ARCHIV AKTUALIT

29.11.2018

taneční voucher jako dárek

Přemýšleli jste, co dát budoucím novomanželům za originální dárek? Věnujte jim lekce svatebního tance. Nejenže se připraví na jejich první společný tanec, ale užijí si spolu zábavy již při jeho nácviku. Nabízíme vouchery také na další služby - taneční rychlokurzy pro jednotlivce i páry, vouchery star dance. Všechny vouchery máme již připravené k zaslání obratem.

28.11.2018

star dance vrcholí

Pokud patříte mezi milovníky tance, televizní show Star Dance tak určitě bude Vašemu srdci blízká. Stále je komu fandit a pokud jste někdy přemýšleli jaké by to bylo zažít si jeden den pilného tréninku, protancovat den od rána do večera. Překonat sám sebe, naučit se něco nového a na závěr dne to vše ukázat své rodině či kamarádům, máme pro Vás vynikající příležitost. Mrkněte na naši službu: den StarDance a kupte si pro sebe, či pro své blízké voucher.

21.11.2018

taneční sezóna v plném proudu

Již se nám rozběhly taneční plesy a večírky. Pokud nechcete zůstat jen u stolu či baru a chtěli byste to také umět, abyste se nemuseli ostýchat vyjít na parket, řešíte pravděpodobně otázku, kde se to naučím. Většina tanečních kurzů vyžaduje pravidelnou docházku, my nabízíme alternativu v podobě individuálních lekcí s lektorem, který si na Vás najde čas, právě tehdy, když Vy potřebujete. A pokud byste potřebovali cíl svého snažení a ples ve Vídni je stále daleko, dovolte nám Vás pozvat na ples naší taneční školy: 12.1.2019 v krásném barokním sále: Grand Hotel Bohemia. Pro rezervaci vstupenek nás prosím kontaktujte emailem: info@tanecprovsechny.cz

17.8.2018

Nový kurz pro mládež - začátečníci

Od září otevíráme nový kurz pro mládež v prostorách gymnázia Českolipská. Je určen pro zájemce, kteří zatím nemají žádné taneční zkušenosti či již mají za sebou taneční. Není nutností přijít v páru. Připravený je program 3 seminnářů, kde se budememe věnovat základním krokům a technice v jednotlivých tancích. Každý týden 3 semináře - latinsko-americké tance, standardní tance, pohybová průprava. Více inforamcí naleznete zde

15.8.2018

Taneční přípravka TK DanceTime

Soutěžní klub naší školy otevírá poprvé taneční přípravku pro děti 6-9 let. Pro děti, které chtějí rozvíjet nejen své pohybové schopnosti, ale i vnímání hudby a v neposlední řadě komunikaci s partnerem. Kurz zastřešují mistři ČR a vítězové taneční ligy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Pro více informací klikněte zde

12.8.2018

Taneční léto v plném proudu

Léto je v plném proudu a my stále tančíme. Svatební tance jsou na vrcholu a jsme rádi za každý nový pár, který má chuť se na svůj první tanec připravit a užít si ho. Pro pokročilé taneční páry jsme připravili dvě soustředění, 18.+ 19.8. ua 1.+2.9. v Praze. Pro další info pište na: info@tanecprovsechny.cz. Lektory budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

10.7.2018

Podílíme se na svatbě snů od marianne

Letos máme tu čest být součástí soutěže SvatbaMarianne. Šťastné výherce Kláru a Jirku připravujeme na jejich první tanec a Vy se můžete na našich FB stránkách podívat na to, jak jim to jde (https://www.facebook.com/skolatpv/).

27.6.2018

Prvni letni tancirna - Praha 4

Ve čtvrtek 21.6. jsme měli to potěšení se účastnit První letní tančírny, konané pod záštitou pana místostarosty Prahy 4 Lukáše Zichy a ve spolupráci s TŠ Maestro. Hlavní lektorka naší školy Kristýna jej doprovodila při prvním tanci. Další tančírna bude brzy následovat!

11.6.2018

Nová stránka: taneckyprodeti.cz

Od minulého týdne začínáme nábory do nového kroužku pro nejmenší školáky 6-9let. Ve čtvrtek 14.6. pořádáme nábor na mateřské školce Novoborská a budeme dále pokračovat. "Pro nejmenší se ukazuje tanec jako vynikající prostředek pro rozvoj psychomotorického vývoje. Zapojují se při něm obě hemisféry, které kooridnují vnímání hudby a pohybu." říká Vítězslav Rázek, vedoucí taneční školy. Přihlášovat se můžete již teď. Počet míst omezen. Nové stránky můžete navštívit zde

7.6.2018

Nábíráme nové členy do klubu

Dne 15.6. a 22.6. proběhnou náborové hodiny do našeho tanečního klubu na sezónu 2018/2019. A to od 18-19hod. Pro zájemce o zlepšování se ve společneském tanci nabízíme nabitý program: 3 krát týdně seminář: kondičně - koordinační příprava, seminář latinsko-amerických a standardních tanců + možnost vlastního trénování 7krát týdně. Kurz je určen pro začínající tanečníky. Nábor se uskuteční v prostorách Gymnázia Českolipská. Adresa: Českolipská 373 ( boční vchod), Praha 9.

1.6.2018

Výprava do " Meky tance": Blackpool 2018

Tento týden se vrátila výprava z tanečního festivalu v anglickém Blackpoolu. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková měli úspěšnou premiéru na poli profesionálů, kde v soutěži Rising Stars porazili více než 130párů z celého světa a probojovali se až do 3.kola. V kategorii Pro/Am slavila naše škola také velké úspěchy, kdy se Vítězslav Rázek se svými partnerkami: Elizabeth LaRocque, Petranou Slámovou a Nikoletou Rázkovou účastnili premiérového ročníku a v jedné kategorii obsadili i finálové umístění.

10.4.2018

tanec pro vsechny v médiích

Městská část Prahy 1 nám připravila malé ohlédnutí za naší lednovou soutěží DanceTime Gala Cup. Ještě jednou děkuji panu starostovi Ing. Oldřichu Lomeckému za jeho záštitu a již připravujeme další ročník. Článek naleznete na tomto odkazu: https://www.praha1.cz/dance-time-gala-cup-ma-za-sebou-uspesny-prvni-rocnik/

2.4.2018

Veselé velikonoce

Všem přejeme krásné prožití Velikonočních svátků a těšíme se na shledání na tanečním parketu.

27.3.2018

Úspěšná soutěž dancetime cup 2018

Neděli 25.3. jsme prožili celý v rytmech společenských tanců. Od 8:30 do 18:30 se nepřetržitě tančilo na dvou parketech na naší soutěži DanceTime Cup 2018. Na jednom parketu 20*12 probíhala samotná soutěž, druhý sloužil k roztančení. Celkem jsme registrovali 250 startujících a tím se zařadili mezi největší soutěže od začátku roku. Děkujeme všem, kteří dorazili a také všem dobrovolníkům z řad našeho klubu a jejich skvělou práci.

12.3.2018

Finalisté mistrovství evropy showdance

Hlavní trenéři klubu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se 9.4. probojovali do finále mistrovství Evropy v showdance. V nabité konkurenci párů z více než 9 zemích získali v Karlových Varech za vydatné podpory diváků 5. místo. Je to jednoznačně jejich největší úspěch a těší, až budou moci s takto úspěšnou show "Bonnie a Clyde" dělat radost i dalším divákům.

26.2.2018

perný taneční víkend

Minulý víkend jsme prožili v rytmech standardních tanců. Náš spolek organizoval dvoudenní intenzivní soustředění. Připravovali jsme se na blížící se mistrovství ve standardních tancích v Třinci. Sobotu jsme prožili ve společnosti mladých nadějí - juniorů, v neděli se k nim přidaly zkušené dospělé páry. Přejeme všem hodně štěstí na vrcholné taneční soutěži roku a těšíme se na další setkání.

5.2.2018

Naše taneční škola slaví vícemistry ČR

Členové soutěžní sekce naší taneční školy v sobotu na mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích vybojovali titul vícemistrů ČR v kategorii senior 2. Patří jim velká gratulace a věříme, že budou inspirací pro další na nadcházející soutěže. Děkujeme Bohuslavovi a Andreje Duškovým za jejich vzornou reprezentaci. Udělali jste nám radost.

22.1.2018

úspěšná akce za námi

Náš spolek úspěšně za pomoci dobrovolníků organizačně zvládl svojí první velkou soutěž: DanceTime Gala Cup 2018. Zúčastnily se páry z Čech, Slovenska, Polska i USA. Celkem startovalo více než 60 párů. Pro fotky z celé akce navštivte: http://www.dancetimecup.cz/gallery/index.html Děkujeme všem partnerům a dobrovolníkům, bez kterých bychom to nezvládli. Další soutěž nás čeká již 25.3. tentokrát na pražském Proseku.

23.12.2017

krásné vánoce a pf 2018

Přejeme Vám veselé Vánoce a do nového roku krásné chvíle strávené na tanečním parketu i mimo něj. Budeme se na Vás těšit na jedné z našich tanečních akcí či přímo u nás ve studiu.

11.12.2017

Záštita starosty prahy 1

S radostí můžeme oznámit, že první ročník naší soutěže obdržel záštitu starosty Prahy 1 - Ing. Oldřicha Lomeckého. Za tuto podporu panu starostovi moc děkujeme a je nám ctí, že jsme se zařadili mezi projekty, které si záštitu zasloužily.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny