Taneční Kurzy – Reference

SOŇA A MICHAL VÍTEČKOVI

Před pár lety jsem pod vánočním stromečkem našla voucher na individuální hodiny tance. Tehdy jsme s manželem měli představu, že bychom se chtěli zlepšit ve standardních tancích, zejména ve walzu. V tanečních kurzech pro širokou veřejnost jsme byli zahlceni množstvím tanečních figur, ale bez pocitu, že se v tancích posouváme. Na individuálních lekcích pod vedením tanečních mistrů Kristýny Mückové a Vítka Rázka jsme začali zase od prvních krůčků. Díky ním jsme se postupně pronikali k hlubším detailům techniky standardního tance. Postupně se k nám přidali i naši přátelé. Seznámili jsme se s novými lidmi všech věkových kategorií, pro které se stal tanec celoživotní vášní. Uběhly už 4 roky a my stále pokračujeme. Tanec se stal součástí našeho života, naší společnou partnerskou aktivitou, kterou rádi doporučujeme i jiným párům. Je to opravdu krásná příležitost, jak aktivně společně trávit čas pohybem a stále se učit nové věci.

Praha, duben 2020

MANŽELÉ LESSE

Hledali jsme s manželem společný sport a skončilo to společným tancem. Vyzkoušeli jsme klasické kurzy tanečních pro dospělé, ale tam jsme po třech úrovních zjistili, že to pro nás není to pravé. Chtěli jsme pokračovat, ale určitě ne hromadným kurzem, hledali jsme individuální přístup a ten nám plně naplnil náš učitel tance Vladimír. Nejen, že si tanec užíváme, ale navíc máme společné středy, my dva, naši dva přátelé a Vladimír. Posouváme se po "krůčcích", pilujeme techniku a hlavně nás to neskutečně baví. Myslím, že kdybychom nenašli Vladimíra, naše taneční "středy" by už dávno skončili. Všem můžeme vřele doporučit, protože je to nejen zábava, ale i velká dřina a zároveň perfektní partnerská terapie.

Praha, říjen 2019

MARTIN TOMEK

Začalo to poukazem na opáčko tanců po tanečních a nyní už tancujeme několik let. na lekcích je zábava. Díky Vítku a Kristý za trpělivost.

Praha, říjen 2019

MANŽELÉ POMAHAČOVI

Včera jsme zažili s manželem báječný večer. Od naší svědkyně na svatbě, (slavili jsme ZLATOU SVATBU) nám jako svatební dar dala zážitek - " Tanec s mistrem republiky." Byl to krásný večer, pan Vítězslav Rázek je velice milý. Atmosféra byla fantastická, a my jsme se cítili velmi dobře.

Praha, říjen 2018

FILIP HUBIČKA

Školu tance pro všechny jsem našel brouzdáním na internetu, kde jsem hledal vhodné řešení situace, kdy jsme se chtěl učit tančit, ale neměl jsem k dispozici volná odpoledne ani večery o všední dny, kdy se konají běžné kurzy v jiných tanečních školách. Do běžných kurzů nemohu chodit, nedovoluje mně to atypická pracovní doba. Setkal jsem se s laskavým a profesionálním přístupem. Z tanečních jsem si nepamatoval nic, považuji se za dřevo. Během pár kurzů jsem se naučil základní kroky nejběžnějších tanců. Na taneční parket, kam jsme nemohl vkročit, se už nebojím. Pochopil jsem, jaká zábava může tanec být.

Praha, srpen 2018

RADKA HOWARD

Vřele Kristýnu a partnery Kristýny doporučuji ! Jsou flexibilní se všemi kategoriemi žáků od úplného začátku. Bezpečně vás provedou krokama i technikama. Kristýna a Kristýny partneři se permanentně zdokonalují od světových špiček. Tady se můžete zaměřit na detailnější výsledky. Doporučuji tento tým ať už plánujete speciální tanec na blížící se událost, nebo ať už by jste se chtěli naučit základní kroky pro dobrý pocit k nejrůznějším příležitostem, nebo i když vás tanec jednoduše vždycky okouzloval. Vždy se umějí přizpůsobit různým potřebám lidí dle situace. Využívají mnoho cest pro výuku. Můžete se učit ve více jazycích. Ovládají evropský styl a American smuth ve všech standardních a latinskoamerických tancích. Jsem ráda že se můžu učit právě od nich !

Praha, leden 2018

Menu