ARCHIV AKTUALIT

5.9.2013

Ocenění pro předtančení

Předtančení na ples realizovaná členy našeho občanského sdružení získala ocenění za jejich kvalitu od společnosti Showbook.cz. Jednalo se o taneční ukázky na plesech, předtančení Bonnie a Clyde a taneční show Roztančené housle. Pro videa navštivte http://www.predtanceni.info. Věříme, že budeme mít příležitost udělat radost tancem ještě více divakům a představit tak krásu společenského tance.

Pečeť kvality Showbook.cz

25.8.2013

Absolvované školení

Hlavní lektoři našeho o.s.Tanec pro všechny - Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková v sobotu 24.8. úspěšně završili studium III.třídy pro porotce a trenéry v tanečním sportu. Zkoušky probíhaly v Brněnském školícím centru a naše lektory opravňují k pokračujícímu studiu, tentokrát porotce a trenéra II.třídy. Pro více informací o našich lektorech shlédněte videogalerii http://www.predtanceni.info

21.8.2013

VÍKENDOVÝ TANEČNÍ SEMINÁŘ

Ve spolupráci s občanským sdružením Fuego Říčany organizujeme poslední prázdninový víkend ve Stránčicích u Prahy taneční semináře. Budou orientovány jako příprava na blížící se taneční sezónu. Semináře jsou otevřeny všem výkonnostním kategoriím a třídám. Budeme se na Vás těšit.

28.7.2013

Facebook Tanec pro všechny

Pro zájemce o aktivity našeho sdružení jsme otevřeli nový komunikační prostor – facebook. Rádi bychom touto cestou komunikovali nejen s našimi stávajícími klienty, ale též s novými zájemci o společenský tanec. Ti, co již absolvovali některou z námi nabízených služeb, nám udělají radost, když své zážitky a dojmy naprosto necenzurovaně sdělí i ostatním.

19.7.2013

Taneční dárek

Pro zájemce o společenský tanec naše občanské sdružení připravilo taneční vouchery. Otevírá se tak jedinečná možnost nabídnout tanec, jako dárek, Vašim známým či blízkým. Věříme, že se Vám design tanečních voucherů bude zamlouvat a že budou podnětem k milým překvapením a radosti. K nahlédnutí jsou v jednotlivých fotogaleriích, např. http://www.svatebni-tanec-praha.cz či http://ballroom-dance.cz

17.5.2013

Víkendový "taneční maraton"

Podruhé v tomto měsíci naše sdružení zorganizovalo taneční soustředění, tentokrát ve spolupráci s taneční školou Ericha Tikovského. Místem víkendového "tanečního maratonu" se stal komplex v Počepicích. A zůčastnily se jej páry nejen z Prahy, ale i z Kladna, Mladé Boleslavy a Příbrami. Vyučujícími byli Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková (http://www.tanecprovsechny.cz/onas/).

17.5.2013

Velikonoční taneční soustředění

Pro taneční páry soutěžní úrovně naše občanské sdružení zorganizovalo spolu s o.s. Fuego Říčany velikonoční taneční soustředění, jež proběhlo v prostorách Říčanského kulturního sálu. Pro představu, které tance jsme vyučovali a jak vypadají se podívejete na http://www.predtanceni.info.
Vedoucí lektorského týmu byli Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

19.4.2013

Foto pro Magdalénu

Nafotili jsme nové taneční fotky v prostorách Magdalény, nadačního fondu. A to pro přiblížení se ještě více klientům, aby si mohli udělat obrázek o tom, jak vypadají jejich lektoři tance a prostor, ve kterém výuka probíhá. O tom co se v rámci kurzu probírá za tance navštivte: www.kurzy-tance-praha.cz

25.3.2013

Setkání k 1. výročí Magdalény

22.3. proběhlo setkání k 1. výročí Magdalény, nadačního fondu a to v v krásných prostorách pražských Emauz. Pro hostitele a hosty naše občanské sdružení zorganizovalo taneční vystoupení: Bonnie a Clyde po Česku (www.predtanceni.info). Věříme, že jsme tak mnohé z diváku inspirovali k tanci a naše spolupráce s Magdalénou, nadačním fondem se tak ještě zintenzivní.

20.3.2013

Pozvánka na setkání

Naše spolupracující organizace Magdaléna, nadační fond organizuje setkání k prvnímu výročí jejího založení. Chtěli bychom Vás vřele pozvat na toto setkání, které proběhne 22.3.2013 v krásných prostorách kláštera Emauzy. Zpestřením odpoledne bude krátká taneční ukázka páru Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Promo videa jejich ukázek můžete shlédnout na www.predtanceni.info

6.3.2013

Nová videa

Tento týden jsem „uploadovali“ nová videa věnující se našim aktivitám. Na hlavní stránce můžete shlédnout video věnující se představení motta našeho sdružení a krátké ukázce výuky svatebního tance. Video je pořízeno z tanečního sálu ve Vlkově ulici, kde probíhají pravidelně naše taneční kurzy a lekce. Další dvě videa můžete shlédnout na stránce věnující se předtančení a show (www.predtanceni.info), kde prezentujeme promo videa našich show: „Bonnie a Clyde“ a „Roztančené housle“. Natáčení probíhalo v rámci gala večera v Národním domě na Smíchově v únoru 2013. Velké poděkování při jejich tvorbě patří studiu Pátek a též našemu „mistru střihu“ Vojtovi Maříkovi (ročník narození: 2000). S historií jednotlivých show a s úspěchy které jsme s nimi získali, Vás budeme seznamovat v následujících aktualitách.

6.3.2013

Spouštíme stránky

Po důkladné přípravě spouštíme nové stránky našeho občanského sdružení. Věříme, že budou tím pravým a efektivním prostředkem, jak se veřejnost bude dozvídat o našich aktivitách. Vřele doporučujeme navštívit i naše další související stránky věnující se propagaci tance na mnoha úrovních. A to skrze představení společenských tanců na firemním plesu či party (www.predtanceni.info) či taneční lekce a kurzy určené pro širokou veřejnost, kdy si pod vedením profesionálního trenéra osvojí základy vybraných společenských tanců (www.kurzy-tance-praha.cz). Kurzy otevíráme i pro klientelu cizojazyčnou, která v naší tradičně taneční kultuře pociťuje potřebu se též společenský tanec naučit (http://www.ballroom-dance.cz/). S dalšími stránkami Vás budeme seznamovat v průběhu času. Věříme, že pro Vás bude jejich návštěva stejně zajímavá, jako pro nás jejich tvorba a jejich obsah Vás bude inspirovat a vybízet k tanci.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny