ARCHIV AKTUALIT

29.5.2017

zlatá medaile na soutěži pro-am

Minulý víkend získala první místo na soutěži amatérů tančících s profesionály naše studentka Liz LaRocque. Sama začala tančit před rokem a půl, kdy přišla se svým manželem na první taneční lekci ve svém životě. Do tance se zamilovala a dnes již tančí dvakrát týdně. Její píle a vášeň pro tanec se zúročila prvním vítězstvím. Za celou taneční školu moc gratulujeme. Pokud byste chtěli také jít za svým tanečním snem, stačí kliknout zde.

23.3.2017

vítězství na soutěži na kladně

Na výkonnostně druhé nejvyšší soutěži v ČR tzv. "Áčkách" se podařilo našim studentům Matějovi Svobodovi a Anna Petrikeeva vyhrát. Poprvé v jejich kariéře se tak postavili na stupeň nejvyšší v této kategorii a o krůček blíž se posunuli k zisku třídy nejvyšší. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší taneční školy.

13.3.2017

nové kurzy pro začínající páry

Ve spolupráci s gymnáziem Českolipská jsme 12.3. otevřeli nový kurz pro začínající mladé naděje. Kurz je určen pro děti ve věku 10-15let a mohou přijít sami i v páru. Probíhá každé pondělí od 16:30 -17:30 v útulné tělocvičně se zrcadli na adrese Českolipská 373, Praha 9.

3.3.2017

prezentace na svatebním veletrhu

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu 3.-4.3.2017. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili zdarma návštěvníky Svatebního veletehu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svatek svateb.

29.1.2017

bronzová medaile na mistrovství čr

Našim studentům Viktoru Helmichovi a Heleně Holé se podařilo získat bronzovou medaily na MČR ve standardních tancích v nejmladší kategorii. Stalo se tak 29.1. v Hradci Králové a po 4 letech narušili hegemonii moravských párů na stupních vítězů. Celkově skončili 3. z 29. párů. Mnohokrát gratulujeme a naše taneční škola děkuje za reprezentaci.

18.12.2015

Krásné vánoční svátky

Všem bychom rádi za náš spolek popřáli krásné vánoční svátky. Opravdu "štědrý Štědrý den" nejen na dárky, ale především na rodinnou pohodu a lásku. Pro milovníky tance máme malý dáreček a přikládáme odkaz na vánoční slowfotrot, který Vám může zpříjemnit sváteční dny. Dárek si rozbalte :)

16.12.2015

Nové video naší výuky

Natočili jsme nová videa z lekcí, které jsme vedly tento týden. Pro jejich shlédnutí navštivte naše facebookové stránky. Další příspěvky budou brzy následovat.

19.11.2015

Televizní rozhovor s našimi lektory

Již byl zveřejněn odkaz na záznam z MČR showdance, kde je na jeho závěru nejen vystoupení Vítka a Kristýny, ale také jejich rozhovor a rozkučková ukázka. Pro shlédnutí i-vysílání klikněte na tento odkaz. Ceremoniál ohlášení vítězů začíná v 1:25:00. Pokud by Vás jejich závěrečná ukázka zajímala i i z jiného úhlu pohledu navštivte naše facebookové stránky.

9.11.2015

Mistři ČR showdance 2015!

Hlavní trenéři naší taneční školy se stali mistry ČR show dance 2015. Dosáhli největšího úspěchu ve své kariéře a věří, že tento titul jim otevře ještě více dveře pro to, aby se mohli podělit o svoji radost z tance ještě s více lidmi. Pro více fotek a videí navštivte náše facebookové stránky

23.10.2015

Pozvánka na taneční událost

Vřele bychom Vás chtěli pozvat na taneční svátek - mistrovství ČR v show dance a tanečních formacích. Konat se bude 7.11.2015 v Ústí nad Labem. Události se aktivně zúčastní i Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Vystoupí se svojí nejlepší show, se kterou reprezentovali i na mistrovství světa v Číně. Shlédnout video z jejich vystoupení v Číně můžete zde. Pro Vítka s Kristýnou to bude velmi speciální uádlost a již se na ní pilně připravují. Pro zakoupení vstupenek navštivte oficiální stránky festivalu festivalu Gala večer začíná kolem 18hod.

21.9.2015

Úspěšná reprezentace

Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková, hlavní vedoucí našeho spolku se ůspěšné vrátili z cestu do Číny. Ve stále sílící kategorii show dance obsadili druhé nepostupové místo do finále. Skončili tak na 11.místě a brány finále tak pro ně zatím zůstaly zavřené. Pro shlédnutí videa jejich vystoupení na této soutěži navštivte tento odkaz. Další soutěží, která je čeká, je mistrovství ČR showdance 2015.

2.9.2015

Cesta do číny

Reprezentanti našeho spolku Vítek a Kristýna dnes nasoupili cestu do Číny. Konkrétně do města Cheng-tu, kde proběhne mistrovství světa v showdance. Vystoupí s show Bonnie a Clyde, se kterou již slavili úspěch na mistrovství republiky. V pátek proběhnou prostorové zkoušky a hlavní soutěž začíná v neděli. O výsledcích Vás budeme samozřejmě informovat.

8.8.2015

Velká soutěž ve stuttgartu

Již příští týden čeká reprezentanty našeho spolku jedna z nejprestižnějších soutěží v celém roce a to otevřené mistrovství Neměcka. Předpokládá se účast přes 300 parů z více než 30-ti zemí světa. Z tohoto důvodů bude soutěž probíhat ve dvou dnech a závěrečná kola se odehrají v sobotu 15.8. Držme Vítkovi s Kristýnou palce a o jejich úspěších Vás budeme informovat.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

17.7.2015

dokončená rekonstrukce tanečního sálu

K našemu milému překvapení již byla dokončena rekonstrukce tanečního sálu u Karlova náměstí - Na Zbořenci 7. Jsou opravené parkety a zázemí studia a můžeme se všichni těšit na nové, vylepšené podmínky. Výuka na tomto sále začíná v srpnu, bude nabízet značné soukromí a výbornou dostupnost z centra. Těšíme se na Vás a na nové taneční zážitky, které nám tento nový prostor určitě zprostředkuje.

8.7.2015

Úspěšné taneční soustředění

Minulou sobotu jsme úspěšně zakončili týdenní soustředění pro pokročilé taneční páry. Celkově se zúčastnilo 22 párů a zaměřili jsme se na standardní tance. Kromě bohatého taneční programu jsme pro ně připravili i practise v růžovém, táborák, gala practise a další aktivity. Už teď se těšíme na další ročník. Všem párům děkujeme za účast a přejeme nejen jim krásné léto.

22.6.2015

Rekonstrukce tanečního studia na Zbořenci 7

Během letních prázdnin se jeden z tanečních sálů, kde pravidelně vyučujemem, dočká rekonstrukce. Dojde k výměně parket, úpravy šaten a toalet. Výuka bude po dobu letních prázdnin - červenec, srpen, probíhat v tanečním studiu v ulici Rýmařovská 561,Praha 9. Výhodou tohoto studia je bezproblémové parkování na přilehlém bezplatném parkovišti a také větší soukromí pro naše klienty, zajištěné možností využití dvou sálů studia. Budeme se těšit v září do nových prostor Na Zbořenci a přejeme vám všem přijemný a pohodový letní čas.

4.6.2015

Úspěch vítka a Kristýny v košicích

Taneční pár reprezentující naší taneční školu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková o víkendu dosáhli vynikajícího úspěchu na mezinárodní soutěži ve slovenských Košicích. Z celkového počtu 49 páru se ve velké konkurenci probojovali do semifinále a o několik málo bodů jim těsně uniklo velké finále. Skončili na děleném 7.místě a tímto umístěním se posunuli ve světovém žebříčku na zatím nejvyšší příčku v jejich historii - top 80. Věříme, že dalšími soutěžemi své pozice ještě vylepší.

12.5.2015

Taneční soustředění červen

Ve spolupráci se sdružením Fuego Říčany již po šesté organizujeme taneční soustředění zaměřené na soutěžní formu společenského tance. Bude probíhat v prostorách sportovního areálu v Rokytnu na Moravě a je otevřené všem věkovým kategoriím od dětských párů, přes dospělé, až po seniory. Termín soustředění je stanoven na 27.6.- 4.7.2015. Věříme, že se opět podaří párům se zdokonalit ve svých dovednostech a podopořit je k chuti do tance. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na 732433408 či navštivte facebookový profil

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny