ARCHIV AKTUALIT

20.3.2013

Pozvánka na setkání

Naše spolupracující organizace Magdaléna, nadační fond organizuje setkání k prvnímu výročí jejího založení. Chtěli bychom Vás vřele pozvat na toto setkání, které proběhne 22.3.2013 v krásných prostorách kláštera Emauzy. Zpestřením odpoledne bude krátká taneční ukázka páru Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Promo videa jejich ukázek můžete shlédnout na www.predtanceni.info

6.3.2013

Nová videa

Tento týden jsem „uploadovali“ nová videa věnující se našim aktivitám. Na hlavní stránce můžete shlédnout video věnující se představení motta našeho sdružení a krátké ukázce výuky svatebního tance. Video je pořízeno z tanečního sálu ve Vlkově ulici, kde probíhají pravidelně naše taneční kurzy a lekce. Další dvě videa můžete shlédnout na stránce věnující se předtančení a show (www.predtanceni.info), kde prezentujeme promo videa našich show: „Bonnie a Clyde“ a „Roztančené housle“. Natáčení probíhalo v rámci gala večera v Národním domě na Smíchově v únoru 2013. Velké poděkování při jejich tvorbě patří studiu Pátek a též našemu „mistru střihu“ Vojtovi Maříkovi (ročník narození: 2000). S historií jednotlivých show a s úspěchy které jsme s nimi získali, Vás budeme seznamovat v následujících aktualitách.

6.3.2013

Spouštíme stránky

Po důkladné přípravě spouštíme nové stránky našeho občanského sdružení. Věříme, že budou tím pravým a efektivním prostředkem, jak se veřejnost bude dozvídat o našich aktivitách. Vřele doporučujeme navštívit i naše další související stránky věnující se propagaci tance na mnoha úrovních. A to skrze představení společenských tanců na firemním plesu či party (www.predtanceni.info) či taneční lekce a kurzy určené pro širokou veřejnost, kdy si pod vedením profesionálního trenéra osvojí základy vybraných společenských tanců (www.kurzy-tance-praha.cz). Kurzy otevíráme i pro klientelu cizojazyčnou, která v naší tradičně taneční kultuře pociťuje potřebu se též společenský tanec naučit (http://www.ballroom-dance.cz/). S dalšími stránkami Vás budeme seznamovat v průběhu času. Věříme, že pro Vás bude jejich návštěva stejně zajímavá, jako pro nás jejich tvorba a jejich obsah Vás bude inspirovat a vybízet k tanci.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny