ARCHIV AKTUALIT

1.4.2019

Víkendový maraton

Za sebou máme víkendový maraton se 46 soutěženi a více než 1000 účastníků a soutěžících. Soutěž se nám dle ohlasů velmi povedla. ambihokrát děkujeme všem, kteří nám pomáhali s přípravou a realizací. Především dobrovolníkům z klubu a jejich rodičům. Těšíme se na další společnou akci. Fotky z DanceTime Cup naleznete na: www.facebook.com/tkdancetime

13.3.2019

soutěž plná mistrů ČR

Přijměte pozvání na námi organizovanou soutěž DanceTime Cup 2019. Je naší ctí, že záštitu nad soutěží převzal starosta Prahy 9, Ing. Jan Jarolím. Specialitou bude odborná porota složená jen ze samých mistrů ČR a nová kategorie mládeže. Bude probíhat po celý víkend 23.+24.3. a to v prostorách Gymnázia Českolipská, Českolipská 373, Praha 9.

8.2.2019

Tanečky pro děti 2.pololetí

Toto pondělí jsme začali druhé pololetí našich tanečků pro děti na Praze 9. Pokud jste nestihli úvodní hidinu nezoufejte, do našeho kurzu se můžete připojit kdykoliv. Je určen pro děti 5-9 let a v tomto pololetí budeme probírat tance polku a jice. Více informací naleznete zde.

4.2.2019

úspěchy na mistrovství čr

Minulý víkend proběhlo mistrovství ČR ve standardních tancích, které přineslo několik úspěchů. Členové soutěžního sekce naší školy Viktor Helmich a Helena Holá se stali finalisty mistrovství ČR ve své kategorii Junior 2, kde skončili na 4. místě. Další úspěšní členi Matěj Svobodama Alina Kozar se kvalifikovali do hlavní části v kategorii dospělích. Obě párům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci, stejně jako vedoucímu klubu, Vítězslavu Rázkovi gratulujeme za nominaci do poroty této nejprestižnější soutěže v ČR. Pro další novinky v soutěžní sekci navštivte nové FB stránky: https://www.facebook.com/tkdancetime/

15.1.2019

úspěch naší soutěže

Ve dnech 12.+13.1. se uskutečnil náš taneční festival DanceTime Gala Cup. Vzhledem k tomu, že taneční soutěž, stejně jako ples po něm byly dopředu vyprodány, byl to pro nás veliký úspěch a děkujeme všem, kteří se zúčastnili za jejich zájem o naší akci. Celkem se účastnilo 365 soutěžních párů, 450 hostů a překročili jsme hranici 1000 odtancovaných tanců. Děkujem všem naší partnerům akce: Praze 1 za spolupořadatelství, Hlavnímu městu Praha za finanční podporu, Werichově vile, Bohemia Sektu, Pražské čokoládě, Kavárně IF, Preciosa a v neposkední řadě i Svazu učitelů tance a Českému svazu tanečního sportu za spoluorganizaci.

12.12.2018

lístky na náš ples

Dovolte nám Vás pozvat na první ples naší taneční školy - DanceTime Gala Ples 2019. Bude probíhat v nádherných prostorách barokního sálu Bocaccio. Hostit nás bude Grand Hotel Bohemia. Taneční ples bude exkluzivní především svým programem a péčí o hosty. O Vaše chuťové buňky se postará špičkový hotelový servis, o Vaše uši vynikající kapela Adela & Denny Band. Kdo chce zažít levitaci na vlastní kůži, měl by se držet co nejblíže kouzelníka Štěpána „Šamana“ Šmída, který předvede mimo jiné právě svůj největší šlágr a vybrané dobrovolníky naučí létat. Připravena je i výuka tanga argentina v podání Lídy Jánské. Pojďte si společně s námi užít naši premiéru. Celodenní lístek na soutěž, raut, ples stojí 300Kč/osobu, lístek na ples 250Kč/osobu. Vše objednávejte na: info@tanecprovsechny.cz

29.11.2018

taneční voucher jako dárek

Přemýšleli jste, co dát budoucím novomanželům za originální dárek? Věnujte jim lekce svatebního tance. Nejenže se připraví na jejich první společný tanec, ale užijí si spolu zábavy již při jeho nácviku. Nabízíme vouchery také na další služby - taneční rychlokurzy pro jednotlivce i páry, vouchery star dance. Všechny vouchery máme již připravené k zaslání obratem.

28.11.2018

star dance vrcholí

Pokud patříte mezi milovníky tance, televizní show Star Dance tak určitě bude Vašemu srdci blízká. Stále je komu fandit a pokud jste někdy přemýšleli jaké by to bylo zažít si jeden den pilného tréninku, protancovat den od rána do večera. Překonat sám sebe, naučit se něco nového a na závěr dne to vše ukázat své rodině či kamarádům, máme pro Vás vynikající příležitost. Mrkněte na naši službu: den StarDance a kupte si pro sebe, či pro své blízké voucher.

21.11.2018

taneční sezóna v plném proudu

Již se nám rozběhly taneční plesy a večírky. Pokud nechcete zůstat jen u stolu či baru a chtěli byste to také umět, abyste se nemuseli ostýchat vyjít na parket, řešíte pravděpodobně otázku, kde se to naučím. Většina tanečních kurzů vyžaduje pravidelnou docházku, my nabízíme alternativu v podobě individuálních lekcí s lektorem, který si na Vás najde čas, právě tehdy, když Vy potřebujete. A pokud byste potřebovali cíl svého snažení a ples ve Vídni je stále daleko, dovolte nám Vás pozvat na ples naší taneční školy: 12.1.2019 v krásném barokním sále: Grand Hotel Bohemia. Pro rezervaci vstupenek nás prosím kontaktujte emailem: info@tanecprovsechny.cz

17.8.2018

Nový kurz pro mládež - začátečníci

Od září otevíráme nový kurz pro mládež v prostorách gymnázia Českolipská. Je určen pro zájemce, kteří zatím nemají žádné taneční zkušenosti či již mají za sebou taneční. Není nutností přijít v páru. Připravený je program 3 seminnářů, kde se budememe věnovat základním krokům a technice v jednotlivých tancích. Každý týden 3 semináře - latinsko-americké tance, standardní tance, pohybová průprava. Více inforamcí naleznete zde

15.8.2018

Taneční přípravka TK DanceTime

Soutěžní klub naší školy otevírá poprvé taneční přípravku pro děti 6-9 let. Pro děti, které chtějí rozvíjet nejen své pohybové schopnosti, ale i vnímání hudby a v neposlední řadě komunikaci s partnerem. Kurz zastřešují mistři ČR a vítězové taneční ligy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Pro více informací klikněte zde

12.8.2018

Taneční léto v plném proudu

Léto je v plném proudu a my stále tančíme. Svatební tance jsou na vrcholu a jsme rádi za každý nový pár, který má chuť se na svůj první tanec připravit a užít si ho. Pro pokročilé taneční páry jsme připravili dvě soustředění, 18.+ 19.8. ua 1.+2.9. v Praze. Pro další info pište na: info@tanecprovsechny.cz. Lektory budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

10.7.2018

Podílíme se na svatbě snů od marianne

Letos máme tu čest být součástí soutěže SvatbaMarianne. Šťastné výherce Kláru a Jirku připravujeme na jejich první tanec a Vy se můžete na našich FB stránkách podívat na to, jak jim to jde (https://www.facebook.com/skolatpv/).

27.6.2018

Prvni letni tancirna - Praha 4

Ve čtvrtek 21.6. jsme měli to potěšení se účastnit První letní tančírny, konané pod záštitou pana místostarosty Prahy 4 Lukáše Zichy a ve spolupráci s TŠ Maestro. Hlavní lektorka naší školy Kristýna jej doprovodila při prvním tanci. Další tančírna bude brzy následovat!

11.6.2018

Nová stránka: taneckyprodeti.cz

Od minulého týdne začínáme nábory do nového kroužku pro nejmenší školáky 6-9let. Ve čtvrtek 14.6. pořádáme nábor na mateřské školce Novoborská a budeme dále pokračovat. "Pro nejmenší se ukazuje tanec jako vynikající prostředek pro rozvoj psychomotorického vývoje. Zapojují se při něm obě hemisféry, které kooridnují vnímání hudby a pohybu." říká Vítězslav Rázek, vedoucí taneční školy. Přihlášovat se můžete již teď. Počet míst omezen. Nové stránky můžete navštívit zde

7.6.2018

Nábíráme nové členy do klubu

Dne 15.6. a 22.6. proběhnou náborové hodiny do našeho tanečního klubu na sezónu 2018/2019. A to od 18-19hod. Pro zájemce o zlepšování se ve společneském tanci nabízíme nabitý program: 3 krát týdně seminář: kondičně - koordinační příprava, seminář latinsko-amerických a standardních tanců + možnost vlastního trénování 7krát týdně. Kurz je určen pro začínající tanečníky. Nábor se uskuteční v prostorách Gymnázia Českolipská. Adresa: Českolipská 373 ( boční vchod), Praha 9.

1.6.2018

Výprava do " Meky tance": Blackpool 2018

Tento týden se vrátila výprava z tanečního festivalu v anglickém Blackpoolu. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková měli úspěšnou premiéru na poli profesionálů, kde v soutěži Rising Stars porazili více než 130párů z celého světa a probojovali se až do 3.kola. V kategorii Pro/Am slavila naše škola také velké úspěchy, kdy se Vítězslav Rázek se svými partnerkami: Elizabeth LaRocque, Petranou Slámovou a Nikoletou Rázkovou účastnili premiérového ročníku a v jedné kategorii obsadili i finálové umístění.

10.4.2018

tanec pro vsechny v médiích

Městská část Prahy 1 nám připravila malé ohlédnutí za naší lednovou soutěží DanceTime Gala Cup. Ještě jednou děkuji panu starostovi Ing. Oldřichu Lomeckému za jeho záštitu a již připravujeme další ročník. Článek naleznete na tomto odkazu: https://www.praha1.cz/dance-time-gala-cup-ma-za-sebou-uspesny-prvni-rocnik/

2.4.2018

Veselé velikonoce

Všem přejeme krásné prožití Velikonočních svátků a těšíme se na shledání na tanečním parketu.

27.3.2018

Úspěšná soutěž dancetime cup 2018

Neděli 25.3. jsme prožili celý v rytmech společenských tanců. Od 8:30 do 18:30 se nepřetržitě tančilo na dvou parketech na naší soutěži DanceTime Cup 2018. Na jednom parketu 20*12 probíhala samotná soutěž, druhý sloužil k roztančení. Celkem jsme registrovali 250 startujících a tím se zařadili mezi největší soutěže od začátku roku. Děkujeme všem, kteří dorazili a také všem dobrovolníkům z řad našeho klubu a jejich skvělou práci.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny