SÍLA
HOTENTOTA

TO, ŽE “NEJTĚŽŠÍ TANEČNÍ KROK JE TEN PRVNÍ, ZAČÍT”, NEPLATÍ POUZE V KROCÍCH TANEČNÍCH.

Čokoládový hotentot odhalil, v čem je jeho Síla

To, že “Nejtěžší taneční krok je ten první, začít”, neplatí pouze v krocích tanečních.

Život nám servíruje spoustu kroků, které jsou pro nás těmi prvními. Čím důležitější pro nás je, o to těžší je ho udělat. S jeho náročností ale také roste pocit štěstí, když se z prvního kroku stane cesta.

Jeden z našich hlavních partnerů Petr Kovařík, se prvního kroku do neznáma nebál a nyní se může pyšnit výsledkem své cesty, knihou s názvem Síla hotentota.

Hotentot.

Je to i pro Vás sice neznámé slovo, ale tak nějak máte potřebu se s ním ztotožňovat?

Jestli alespoň trochu toužíte chodit s úsměvem na tváři, mezi davy nepřítomných lidí. Abyste jen Vy sami věděli, kde se ten pocit blaženosti bere a dokázali ho vědomě prožít. Je to začátek Vašeho prvního kroku ke změně za hotentotem.

Tato kniha, Vám bude pomocnou příručkou, jak tyto změny přijímat ruku v ruce s Vaším charakterem, kde najít inspiraci nebo jak přijímat zodpovědnost za to, co děláme.

V knize nechybí vyzdvihnutí těla a mysli, dvou tak rozdílných aspektů, kterým když pomůžete najít společnou cestu, vznikne něco nádherného… jako třeba tanec. Na první pohled fyzická aktivita, která kdyby jednu z těchto dvou věcí vynechala, vznikne všechno, jen ne tanec.

To platí nejen u tance, ale u každodenního života náš všech.

Jestli toužíte poznat rozdíl mezi rutinním žitím a vědomým prožíváním života, je právě tato kniha tím správným prvním krokem najít svou Sílu.