ARCHIV AKTUALIT

24.2.2014

úspěch na mistrovství ČR - skvělé 3.místo

Reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková získali bronzovou medaili na Mistrovství ČR v pražské Lucerně. Tančili za výborné divácké kulisy a v konkurenci 60 nejlepších párů v dospělé kategorii. Pro zhlédnutí několika videí využijte tento odkaz či navštivte přímo http://www.youtube.com/watch?v=B0UtFF8eLx0

3.2.2014

Pozvaní na taneční soutěž v lucerně

Rádi bychom Vás pozvali na mistrovství ČR ve standardních tancích, které se letos mimořádně koná v Praze. Konkrétně 22.2.2014 v krásném sále pražské Lucerny. Náš spolek na této soutěži budou reprezentovat Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková a pokud je bude chtít jít podpořit, zarezervujte si vstupenky již dnes. Budeme se na Vás těšit.

26.1.2014

taneční semináře v únoru

Společně se spolkem Fuegem Říčany náš spolek organizuje taneční semináře pro všechny milovníky tance bez ohledu na taneční zkušenosti či třídy. Nejbližší termín semináře organizovaný pro veřejnost je 1.2.2014, další budou následovat: 9.2. a 23.2.. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na vás všechny těšit.

13.1.2014

Ocenění pro "tanec pro všechny"

Náš spolek se zúčastnil celorepublikové soutěže o nejzajímavější fotku z tanečního soustředění. Soustředění, které jsme pořádali s naší spřátelenou organizací Fuegem Říčany proběhlo v prostorách kulturního domu v Říčanech u Prahy. Fotografie z tohoto soustředění byla oceněna na lednovém kongresu Českého svazu tanečního sportu. Chtěli bychom tak poděkovat všem jejím aktérům a budeme se těšit na další společné zážitky v tanečních rytmech. Pro náhled fotky navštivte náš facebookový profil.

31.12.2013

PF 2014

Všem milovníkům tance a i všem ostatním bychom rádi popřáli všechno nejlepší do nového roku 2014. Bude to jednoznačně jeden z nejtanečnějších roků - Mistrovství republiky ve standardních tancích 22.2. v pražské Lucerně, mistrovství světa v latinsko-amerických tancích v Ostravě. Máme se na co těšit :-)

22.12.2013

Vánoční přání

Za celé občanské sdružení bychom Vám rádi popřáli příjemné Vánoční svátky a mnoho štěstí do nového roku - plným i nadále tanečních rytmů a pohybů. Budeme se těšit, že stejně úspěšně jako letos budeme propagovat a podporovat společenský tanec. I Česká televize připravila přes letošní Vánoční svátky opět taneční program a na ČT 4 Sport bude 23.12. od 20hod záznam MČR showdance, kde naše sdružení reprezentovali Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková - a úspěšně vybojovali stříbrnou medaily.

11.12.2013

Nadační fond magdaléna

Rádi bychom Vás pozvali k navštívení stránek naši spřátelené organizace - Nadačního fondu Magdaléna. Zejména rubriky novinky. Pro uživatele facebooku je možné navštívit i její FB stránky. Tento fond se orientuje na podporu lidí, kteří jsou v kontaktu s lidmi s rakovinou.

27.11.2013

Taneční semináře v prosinci

Ve spolupráci s občanským sdružením Fuego Říčany i v následujícím měsíci organizujeme taneční semináře. Ty proběhnou v kulturním domě v Říčanech u Prahy a to ve dnech 1.12., 8.12. Doporučujeme je všem tanečníkům, kteří již mají určité taneční zkušenosti a především těm, co se rádi učí nové věci. Semináře budou zaměřeny především na standardní tance a rozvoj pohybových dovedností. Budeme se na Vás všechny těšit.

6.11.2013

Úspěch na MČR show dance

Reprezentanti naše sdružení Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se s úspěchem zúčastnili mistrovství ČR v show dance. Soutěžili nejlepší páry z celé České Republiky a Vítek s Kristýnou obsadili 2.místo. Čímž se kvalifikovali na mistrovství světa v show dance konané příští rok v Pekingu. Na část show se můžete podívat na youtube kanálu youtube kanálu či přímo na tomto odkazu. Nová show, která vznikla ve spolupráci s Mgr. Petrem Horáčkem z Bratislavy nese název Cirkus dvou srdcí.

26.9.2013

příprava na mČR show 2013

Taneční pár reprezentující naše občanské sdružení - Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se již připravují na Mistrovství ČR v soutěži show. Připravují novou show opět ve spolupráci s vynikajícím choreografem z Bratislavy Petrem Horáčkem. Pro náhled show, se kterou obsadili minulý rok 4.místo navštivte stránku věnující se vystoupení na ples. Samotná soutěž proběhne 2.11.2013 v Ústí nad Labem za přítomnosti kamer České televize.

