ARCHIV AKTUALIT

18.12.2015

Krásné vánoční svátky

Všem bychom rádi za náš spolek popřáli krásné vánoční svátky. Opravdu "štědrý Štědrý den" nejen na dárky, ale především na rodinnou pohodu a lásku. Pro milovníky tance máme malý dáreček a přikládáme odkaz na vánoční slowfotrot, který Vám může zpříjemnit sváteční dny. Dárek si rozbalte :)

16.12.2015

Nové video naší výuky

Natočili jsme nová videa z lekcí, které jsme vedly tento týden. Pro jejich shlédnutí navštivte naše facebookové stránky. Další příspěvky budou brzy následovat.

19.11.2015

Televizní rozhovor s našimi lektory

Již byl zveřejněn odkaz na záznam z MČR showdance, kde je na jeho závěru nejen vystoupení Vítka a Kristýny, ale také jejich rozhovor a rozkučková ukázka. Pro shlédnutí i-vysílání klikněte na tento odkaz. Ceremoniál ohlášení vítězů začíná v 1:25:00. Pokud by Vás jejich závěrečná ukázka zajímala i i z jiného úhlu pohledu navštivte naše facebookové stránky.

9.11.2015

Mistři ČR showdance 2015!

Hlavní trenéři naší taneční školy se stali mistry ČR show dance 2015. Dosáhli největšího úspěchu ve své kariéře a věří, že tento titul jim otevře ještě více dveře pro to, aby se mohli podělit o svoji radost z tance ještě s více lidmi. Pro více fotek a videí navštivte náše facebookové stránky

23.10.2015

Pozvánka na taneční událost

Vřele bychom Vás chtěli pozvat na taneční svátek - mistrovství ČR v show dance a tanečních formacích. Konat se bude 7.11.2015 v Ústí nad Labem. Události se aktivně zúčastní i Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Vystoupí se svojí nejlepší show, se kterou reprezentovali i na mistrovství světa v Číně. Shlédnout video z jejich vystoupení v Číně můžete zde. Pro Vítka s Kristýnou to bude velmi speciální uádlost a již se na ní pilně připravují. Pro zakoupení vstupenek navštivte oficiální stránky festivalu festivalu Gala večer začíná kolem 18hod.

21.9.2015

Úspěšná reprezentace

Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková, hlavní vedoucí našeho spolku se ůspěšné vrátili z cestu do Číny. Ve stále sílící kategorii show dance obsadili druhé nepostupové místo do finále. Skončili tak na 11.místě a brány finále tak pro ně zatím zůstaly zavřené. Pro shlédnutí videa jejich vystoupení na této soutěži navštivte tento odkaz. Další soutěží, která je čeká, je mistrovství ČR showdance 2015.

2.9.2015

Cesta do číny

Reprezentanti našeho spolku Vítek a Kristýna dnes nasoupili cestu do Číny. Konkrétně do města Cheng-tu, kde proběhne mistrovství světa v showdance. Vystoupí s show Bonnie a Clyde, se kterou již slavili úspěch na mistrovství republiky. V pátek proběhnou prostorové zkoušky a hlavní soutěž začíná v neděli. O výsledcích Vás budeme samozřejmě informovat.

8.8.2015

Velká soutěž ve stuttgartu

Již příští týden čeká reprezentanty našeho spolku jedna z nejprestižnějších soutěží v celém roce a to otevřené mistrovství Neměcka. Předpokládá se účast přes 300 parů z více než 30-ti zemí světa. Z tohoto důvodů bude soutěž probíhat ve dvou dnech a závěrečná kola se odehrají v sobotu 15.8. Držme Vítkovi s Kristýnou palce a o jejich úspěších Vás budeme informovat.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

17.7.2015

dokončená rekonstrukce tanečního sálu

K našemu milému překvapení již byla dokončena rekonstrukce tanečního sálu u Karlova náměstí - Na Zbořenci 7. Jsou opravené parkety a zázemí studia a můžeme se všichni těšit na nové, vylepšené podmínky. Výuka na tomto sále začíná v srpnu, bude nabízet značné soukromí a výbornou dostupnost z centra. Těšíme se na Vás a na nové taneční zážitky, které nám tento nový prostor určitě zprostředkuje.

8.7.2015

Úspěšné taneční soustředění

Minulou sobotu jsme úspěšně zakončili týdenní soustředění pro pokročilé taneční páry. Celkově se zúčastnilo 22 párů a zaměřili jsme se na standardní tance. Kromě bohatého taneční programu jsme pro ně připravili i practise v růžovém, táborák, gala practise a další aktivity. Už teď se těšíme na další ročník. Všem párům děkujeme za účast a přejeme nejen jim krásné léto.

22.6.2015

Rekonstrukce tanečního studia na Zbořenci 7

Během letních prázdnin se jeden z tanečních sálů, kde pravidelně vyučujemem, dočká rekonstrukce. Dojde k výměně parket, úpravy šaten a toalet. Výuka bude po dobu letních prázdnin - červenec, srpen, probíhat v tanečním studiu v ulici Rýmařovská 561,Praha 9. Výhodou tohoto studia je bezproblémové parkování na přilehlém bezplatném parkovišti a také větší soukromí pro naše klienty, zajištěné možností využití dvou sálů studia. Budeme se těšit v září do nových prostor Na Zbořenci a přejeme vám všem přijemný a pohodový letní čas.

4.6.2015

Úspěch vítka a Kristýny v košicích

Taneční pár reprezentující naší taneční školu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková o víkendu dosáhli vynikajícího úspěchu na mezinárodní soutěži ve slovenských Košicích. Z celkového počtu 49 páru se ve velké konkurenci probojovali do semifinále a o několik málo bodů jim těsně uniklo velké finále. Skončili na děleném 7.místě a tímto umístěním se posunuli ve světovém žebříčku na zatím nejvyšší příčku v jejich historii - top 80. Věříme, že dalšími soutěžemi své pozice ještě vylepší.

12.5.2015

Taneční soustředění červen

Ve spolupráci se sdružením Fuego Říčany již po šesté organizujeme taneční soustředění zaměřené na soutěžní formu společenského tance. Bude probíhat v prostorách sportovního areálu v Rokytnu na Moravě a je otevřené všem věkovým kategoriím od dětských párů, přes dospělé, až po seniory. Termín soustředění je stanoven na 27.6.- 4.7.2015. Věříme, že se opět podaří párům se zdokonalit ve svých dovednostech a podopořit je k chuti do tance. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na 732433408 či navštivte facebookový profil

19.4.2015

Nové taneční video

Radi bychom Vám představili nově sestřiháné promo video naší poslední show: Zpověď Hany H. Záznam byl pořízen v rámci předtancení na MČR v latinsko-amerických tancích v Lucerně 28.2.2015. O profesionální střih se nám postaral Aleš Paroulek. Pro shlédnutí videa navštivte tento odkaz. Videa z našich předchozích předtančení můžete shlédnout na stránkách predtanceni.info.

6.4.2015

úspěšné taneční soustředění

Společně s tanečními páry jsme letošní velikonoční víkend strávili na tanečním parketu. Celkově jsme za dva dny protancovali více než 10hodin. Foto z celé akce můžete shlédnout na našich facebookových stránkách . Chtěli bychom všem párům poděkovat za krásný víkend a budeme se těšit při další příležitosti.

19.3.2015

Velikonoce v rytmu tance

Ve spolupráci se spolkem Amicia organizujeme již podruhé taneční soustředění pro milovníky tance, kteří již mají soutěžní zkušenosti. Soustředění proběhne o Velikonočních svátcích a věříme, že si celé dva dny plné tance společně pořádně užijeme. Pro informace o dlaších kurzech, které organizujeme navštivte prosím tento odkaz.

24.2.2015

Pozvánka na mcr lat

Rádi bychom Vás pozvali na v pořadí druhou vrcholnou událost tanečního sportu v tomto kalendářním roce. Tuto sobotu bude v prostorách pražské Lucerny po celý probíhat mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích. I této události se budou Vítek s Kristýnou účastnit, a to vystoupením v rámci večerní části, těsně před finálovými koly hlavních soutěží. Předvedou show Hanna H. 2014, se kterou získali titul vícemistrů ČR ve standardních show. Předtancení má předpokládaný začátek v 21 hod. Pro zakoupení lístků navštivte tento odkaz.

22.2.2015

Vítek a Kristýna na čt

Česká televize minulý týden vysílala záznam z Mistrovství ČR ve standardních tancích, kde zástupci našeho spolku vybojovali titul vícemistrů a v konkurenci 47 nejlepších párů z celé ČR potvrdili svoje pozice z minulého roku. K titulu vítězů taneční ligy pro rok 2014 do své sbírky zařadili stříbrnou medaily, která je jejich zatím největším úspěchem. Pro shlédnutí záznamu navštivte následující odkaz. Sólo waltz Vítka a Kristýny začíná ve 30:15 záznamu.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny