Předtančení a show – Reference

Ples Blanky Vášové

Ráda bych poděkovala za nádherné ukázky 16.11.2019 na naši prodloužené pro mládež. Jsem ráda, že jsem Vás opět viděla tančit "na živo". Jste stále dokonalejší. Žáci, rodiče, přátelé viděli také provedení základních prvků v mistrovském podání. Pan Vítek mi dovolil, abych mu diktovala prvky, které učíme v kurzu pro začátečníky a přímo na místě je poté s partnerkou zatančili. Úžasné!

Praha, listopad 2019

REPREZENTAČNÍ PLES PRAHY 5

Minulý týden jsme měli tu čest podílet se na úspěšném plesu Prahy 5. Hosté si užívali pestrý program, bohatý raut a několik tanečních vystoupení naší školy. Došlo dokonce i na porotování při soutěži “Král a královna plesu” a výuce foxtrotu. Děkujeme Amelii Petrillo za krásné šaty.

Praha, duben 2019

PLES JIHOSTROJ - ČESKÝ KRUMLOV

V krásné jízdárně zámku Český Krumlov proběhl firemní ples Jihostroj,a.s., kde naše škola zajistila dvě předtančení. Latinsko-americkou show a klasické předtančení standardních tanců. Děkujeme za pozvání.

Praha, únor 2019

PLES MĚSTA DOKSY

Tradičně jsme vystoupili na reprezentačním plese města Doksy. Letos jsme si připravili zcela nové vystoupení “Učitel a žák” s naším nadějným juniorským párem. Kromě této novinky jsme zatančili i ukázky standardních tanců.

Praha, únor 2019

PLES MĚSTA RUMBURK

Ještě jednou moc děkujeme za úžasné slavnostní a profesionální zahájení našeho Reprezentačního plesu města Rumburk. Vaše ukázka standardních tanců naladila všechny přítomné diváky do tanečního módu a přispěla k rozproudění zábavy.

Rumburk, březen 2018

FINALISTÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

Dne 9.3. 2018 se v Karlových Varech konalo mistrovství Evropy profesionálů ShowDance WDC. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se probojovali do finále, kde v mezinárodní konkurenci obsadili nádherné 5.místo. S jejich show "Bonnie a Clyde po Česku" se zařadili mezi Evropskou taneční špičku v kategorii ShowDance!

Karlovy Vary, březen 2018

Menu