ARCHIV AKTUALIT

6.4.2015

úspěšné taneční soustředění

Společně s tanečními páry jsme letošní velikonoční víkend strávili na tanečním parketu. Celkově jsme za dva dny protancovali více než 10hodin. Foto z celé akce můžete shlédnout na našich facebookových stránkách . Chtěli bychom všem párům poděkovat za krásný víkend a budeme se těšit při další příležitosti.

19.3.2015

Velikonoce v rytmu tance

Ve spolupráci se spolkem Amicia organizujeme již podruhé taneční soustředění pro milovníky tance, kteří již mají soutěžní zkušenosti. Soustředění proběhne o Velikonočních svátcích a věříme, že si celé dva dny plné tance společně pořádně užijeme. Pro informace o dlaších kurzech, které organizujeme navštivte prosím tento odkaz.

24.2.2015

Pozvánka na mcr lat

Rádi bychom Vás pozvali na v pořadí druhou vrcholnou událost tanečního sportu v tomto kalendářním roce. Tuto sobotu bude v prostorách pražské Lucerny po celý probíhat mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích. I této události se budou Vítek s Kristýnou účastnit, a to vystoupením v rámci večerní části, těsně před finálovými koly hlavních soutěží. Předvedou show Hanna H. 2014, se kterou získali titul vícemistrů ČR ve standardních show. Předtancení má předpokládaný začátek v 21 hod. Pro zakoupení lístků navštivte tento odkaz.

22.2.2015

Vítek a Kristýna na čt

Česká televize minulý týden vysílala záznam z Mistrovství ČR ve standardních tancích, kde zástupci našeho spolku vybojovali titul vícemistrů a v konkurenci 47 nejlepších párů z celé ČR potvrdili svoje pozice z minulého roku. K titulu vítězů taneční ligy pro rok 2014 do své sbírky zařadili stříbrnou medaily, která je jejich zatím největším úspěchem. Pro shlédnutí záznamu navštivte následující odkaz. Sólo waltz Vítka a Kristýny začíná ve 30:15 záznamu.

28.1.2015

Stříbro z mčr 2015

Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková v sobotu 24.1. vybojovali v konkurenci 47párů krásné 2. místo. Získali tak titul prvních vícemistrů ČR a tím splnili jeden z hlavních cílu pro letošní sezónu. Celou soutěž dokumentovala ČT. O jejím vysílání Vás budeme informovat. Vítek i Kristýna mají z tohoto velkého úspěchu ohromnou radost a s očekáváním se těší na další soutěže.

7.1.2015

Pozvánka na mistrovství čr

Rádi bychom Vás pozvali na vrcholnou taneční akci začátku roku, kterou je mistrovství ČR ve standardních tancích. Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková loňský rok dosáhli na medailové pozice a letos by rádi znovu oslovili diváky a porotce novým pojetím tance a vylepšili své umístění. Začali rok 2015 úspešnou reprezentací na soutěži Bologna Open, kde dosáhli vynikající 3.místo z 41 párů. Mistrovství se koná 24.ledna v Otrokovicích. Pro další informace navštivte tento odkaz. Budeme se na Vás těšit.

30.12.2014

Přání do nového roku

Za náš spolek bychom Vám všem rádi popřáli mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2015. Naplněném co nejvíce tanečními rytmy a radostí z pohybu. Vítek a Kristýna

15.12.2014

Vítězství taneční ligy

Na našich facebookových stránkách jste již mohli zaznamenat, že pár našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková uto sobotu obdrželi medaile a další ocenění za celkové vítězství taneční ligy - nejvyšší taneční soutěžní série u nás. Celý galavečer včetně vystoupení Vítka a Kristýny ´"Zpověď Hanny H.2014" odvisílá ČT 27.12.2014. Budete si tak moci celý galavečer vychutnat z Vašich domovů.

1.12.2014

Slavnostní Vyhlášení

Dne 13.12. se bude konat v Kroměříži slavnostní vyhlášení taneční ligy pro sezónu 2014. Jejími vítězi po započtení nejlepších šesti výsledků se stanou reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Předání ocenění jako i ukázka vítězů se bude konat za přítomnosti kamer Česke televize. Vřele Vás zveme na tuto vrcholnou společenskou akci tanečního sportu v České republice. Pro další informace navštivte tento odkaz.

21.11.2014

Vitek a kristyna na ČT

Česká televize minulou sobotu odvysílala záznam z vrcholné události českého tanečního podzimu. Jak jsme Vás již informovali Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková získali 2.místo a kvalifikovali se na mistrovství světa. Pro ty, co záznam nestihli nabízíme následující odkaz. Naše vystoupení začíná ve 31:35 přenosu. Pro shlédnutí našich předchozích show můžete navštívit naše stránky nabízející předtančení na ples a taneční vystoupení.

10.11.2014

Vícemistři showdance

Tuto sobotu se konalo Mistrovství ČR v kategorii show dance a Vítek s Kristýnou, hlavní lektoři našeho spolku vybojovali skvělé 2. místo. Tím se kvalifikovali na mistrovství světa konané opět v Číně. První mistrovský pár dokonce porazili v kriteriu prezentace a choreografie. Abychom se mohli podělit společně s Vámi o naši radost přidáváme video ukázku. Také ji naleznete na našich FB stránkách

2.11.2014

Mčr showdance 2014

Rádi bychom Vás pozvali na vrcholnou taneční akci letošního podzimu a to na mistrovství ČR v showdance. Jako již tradičně konané v Ústí nad Labem a to 8.11.2014 od 18hod. Náš spolek budou reprezentovat Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se svojí novou show, tentokrát v ryze českých rytmech na zpěv Hany Hegerové. Budeme se na Vás těšit.

14.10.2014

Čtvrte vítězství na taneční lize

Členové našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková 27.9. získali již čtvrté vítězství na taneční lize, tentokrát konané v Ústí nad Labem. Z pěti odtančených lig tak čtyři vyhráli. Pro náhled videa z gala večeru navštivte tento odkaz. Další taneční událostí, kde je můžete shlédnout, bude taneční liga v Mladé Boleslavy konaná již tradičně 28.10. Budeme se na Vás těšit.

4.10.2014

Vítek a kristýna v semifinále mistrovství světa !

Taneční pár Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková přivezl z daleké Číny krásné semifinálové umístění. Na mistrovství světa WDSF Show dance obsadili s tanečním vystoupením "Cirkus dvou srdcí" první nepostupové místo do finále. Pro shlédnutí záznamu z jejich vystoupení navštivte tento odkaz. Věříme, že s tímto úspešným předtančením budou dělat radost ještě více i divákům v Čechách.

3.9.2014

Cesta do číny

Reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se již pilně připravují na Mistrovství světa v show dance konané v čínském Chengdu. Tuto show zahrneme do nabídky nových předtančení na sezónu 2014/2015. Věříme, že se tak budeme moci ještě více podělit o radost z tance a krásných rytmů. Pro zhlédnutí nového promo videa navštivte tento odkaz.

1.9.2014

Úspěšné soustředění ve stránčicích

Uplynulý víkend jsme strávili ve Stránčicích u Prahy v rytmech standardních tanců. Celkem se setkání zúčastnilo 23 především soutěžních párů. Věříme, že jim toto soustředění pomůže k úspěšnému nastartování podzimní soutěžní sezóny. A bude jim tak společenský tanec poskytovat ještě větší radost z pohybu. Pro foto z celé akce navštivte naše facebookové stránky

30.8.2014

Navázaná nová spolupráce

Náš spolek Tanec pro všechny navázal přes letošní prázdniny novou spolupráci s dalším spolkem ( dříve občanským sdružením) věnujícím se oblasti společenských tanců. Tím je "Klub sportovního tance Calypso manželů Kleinbergových". Náš spolek vyslal své lektory, aby se podělili o svoje zkušenosti a pomohli rozvoji tohoto spolku. Setkání proběhlo ve vesničce Mariánská u Jáchymova. Věříme, že tato nová spolupráce se bude upevňovat a dále rozvíjet v rámci nadcházející podzimní sezóny.

26.7.2014

Taneční léto v plném proudu

Nadcházející víkend nás čeká taneční setkání ve Stránčicích u Prahy. Těšíme se, že budeme moci protančit celé dva dny. Předmětem výuky budou letos standardní tance se zaměřením na technickou, ale i fyzickou připravenost. Kurz je určen pro pokročilé taneční páry s již nabytou soutěžní zkušeností. Na facebookových stránkách Vás budeme informovat o průběhu. Těšíme se na Vás.

24.5.2014

Prázdninové taneční maratóny

Jako je již tradicí, nabízí náš spolek i tento rok víkendové taneční semináře pro milovníky tance. Taneční setkání bude probíhat v rozměrově velkorysých prostorách sokolovny Stránčice. A to první a poslední víkend v srpnu. Vedoucími lektory budou Vítek Rázek a Kristýna Mücková. Pro podrobnější informace sledujte naše facebookové stránky

20.5.2014

Mezinárodní úspěch

Reprezentanti našeho spolku Vítek Rázek a Kristýna Mückova dosáhli výrazného mezinárodního úspechu. V dalekém Holandsku vybojovali na mezinárodní soutěži města Klundert 3.místo. Pro fotografie ze stupně vítězů navštivte náš facebook . Gratulujeme!

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny