Pražská Čokoláda

Jeden kousek plný lásky, kvality a luxusu s prvotřídní chutí. Mění hřích ve zdravou slast.

Pražská čokoláda…

Společnost, která obnovuje prvorepublikovou tradici v Čechách již od roku 2011 a je jedním z našich hlavních partnerů. Jestli jste na našich akcích někdy dostali nebo ochutnali čokoládu, byla vyrobena právě rukou Silvie Steinerové a Petra Kovaříka, kteří stojí za vznikem této firmy.

Nepyšní se pouze tradičním českým výrobkem, ale hlavně přístupem, energií a láskou, kterou do celého procesu vkládá. Ne nadarmo se řídí heslem „Děláme co milujeme, milujeme co děláme“. Jejich společnost vznikla z lásky zakladatelů, kteří našli společnou vášeň právě v čokoládě. Dohromady prolamují mýty o čokoládě, jako o hříšné sladkosti. Mění ji ve zdravou součást každodenní stravy. Ať už je to pravá skořice, moringa nebo matcha. V kombinaci s jejich kvalitní čokoládou vám všechny tyto suroviny plné antioxidantů vytvoří v ústech neskutečnou slast.

Ze svých cest za hledáním netradičních surovin, ve všech koutech světa, si přivezli například kakaové boby z Kolumbie. Ty kupují přímo od farmáře Juana Gonzálese, který se pyšní rodinnou farmou s ekologickým přístupem. Pražské čokoládě se z těchto kakaových bobů podařilo vyrobit bean to bar čokoládu s kokosovým cukrem, ze které vytvořili celou prémiovou edici čokolád, s názvem Aluna.

Velké množství minerálů prospěšných pro tělo i mysl, který kokosový cukr obsahuje, je jen dalším důkazem toho, jak je pro Silvii a Petra propojení těchto dvou věcí důležité. Ukazují to nejen v edici Aluna, ale také v neméně známých čokoládových Mandalách.

VE SVĚTĚ, JEJICH KOUZLA S ČOKOLÁDOU, UŽ POZNALI A TAKÉ NÁLEŽITĚ OCENILI

 

– International Chocolate Awards (stříbrné místo za prémiovou řadu Aluna 44%, ocenění za alterntivní slazení kokosovým cukrem)

– Great Taste (hvězdička za Český nugát)

 

Pojďte je ocenit i Vy a objevit co dalšího ve své pražské čokoládové továrně vykouzlili.

Nevíte co dřív koupit?

Můžeme jedině doporučit již zmiňované čokoládové Mandaly, stříbrem oceňenou Alunu 44% nebo Lyofilizované jahody v bílé čokoládě.

Využijte náš kód „DANCE15“ a dostane 15% slevu na celý nákup.