy nebo byste si chtěli dopřát individuální a intenzivní přístup? Můžete zvolit jednotlivé tanečni lekce nebo si vybrat z široké nabídky balíčků tanečních kurzů. Váš lektor tance Vám zaručí nejen rychlé zdokonalení tanečních dovedností, ale nabízí i osobní přístup a časovou flexibilitu.

PŘEDTANČENÍ A SHOW

Pořádáte ples nebo tématický firemní večírek a chcete naladit hosty na taneční vlnu? Můžeme Vám nabídnout taneční show finalistů ME a mistrů ČR ShowDance, klasické ukázky standardních a latinsko-amerických tanců či vystoupení o více párech. Toto vše zaručeně oživí jakoukoliv společenskou událost.

TANEC PRO CIZINCE

Kurzy jsou orientované na cizince hovořící anglickým jazykem. Připravujeme je po taneční stránce na firemní a jiné večírky. Vyučujeme všechny společenské tance, které se nejen v našich zemích tancují.

We offer ballroom dance classes for foreigners. Click the button below for more information.

O NÁS

Hlavním posláním školy Tanec pro všechny je rozvoj a propagace společenského tance na všech úrovních. Naší první snahou je zpřístupnit společenský tanec co nejširšímu poli zájemců o toto krásné umění.

Díky naší mnohaleté zkušenosti a týmu lektorů se nyní věnujeme sportovní, rekreační i terapeutické formě společenského tance. Založili jsme sportovní klub, pořádáme taneční soutěže a vyučujeme kurzy pro jednotlivce, páry i skupiny. Budeme se těšit i na vás.

UKÁZKOVÉ VIDEO

Naše projekty

Naše veškeré služby se podílejí na financování projektů, které zde naleznete. Za poslední rok jsme zaznamenali několik úspěšně splněných projektů: např. sbírka na taneční vozík, tanečky pro děti v OC Letňany, tančírny pro veřejnost a akce na Den dětí. Pokud Vás některý z níže popsaných projektů oslovuje, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu a za případnou podporu předem děkujeme.

Darované peníze70000 Kč
70000 Kč

Tancem proti stárnutí

Projekt se zabývá zpomalením progrese Alzheimerovy choroby. Navazuje na zahraniční studie, které ukazují, že tanec vede ke komplexnímu zapojování obou hemisfér a jejich funkčnímu propojování. Tím se progrese zpomaluje. Nemoc postihuje emoční centrum jako poslední a proto má tanec potenciál být úspěšným komunikačním prostředkem.

Tanec na vozíku

Společně s SKV Praha rozjíždíme jako první v ČR sportovní tanec na vozíků. Organizujeme první soutěž a vychováváme první taneční páry. V tomto projektu hledáme podporu na výuku nových lektorů a tanečních partnerů. Již se nám podařilo získat finance na taneční vozík, který bude sloužit na kurzech, kde naši lektoři vyučují.

Seniorské StarDance

Ve spolupráci s SenSen a Nadací Charty 77 jsme rozjeli projekt Seniorského StarDance, kdy jsme z 50-ti uchazečů vybrali 10. Ti se pod profesionálním vedením naučí každý jednu choreografii, kterou předvedou v rámci jejich finále na soutěži v paláci Žofín. Porotou jim budou známe tváře ze soutěže StarDance. Hledáme podporu pro financování tanečních lekcí, lektorů, make-up a organizaci celé akce.


Aktuality

Menu