ARCHIV AKTUALIT

12.3.2018

Finalisté mistrovství evropy showdance

Hlavní trenéři klubu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se 9.4. probojovali do finále mistrovství Evropy v showdance. V nabité konkurenci párů z více než 9 zemích získali v Karlových Varech za vydatné podpory diváků 5. místo. Je to jednoznačně jejich největší úspěch a těší, až budou moci s takto úspěšnou show "Bonnie a Clyde" dělat radost i dalším divákům.

26.2.2018

perný taneční víkend

Minulý víkend jsme prožili v rytmech standardních tanců. Náš spolek organizoval dvoudenní intenzivní soustředění. Připravovali jsme se na blížící se mistrovství ve standardních tancích v Třinci. Sobotu jsme prožili ve společnosti mladých nadějí - juniorů, v neděli se k nim přidaly zkušené dospělé páry. Přejeme všem hodně štěstí na vrcholné taneční soutěži roku a těšíme se na další setkání.

5.2.2018

Naše taneční škola slaví vícemistry ČR

Členové soutěžní sekce naší taneční školy v sobotu na mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích vybojovali titul vícemistrů ČR v kategorii senior 2. Patří jim velká gratulace a věříme, že budou inspirací pro další na nadcházející soutěže. Děkujeme Bohuslavovi a Andreje Duškovým za jejich vzornou reprezentaci. Udělali jste nám radost.

22.1.2018

úspěšná akce za námi

Náš spolek úspěšně za pomoci dobrovolníků organizačně zvládl svojí první velkou soutěž: DanceTime Gala Cup 2018. Zúčastnily se páry z Čech, Slovenska, Polska i USA. Celkem startovalo více než 60 párů. Pro fotky z celé akce navštivte: http://www.dancetimecup.cz/gallery/index.html Děkujeme všem partnerům a dobrovolníkům, bez kterých bychom to nezvládli. Další soutěž nás čeká již 25.3. tentokrát na pražském Proseku.

23.12.2017

krásné vánoce a pf 2018

Přejeme Vám veselé Vánoce a do nového roku krásné chvíle strávené na tanečním parketu i mimo něj. Budeme se na Vás těšit na jedné z našich tanečních akcí či přímo u nás ve studiu.

11.12.2017

Záštita starosty prahy 1

S radostí můžeme oznámit, že první ročník naší soutěže obdržel záštitu starosty Prahy 1 - Ing. Oldřicha Lomeckého. Za tuto podporu panu starostovi moc děkujeme a je nám ctí, že jsme se zařadili mezi projekty, které si záštitu zasloužily.

16.11.2017

dance time gala cup 2018

Rádi bychom Vás pozvali na námi organizovanou taneční soutěž 13.1.2018. Bude se konat v nádherných barokních prostorách sálu Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Přijďte si zatančit či se podívat. Během dne se Vám představí dětské kategorie na které bude navazovat soutěž dospělích v tzv. Pro-Am, kde tančí profesionál s amatérem. Více informací na stránkách soutěže www.dancetimecup.cz. Těšíme se na Vás!

8.10.2017

úspěchy naší školy v lucerně

Včera proběhlo v Lucerně mistrovství ČR Pro-Am a naše škola slavila velké úspěchy. Všichni naši studenti podali vynikající výkony a celkem si naše škola veze více než 20 medailí včetně několika titulů mistrů ČR:) Moc gratulujeme a těšíme se na další Pro-Am událost a to 13.1. organizované naší školou v krásném barokním sále Boccacio v Praze.

18.9.2017

Tanečky pro děti na proseku

I dnes od 17:15 pokračujeme v našem kroužku tanečky pro děti na Praze 9. Pokud se Vaše dítě rádo hýbe do rytmu, podpořte jej v tom a přijďte: Českolipská 373, Praha 9- boční vchod. Více info: taneckyprodeti.cz

4.8.2017

vysoké teploty v ČR - nová klimatizace ve studiu

Sezóna svatebních tanců a příprav na nejrůznější taneční události je v plném proudu. Do našeho studia u Karlova náměstí jsme přivezli mobilní klimatizaci, která by měla zpříjemnit taneční chvíle. K dispozici je také minerální voda pro všechny návštěvníky. Přes léto se naše studio těší značnému soukromí, které si všichni užíváme a o to více se na Vás těšíme.

29.5.2017

zlatá medaile na soutěži pro-am

Minulý víkend získala první místo na soutěži amatérů tančících s profesionály naše studentka Liz LaRocque. Sama začala tančit před rokem a půl, kdy přišla se svým manželem na první taneční lekci ve svém životě. Do tance se zamilovala a dnes již tančí dvakrát týdně. Její píle a vášeň pro tanec se zúročila prvním vítězstvím. Za celou taneční školu moc gratulujeme. Pokud byste chtěli také jít za svým tanečním snem, stačí kliknout zde.

23.3.2017

vítězství na soutěži na kladně

Na výkonnostně druhé nejvyšší soutěži v ČR tzv. "Áčkách" se podařilo našim studentům Matějovi Svobodovi a Anna Petrikeeva vyhrát. Poprvé v jejich kariéře se tak postavili na stupeň nejvyšší v této kategorii a o krůček blíž se posunuli k zisku třídy nejvyšší. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší taneční školy.

13.3.2017

nové kurzy pro začínající páry

Ve spolupráci s gymnáziem Českolipská jsme 12.3. otevřeli nový kurz pro začínající mladé naděje. Kurz je určen pro děti ve věku 10-15let a mohou přijít sami i v páru. Probíhá každé pondělí od 16:30 -17:30 v útulné tělocvičně se zrcadli na adrese Českolipská 373, Praha 9.

3.3.2017

prezentace na svatebním veletrhu

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu 3.-4.3.2017. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili zdarma návštěvníky Svatebního veletehu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svatek svateb.

29.1.2017

bronzová medaile na mistrovství čr

Našim studentům Viktoru Helmichovi a Heleně Holé se podařilo získat bronzovou medaily na MČR ve standardních tancích v nejmladší kategorii. Stalo se tak 29.1. v Hradci Králové a po 4 letech narušili hegemonii moravských párů na stupních vítězů. Celkově skončili 3. z 29. párů. Mnohokrát gratulujeme a naše taneční škola děkuje za reprezentaci.

18.12.2015

Krásné vánoční svátky

Všem bychom rádi za náš spolek popřáli krásné vánoční svátky. Opravdu "štědrý Štědrý den" nejen na dárky, ale především na rodinnou pohodu a lásku. Pro milovníky tance máme malý dáreček a přikládáme odkaz na vánoční slowfotrot, který Vám může zpříjemnit sváteční dny. Dárek si rozbalte :)

16.12.2015

Nové video naší výuky

Natočili jsme nová videa z lekcí, které jsme vedly tento týden. Pro jejich shlédnutí navštivte naše facebookové stránky. Další příspěvky budou brzy následovat.

19.11.2015

Televizní rozhovor s našimi lektory

Již byl zveřejněn odkaz na záznam z MČR showdance, kde je na jeho závěru nejen vystoupení Vítka a Kristýny, ale také jejich rozhovor a rozkučková ukázka. Pro shlédnutí i-vysílání klikněte na tento odkaz. Ceremoniál ohlášení vítězů začíná v 1:25:00. Pokud by Vás jejich závěrečná ukázka zajímala i i z jiného úhlu pohledu navštivte naše facebookové stránky.

9.11.2015

Mistři ČR showdance 2015!

Hlavní trenéři naší taneční školy se stali mistry ČR show dance 2015. Dosáhli největšího úspěchu ve své kariéře a věří, že tento titul jim otevře ještě více dveře pro to, aby se mohli podělit o svoji radost z tance ještě s více lidmi. Pro více fotek a videí navštivte náše facebookové stránky

23.10.2015

Pozvánka na taneční událost

Vřele bychom Vás chtěli pozvat na taneční svátek - mistrovství ČR v show dance a tanečních formacích. Konat se bude 7.11.2015 v Ústí nad Labem. Události se aktivně zúčastní i Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Vystoupí se svojí nejlepší show, se kterou reprezentovali i na mistrovství světa v Číně. Shlédnout video z jejich vystoupení v Číně můžete zde. Pro Vítka s Kristýnou to bude velmi speciální uádlost a již se na ní pilně připravují. Pro zakoupení vstupenek navštivte oficiální stránky festivalu festivalu Gala večer začíná kolem 18hod.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny