ARCHIV AKTUALIT

16.11.2017

dance time gala cup 2018

Rádi bychom Vás pozvali na námi organizovanou taneční soutěž 13.1.2018. Bude se konat v nádherných barokních prostorách sálu Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Přijďte si zatančit či se podívat. Během dne se Vám představí dětské kategorie na které bude navazovat soutěž dospělích v tzv. Pro-Am, kde tančí profesionál s amatérem. Více informací na stránkách soutěže www.dancetimecup.cz. Těšíme se na Vás!

8.10.2017

úspěchy naší školy v lucerně

Včera proběhlo v Lucerně mistrovství ČR Pro-Am a naše škola slavila velké úspěchy. Všichni naši studenti podali vynikající výkony a celkem si naše škola veze více než 20 medailí včetně několika titulů mistrů ČR:) Moc gratulujeme a těšíme se na další Pro-Am událost a to 13.1. organizované naší školou v krásném barokním sále Boccacio v Praze.

18.9.2017

Tanečky pro děti na proseku

I dnes od 17:15 pokračujeme v našem kroužku tanečky pro děti na Praze 9. Pokud se Vaše dítě rádo hýbe do rytmu, podpořte jej v tom a přijďte: Českolipská 373, Praha 9- boční vchod. Více info: taneckyprodeti.cz

4.8.2017

vysoké teploty v ČR - nová klimatizace ve studiu

Sezóna svatebních tanců a příprav na nejrůznější taneční události je v plném proudu. Do našeho studia u Karlova náměstí jsme přivezli mobilní klimatizaci, která by měla zpříjemnit taneční chvíle. K dispozici je také minerální voda pro všechny návštěvníky. Přes léto se naše studio těší značnému soukromí, které si všichni užíváme a o to více se na Vás těšíme.

29.5.2017

zlatá medaile na soutěži pro-am

Minulý víkend získala první místo na soutěži amatérů tančících s profesionály naše studentka Liz LaRocque. Sama začala tančit před rokem a půl, kdy přišla se svým manželem na první taneční lekci ve svém životě. Do tance se zamilovala a dnes již tančí dvakrát týdně. Její píle a vášeň pro tanec se zúročila prvním vítězstvím. Za celou taneční školu moc gratulujeme. Pokud byste chtěli také jít za svým tanečním snem, stačí kliknout zde.

23.3.2017

vítězství na soutěži na kladně

Na výkonnostně druhé nejvyšší soutěži v ČR tzv. "Áčkách" se podařilo našim studentům Matějovi Svobodovi a Anna Petrikeeva vyhrát. Poprvé v jejich kariéře se tak postavili na stupeň nejvyšší v této kategorii a o krůček blíž se posunuli k zisku třídy nejvyšší. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší taneční školy.

13.3.2017

nové kurzy pro začínající páry

Ve spolupráci s gymnáziem Českolipská jsme 12.3. otevřeli nový kurz pro začínající mladé naděje. Kurz je určen pro děti ve věku 10-15let a mohou přijít sami i v páru. Probíhá každé pondělí od 16:30 -17:30 v útulné tělocvičně se zrcadli na adrese Českolipská 373, Praha 9.

3.3.2017

prezentace na svatebním veletrhu

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu 3.-4.3.2017. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili zdarma návštěvníky Svatebního veletehu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svatek svateb.

29.1.2017

bronzová medaile na mistrovství čr

Našim studentům Viktoru Helmichovi a Heleně Holé se podařilo získat bronzovou medaily na MČR ve standardních tancích v nejmladší kategorii. Stalo se tak 29.1. v Hradci Králové a po 4 letech narušili hegemonii moravských párů na stupních vítězů. Celkově skončili 3. z 29. párů. Mnohokrát gratulujeme a naše taneční škola děkuje za reprezentaci.

18.12.2015

Krásné vánoční svátky

Všem bychom rádi za náš spolek popřáli krásné vánoční svátky. Opravdu "štědrý Štědrý den" nejen na dárky, ale především na rodinnou pohodu a lásku. Pro milovníky tance máme malý dáreček a přikládáme odkaz na vánoční slowfotrot, který Vám může zpříjemnit sváteční dny. Dárek si rozbalte :)

16.12.2015

Nové video naší výuky

Natočili jsme nová videa z lekcí, které jsme vedly tento týden. Pro jejich shlédnutí navštivte naše facebookové stránky. Další příspěvky budou brzy následovat.

19.11.2015

Televizní rozhovor s našimi lektory

Již byl zveřejněn odkaz na záznam z MČR showdance, kde je na jeho závěru nejen vystoupení Vítka a Kristýny, ale také jejich rozhovor a rozkučková ukázka. Pro shlédnutí i-vysílání klikněte na tento odkaz. Ceremoniál ohlášení vítězů začíná v 1:25:00. Pokud by Vás jejich závěrečná ukázka zajímala i i z jiného úhlu pohledu navštivte naše facebookové stránky.

9.11.2015

Mistři ČR showdance 2015!

Hlavní trenéři naší taneční školy se stali mistry ČR show dance 2015. Dosáhli největšího úspěchu ve své kariéře a věří, že tento titul jim otevře ještě více dveře pro to, aby se mohli podělit o svoji radost z tance ještě s více lidmi. Pro více fotek a videí navštivte náše facebookové stránky

23.10.2015

Pozvánka na taneční událost

Vřele bychom Vás chtěli pozvat na taneční svátek - mistrovství ČR v show dance a tanečních formacích. Konat se bude 7.11.2015 v Ústí nad Labem. Události se aktivně zúčastní i Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Vystoupí se svojí nejlepší show, se kterou reprezentovali i na mistrovství světa v Číně. Shlédnout video z jejich vystoupení v Číně můžete zde. Pro Vítka s Kristýnou to bude velmi speciální uádlost a již se na ní pilně připravují. Pro zakoupení vstupenek navštivte oficiální stránky festivalu festivalu Gala večer začíná kolem 18hod.

21.9.2015

Úspěšná reprezentace

Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková, hlavní vedoucí našeho spolku se ůspěšné vrátili z cestu do Číny. Ve stále sílící kategorii show dance obsadili druhé nepostupové místo do finále. Skončili tak na 11.místě a brány finále tak pro ně zatím zůstaly zavřené. Pro shlédnutí videa jejich vystoupení na této soutěži navštivte tento odkaz. Další soutěží, která je čeká, je mistrovství ČR showdance 2015.

2.9.2015

Cesta do číny

Reprezentanti našeho spolku Vítek a Kristýna dnes nasoupili cestu do Číny. Konkrétně do města Cheng-tu, kde proběhne mistrovství světa v showdance. Vystoupí s show Bonnie a Clyde, se kterou již slavili úspěch na mistrovství republiky. V pátek proběhnou prostorové zkoušky a hlavní soutěž začíná v neděli. O výsledcích Vás budeme samozřejmě informovat.

8.8.2015

Velká soutěž ve stuttgartu

Již příští týden čeká reprezentanty našeho spolku jedna z nejprestižnějších soutěží v celém roce a to otevřené mistrovství Neměcka. Předpokládá se účast přes 300 parů z více než 30-ti zemí světa. Z tohoto důvodů bude soutěž probíhat ve dvou dnech a závěrečná kola se odehrají v sobotu 15.8. Držme Vítkovi s Kristýnou palce a o jejich úspěších Vás budeme informovat.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

17.7.2015

dokončená rekonstrukce tanečního sálu

K našemu milému překvapení již byla dokončena rekonstrukce tanečního sálu u Karlova náměstí - Na Zbořenci 7. Jsou opravené parkety a zázemí studia a můžeme se všichni těšit na nové, vylepšené podmínky. Výuka na tomto sále začíná v srpnu, bude nabízet značné soukromí a výbornou dostupnost z centra. Těšíme se na Vás a na nové taneční zážitky, které nám tento nový prostor určitě zprostředkuje.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny