ARCHIV AKTUALIT

10.11.2014

Vícemistři showdance

Tuto sobotu se konalo Mistrovství ČR v kategorii show dance a Vítek s Kristýnou, hlavní lektoři našeho spolku vybojovali skvělé 2. místo. Tím se kvalifikovali na mistrovství světa konané opět v Číně. První mistrovský pár dokonce porazili v kriteriu prezentace a choreografie. Abychom se mohli podělit společně s Vámi o naši radost přidáváme video ukázku. Také ji naleznete na našich FB stránkách

2.11.2014

Mčr showdance 2014

Rádi bychom Vás pozvali na vrcholnou taneční akci letošního podzimu a to na mistrovství ČR v showdance. Jako již tradičně konané v Ústí nad Labem a to 8.11.2014 od 18hod. Náš spolek budou reprezentovat Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se svojí novou show, tentokrát v ryze českých rytmech na zpěv Hany Hegerové. Budeme se na Vás těšit.

14.10.2014

Čtvrte vítězství na taneční lize

Členové našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková 27.9. získali již čtvrté vítězství na taneční lize, tentokrát konané v Ústí nad Labem. Z pěti odtančených lig tak čtyři vyhráli. Pro náhled videa z gala večeru navštivte tento odkaz. Další taneční událostí, kde je můžete shlédnout, bude taneční liga v Mladé Boleslavy konaná již tradičně 28.10. Budeme se na Vás těšit.

4.10.2014

Vítek a kristýna v semifinále mistrovství světa !

Taneční pár Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková přivezl z daleké Číny krásné semifinálové umístění. Na mistrovství světa WDSF Show dance obsadili s tanečním vystoupením "Cirkus dvou srdcí" první nepostupové místo do finále. Pro shlédnutí záznamu z jejich vystoupení navštivte tento odkaz. Věříme, že s tímto úspešným předtančením budou dělat radost ještě více i divákům v Čechách.

3.9.2014

Cesta do číny

Reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se již pilně připravují na Mistrovství světa v show dance konané v čínském Chengdu. Tuto show zahrneme do nabídky nových předtančení na sezónu 2014/2015. Věříme, že se tak budeme moci ještě více podělit o radost z tance a krásných rytmů. Pro zhlédnutí nového promo videa navštivte tento odkaz.

1.9.2014

Úspěšné soustředění ve stránčicích

Uplynulý víkend jsme strávili ve Stránčicích u Prahy v rytmech standardních tanců. Celkem se setkání zúčastnilo 23 především soutěžních párů. Věříme, že jim toto soustředění pomůže k úspěšnému nastartování podzimní soutěžní sezóny. A bude jim tak společenský tanec poskytovat ještě větší radost z pohybu. Pro foto z celé akce navštivte naše facebookové stránky

30.8.2014

Navázaná nová spolupráce

Náš spolek Tanec pro všechny navázal přes letošní prázdniny novou spolupráci s dalším spolkem ( dříve občanským sdružením) věnujícím se oblasti společenských tanců. Tím je "Klub sportovního tance Calypso manželů Kleinbergových". Náš spolek vyslal své lektory, aby se podělili o svoje zkušenosti a pomohli rozvoji tohoto spolku. Setkání proběhlo ve vesničce Mariánská u Jáchymova. Věříme, že tato nová spolupráce se bude upevňovat a dále rozvíjet v rámci nadcházející podzimní sezóny.

26.7.2014

Taneční léto v plném proudu

Nadcházející víkend nás čeká taneční setkání ve Stránčicích u Prahy. Těšíme se, že budeme moci protančit celé dva dny. Předmětem výuky budou letos standardní tance se zaměřením na technickou, ale i fyzickou připravenost. Kurz je určen pro pokročilé taneční páry s již nabytou soutěžní zkušeností. Na facebookových stránkách Vás budeme informovat o průběhu. Těšíme se na Vás.

24.5.2014

Prázdninové taneční maratóny

Jako je již tradicí, nabízí náš spolek i tento rok víkendové taneční semináře pro milovníky tance. Taneční setkání bude probíhat v rozměrově velkorysých prostorách sokolovny Stránčice. A to první a poslední víkend v srpnu. Vedoucími lektory budou Vítek Rázek a Kristýna Mücková. Pro podrobnější informace sledujte naše facebookové stránky

20.5.2014

Mezinárodní úspěch

Reprezentanti našeho spolku Vítek Rázek a Kristýna Mückova dosáhli výrazného mezinárodního úspechu. V dalekém Holandsku vybojovali na mezinárodní soutěži města Klundert 3.místo. Pro fotografie ze stupně vítězů navštivte náš facebook . Gratulujeme!

29.4.2014

Taneční hattrick

Tanečnímu páru Vítkem a Kristýnou se podařilo potřetí v tomto roce vyhrát taneční ligu. Završili tak "taneční hattrick", když se minulou sobotu stali mistry Prahy v kulturním domě Domovina. Více fotografii na facebooku Tance pro vsechny. Jejich další tuzemskou soutěží bude taneční liga 1.5. v Nových Hradech.

1.4.2014

Nová nabídka předtančení

Náš spolek připravil společně s naším špičkovým tanečním párem Vítkem a Kristýnou novou nabídku vystoupení na ples. Jedná se o předtančení , se kterým získali stříbrnou medaily na MČR ve show dance 2014. Pojedou s ním tak reprezentovat ČR na mistrovství světa v show dance do čínského Cheng-du. Můžete se v brzké době těšit na promo video tohoto předtančení a další materiály.

19.3.2014

Pozvánka na narozeniny

Rái bychom Vás pozvali na již druhé narozeniny naší spřátelené organizace - nadačního fondu Magdaléna. V krásných prostorách Emauz 21.3. od 17:30 začíná oficiální propgram. Budou představeny nejen úspěchy z minulého roku, ale především nová nabídka služeb pro rok nadcházející. Fond tak nabídne komplexnější služby pro ty, kteří pečují o lidi onemocněné rakovinou. Více informací na www.nfmagdalena.cz

8.3.2014

Nová videa z mčr

Na youtube kanálu Tance pro všechny přibyla nová videa z MČR ve standardních tancích z Lucerny. Můžete tak přeneseně zakusit vynikající atmosféru, kterou diváci vytvořili a podivat se na výkony finálových páru a reprezentantů našeho spolku Vítka a Kristýny. Pro shlédnutí klikněte: waltz tango valcik

24.2.2014

úspěch na mistrovství ČR - skvělé 3.místo

Reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková získali bronzovou medaili na Mistrovství ČR v pražské Lucerně. Tančili za výborné divácké kulisy a v konkurenci 60 nejlepších párů v dospělé kategorii. Pro zhlédnutí několika videí využijte tento odkaz či navštivte přímo http://www.youtube.com/watch?v=B0UtFF8eLx0

3.2.2014

Pozvaní na taneční soutěž v lucerně

Rádi bychom Vás pozvali na mistrovství ČR ve standardních tancích, které se letos mimořádně koná v Praze. Konkrétně 22.2.2014 v krásném sále pražské Lucerny. Náš spolek na této soutěži budou reprezentovat Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková a pokud je bude chtít jít podpořit, zarezervujte si vstupenky již dnes. Budeme se na Vás těšit.

26.1.2014

taneční semináře v únoru

Společně se spolkem Fuegem Říčany náš spolek organizuje taneční semináře pro všechny milovníky tance bez ohledu na taneční zkušenosti či třídy. Nejbližší termín semináře organizovaný pro veřejnost je 1.2.2014, další budou následovat: 9.2. a 23.2.. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na vás všechny těšit.

13.1.2014

Ocenění pro "tanec pro všechny"

Náš spolek se zúčastnil celorepublikové soutěže o nejzajímavější fotku z tanečního soustředění. Soustředění, které jsme pořádali s naší spřátelenou organizací Fuegem Říčany proběhlo v prostorách kulturního domu v Říčanech u Prahy. Fotografie z tohoto soustředění byla oceněna na lednovém kongresu Českého svazu tanečního sportu. Chtěli bychom tak poděkovat všem jejím aktérům a budeme se těšit na další společné zážitky v tanečních rytmech. Pro náhled fotky navštivte náš facebookový profil.

31.12.2013

PF 2014

Všem milovníkům tance a i všem ostatním bychom rádi popřáli všechno nejlepší do nového roku 2014. Bude to jednoznačně jeden z nejtanečnějších roků - Mistrovství republiky ve standardních tancích 22.2. v pražské Lucerně, mistrovství světa v latinsko-amerických tancích v Ostravě. Máme se na co těšit :-)

22.12.2013

Vánoční přání

Za celé občanské sdružení bychom Vám rádi popřáli příjemné Vánoční svátky a mnoho štěstí do nového roku - plným i nadále tanečních rytmů a pohybů. Budeme se těšit, že stejně úspěšně jako letos budeme propagovat a podporovat společenský tanec. I Česká televize připravila přes letošní Vánoční svátky opět taneční program a na ČT 4 Sport bude 23.12. od 20hod záznam MČR showdance, kde naše sdružení reprezentovali Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková - a úspěšně vybojovali stříbrnou medaily.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny