Tanec s Elzou

Datum události:

04/03/2021

Čas události:

16:30

Místo konání:

Vaše dítě čeká 30min pohádkového setkání s Elzou z oblíbeného “Ledové království”. Společně se nejdříve zahřejí, poté vyzkoušejí několik mrazících kouzel a naučí se Elzy oblíbený tanec. Celý kurz je určen pro děti 5-9 let a odehrává se v dílech, které se od sebe liší jiným tanečkem, hudbou a pozadím. Všechny spojuje živá interakce s pohádkovou hrdinkou a její péče o to, že se vaše dítě bude maximálně snažit.

Pro více informací o dalších termínech klikněte zde.

Událost vypršela

Nejčastější otázky

Co bude moje dítě během lekce dělat?

Náš profesionální učitel tance/oblíbená pohádková postava bude komunikovat s Vaším dítětem i dětmi ostatními. Lekce začíná zahřátím a krátkou hrou, následuje výuka jednoduchého tance na oblíbené písničky z pohádky. Na závěr se děti protáhnou.

Jak zajistíme, aby se jednalo o bezpečné prostředí?

Náš speciálně vyškolený personál je povinen zkontrolovat všechny účastníky, kteří se akce zúčastní, pomocí jejich kamery. Z tohoto důvodu požadujeme, aby všichni účastníci zapnuli své kamery a aby jejich děti byly jasně viditelné.

Kde lekce probíhájí?

Lekce probíhají na platformě ZOOM. Po zaplacení lekce Vám přijde nejen daňový doklad, ale také odkaz na přihlášení do dané lekce. Poté stačí na odkaz kliknout a budete do virtuální místnosti lekce automaticky vpuštěni.

Kolik dětí se může lekce zúčastnit?

Vstup na lekci je vždy platný jen pro jedno dítě. V případě, že bude tančit před jednou obrazovkou více dětí, poprosíme o uhrazení adekvátního počtu vstupného na lekci. Náš profesionální tým investuje nejen čas, ale také nemalé finance, aby tento projekt mohl přinášet radost co nejvíce dětem. Proto si Vás dovolujeme požádat o respektování tohoto pravidla.

Místo konání:

Počet míst: 20 (14 Dostupných)

Podrobnosti plánu události

  • 04/03/2021 16:30 - 17:00
Sdílet tuto událost
PŘIDAT DO SVÉHO KALENDÁŘE