Plesy
a soutěže

Udělejte si radost a užijte si taneční večer na úrovni. Každoročně pro vás pořádáme několik tanečních plesů a soutěží. Přijďte si s námi zatančit.

Naše plesy a soutěže

Každoročně organizujeme několik tanečních plesů a soutěží. Přijměte pozvání na některou z našich akcí a společně pojďme protančit celý večer. Plesy jsou určené pro širokou i odbornou veřejnost, jsou odlišují se tématicky i svým charakterem. Vstupenky na naše akce můžete zakoupit přímo u nás či smluvních partnerů.

NABÍDKA PLESŮ 2020/2021

Žofínský gala ples

Termín: 24.10.2020 od 19hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

  Gala ples pro širokou veřejnost v jedinečných historických prostorách paláce Žofín. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý orchestr, módní přehlídku, ukázky vítězů taneční soutěže StarDance a zejména show trojnásobných mistrů světa či mnoho dalšího. Speciální péče se návštěvníkům dostane při koupi vstupenky k tzv. „roztančeným stolům“, kde se o taneční kroky návštěvníků budou starat profesionální tanečníci, kteří je nenechají dlouho sedět. I když tedy přijde někdo na ples sám, protančí celou noc. VIP vstupenky zahrnují občerstvení.
  Dress code: black tie optional
  www.praguedance.cz

FOTO

Žofínská salsotéka

Termín: 24.10.2020 od 19:30hod

Jedinečná příležitost pro milovníky rytmů salsy, bachaty a merengue si zatančit v krásných prostorách paláce Žofín. Během večera proběhnou finále MČR v salse, k tanci bude hrát skvělá kapela a těšit se můžete na ukázky vítězů StarDance. Buďte u toho, kdo získá titul mistra ČR v Salse a zatančete si na stejném parketu společně s vítězem. Večerem vás provede Honza Dvořák. Akce je určena maximálně pro 200 osob. V případě nařízení hygienické služby o zrušení akcí vám peníze vrátíme.

  www.praguedance.cz

FOTO

Seniorský StarDance ples

Termín: 25.10.2020 od 14hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

  • Ve spolupráci s Prahou 1 proběhne zajímavé, tancem naplněné odpoledne v krásných prostorách paláce Žofín. Na programu bude finále seniorského StarDance, kdy 10 vybraných seniorů zatančí svoje připravené tance. V porotě usednou tanečníci ze StarDance: Marek Dědík, Andrea Třěštíková, Jan Kohout, Eva Bartuňková a ředitelka Nadace Charty 77 / Konta Bariéry Božena Jirků. Celým odpolednem provede oblíbený taneční mistr Jiří Plamínek. Hosté se mohou těšit také na vystoupení seniorům známého pana Petra Velety. K tanci a poslechu bude hrát kapela Allegro. Odpolední seniorský ples začíná ve 14:00, předpokládaný konec 17:00.
  www.praguedance.cz

FOTO

Ples tanečních mistrů

Termín: 25.10.2020 od 19hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Ples pro širokou veřejnost ve velkém sále paláce Žofín. Připravena budou 4 exkluzivní taneční vystoupení, večerem vás z jeviště provedou 3 taneční mistři, k tanci zahrají 2 taneční orchestry a především se můžete těšit na  jedinečnou akci, která v Praze již dlouho nebyla. Vystoupí mistři světa ve standardních tancích, vicemistři světa ve formacích a mistři ČR showdance a mnozí další. VIP vstupenky zahrnují občerstvení. Ples spoluorganizuje Svaz učitelů tance. Akce je určena maximálně pro 500 osob. V případě nařízení hygienické služby o zrušení akcí v Praze vám peníze vrátíme.

  Dress code: black tie optional
  www.praguedance.cz

FOTO

DanceTime Ladies ples

Termín: 9.1.2021 od 19hod

Místo konání: Grand Hotel Bohemia, Králodvorská 4, Praha 1

  Dámy zbystřete, toto je akce pro Vás. Ples v nádherném prostředí sálu Boccacio v Praze, kam můžete přijít s kamarádkou a přesto si zatančíte s partnerem. Vstupenky k roztančeným stolům zahrnují nejen občerstvení, ale také služby profesionálního tanečního partnera. Můžete samozřejmě dorazit i se svým protějškem, který však může v klidu sedět, vychutnávat si sklenku vína, zatímco vy můžete protančit večer.
  www.dancetimecup.cz

FOTO

NABÍDKA TANEČNÍCH SOUTĚŽÍ 2020/2021

Prague Dance Championship

Termín: 24.10.2020 od 9hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Taneční soutěž na Žofíně ve společenském tanci světové úrovně. V reprezentativních prostorách velkého a malého sálu proběhne poprvé v historii ČR soutěž tance na vozíku, soutěže světové amatérské ligy, mistrovství střední Evropy Pro-Am (spojení profesionálů tančících s amatéry) a mezinárodní soutěž týmů za doprovodu živého orchestru.

 • Předběžný harmonogram soutěže:
  • 9:00–12:00 soutěže ve standardních tancích Pro-Am, světová liga
  • 12:30–13:30 soutěž tance na vozíku
  • 13:30–16:30 soutěže v latinsko-amerických tancích Pro-Am, světová liga
  • 16:30–17:30 mezinárodní soutěž týmů
  www.praguedance.cz

FOTO

DanceTime Cup na Žofíně

Termín: 25.10.2020 od 9:00hod

Místo konání: palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Taneční soutěž na Žofíně pro dětské, juniorské, dospělé a seniorské taneční páry. Představí se taneční páry nejvyšší národní úrovně včetně párů začínajících.

 • Předběžný harmonogram soutěže:
  • 9:00–12:00 soutěže ve standardních tancích
  • 13:30–18:30 soutěž v tancích latinsko-amerických
  www.praguedance.cz

FOTO

Menu