9.9.2013

taneční soutěž

V Praze dne 15.9.2013 proběhne v Pražské Lucerně největší taneční soutěž v roce, tzv. Prague Open. Členové našeho občanského sdružení - Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se tohoto tanečního svátku plánují zúčastnit. Přijďte je podpořit a užít s s nimi tuto taneční událost. Budeme se na Vás těšit.

5.9.2013

Ocenění pro předtančení

Předtančení na ples realizovaná členy našeho občanského sdružení získala ocenění za jejich kvalitu od společnosti Showbook.cz. Jednalo se o taneční ukázky na plesech, předtančení Bonnie a Clyde a taneční show Roztančené housle. Pro videa navštivte http://www.predtanceni.info. Věříme, že budeme mít příležitost udělat radost tancem ještě více divakům a představit tak krásu společenského tance.

Pečeť kvality Showbook.cz

25.8.2013

Absolvované školení

Hlavní lektoři našeho o.s.Tanec pro všechny - Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková v sobotu 24.8. úspěšně završili studium III.třídy pro porotce a trenéry v tanečním sportu. Zkoušky probíhaly v Brněnském školícím centru a naše lektory opravňují k pokračujícímu studiu, tentokrát porotce a trenéra II.třídy. Pro více informací o našich lektorech shlédněte videogalerii http://www.predtanceni.info

21.8.2013

VÍKENDOVÝ TANEČNÍ SEMINÁŘ

Ve spolupráci s občanským sdružením Fuego Říčany organizujeme poslední prázdninový víkend ve Stránčicích u Prahy taneční semináře. Budou orientovány jako příprava na blížící se taneční sezónu. Semináře jsou otevřeny všem výkonnostním kategoriím a třídám. Budeme se na Vás těšit.

28.7.2013

Facebook Tanec pro všechny

Pro zájemce o aktivity našeho sdružení jsme otevřeli nový komunikační prostor – facebook. Rádi bychom touto cestou komunikovali nejen s našimi stávajícími klienty, ale též s novými zájemci o společenský tanec. Ti, co již absolvovali některou z námi nabízených služeb, nám udělají radost, když své zážitky a dojmy naprosto necenzurovaně sdělí i ostatním.

19.7.2013

Taneční dárek

Pro zájemce o společenský tanec naše občanské sdružení připravilo taneční vouchery. Otevírá se tak jedinečná možnost nabídnout tanec, jako dárek, Vašim známým či blízkým. Věříme, že se Vám design tanečních voucherů bude zamlouvat a že budou podnětem k milým překvapením a radosti. K nahlédnutí jsou v jednotlivých fotogaleriích, např. http://www.svatebni-tanec-praha.cz či http://ballroom-dance.cz

17.5.2013

Víkendový "taneční maraton"

Podruhé v tomto měsíci naše sdružení zorganizovalo taneční soustředění, tentokrát ve spolupráci s taneční školou Ericha Tikovského. Místem víkendového "tanečního maratonu" se stal komplex v Počepicích. A zůčastnily se jej páry nejen z Prahy, ale i z Kladna, Mladé Boleslavy a Příbrami. Vyučujícími byli Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková (http://www.tanecprovsechny.cz/onas/).

17.5.2013

Velikonoční taneční soustředění

Pro taneční páry soutěžní úrovně naše občanské sdružení zorganizovalo spolu s o.s. Fuego Říčany velikonoční taneční soustředění, jež proběhlo v prostorách Říčanského kulturního sálu. Pro představu, které tance jsme vyučovali a jak vypadají se podívejete na http://www.predtanceni.info.
Vedoucí lektorského týmu byli Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

19.4.2013

Foto pro Magdalénu

Nafotili jsme nové taneční fotky v prostorách Magdalény, nadačního fondu. A to pro přiblížení se ještě více klientům, aby si mohli udělat obrázek o tom, jak vypadají jejich lektoři tance a prostor, ve kterém výuka probíhá. O tom co se v rámci kurzu probírá za tance navštivte: www.kurzy-tance-praha.cz

25.3.2013

Setkání k 1. výročí Magdalény

22.3. proběhlo setkání k 1. výročí Magdalény, nadačního fondu a to v v krásných prostorách pražských Emauz. Pro hostitele a hosty naše občanské sdružení zorganizovalo taneční vystoupení: Bonnie a Clyde po Česku (www.predtanceni.info). Věříme, že jsme tak mnohé z diváku inspirovali k tanci a naše spolupráce s Magdalénou, nadačním fondem se tak ještě zintenzivní.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny