ARCHIV AKTUALIT

7.6.2018

Nábíráme nové členy do klubu

Dne 15.6. a 22.6. proběhnou náborové hodiny do našeho tanečního klubu na sezónu 2018/2019. A to od 18-19hod. Pro zájemce o zlepšování se ve společneském tanci nabízíme nabitý program: 3 krát týdně seminář: kondičně - koordinační příprava, seminář latinsko-amerických a standardních tanců + možnost vlastního trénování 7krát týdně. Kurz je určen pro začínající tanečníky. Nábor se uskuteční v prostorách Gymnázia Českolipská. Adresa: Českolipská 373 ( boční vchod), Praha 9.

1.6.2018

Výprava do " Meky tance": Blackpool 2018

Tento týden se vrátila výprava z tanečního festivalu v anglickém Blackpoolu. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková měli úspěšnou premiéru na poli profesionálů, kde v soutěži Rising Stars porazili více než 130párů z celého světa a probojovali se až do 3.kola. V kategorii Pro/Am slavila naše škola také velké úspěchy, kdy se Vítězslav Rázek se svými partnerkami: Elizabeth LaRocque, Petranou Slámovou a Nikoletou Rázkovou účastnili premiérového ročníku a v jedné kategorii obsadili i finálové umístění.

10.4.2018

tanec pro vsechny v médiích

Městská část Prahy 1 nám připravila malé ohlédnutí za naší lednovou soutěží DanceTime Gala Cup. Ještě jednou děkuji panu starostovi Ing. Oldřichu Lomeckému za jeho záštitu a již připravujeme další ročník. Článek naleznete na tomto odkazu: https://www.praha1.cz/dance-time-gala-cup-ma-za-sebou-uspesny-prvni-rocnik/

2.4.2018

Veselé velikonoce

Všem přejeme krásné prožití Velikonočních svátků a těšíme se na shledání na tanečním parketu.

27.3.2018

Úspěšná soutěž dancetime cup 2018

Neděli 25.3. jsme prožili celý v rytmech společenských tanců. Od 8:30 do 18:30 se nepřetržitě tančilo na dvou parketech na naší soutěži DanceTime Cup 2018. Na jednom parketu 20*12 probíhala samotná soutěž, druhý sloužil k roztančení. Celkem jsme registrovali 250 startujících a tím se zařadili mezi největší soutěže od začátku roku. Děkujeme všem, kteří dorazili a také všem dobrovolníkům z řad našeho klubu a jejich skvělou práci.

12.3.2018

Finalisté mistrovství evropy showdance

Hlavní trenéři klubu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se 9.4. probojovali do finále mistrovství Evropy v showdance. V nabité konkurenci párů z více než 9 zemích získali v Karlových Varech za vydatné podpory diváků 5. místo. Je to jednoznačně jejich největší úspěch a těší, až budou moci s takto úspěšnou show "Bonnie a Clyde" dělat radost i dalším divákům.

26.2.2018

perný taneční víkend

Minulý víkend jsme prožili v rytmech standardních tanců. Náš spolek organizoval dvoudenní intenzivní soustředění. Připravovali jsme se na blížící se mistrovství ve standardních tancích v Třinci. Sobotu jsme prožili ve společnosti mladých nadějí - juniorů, v neděli se k nim přidaly zkušené dospělé páry. Přejeme všem hodně štěstí na vrcholné taneční soutěži roku a těšíme se na další setkání.

5.2.2018

Naše taneční škola slaví vícemistry ČR

Členové soutěžní sekce naší taneční školy v sobotu na mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích vybojovali titul vícemistrů ČR v kategorii senior 2. Patří jim velká gratulace a věříme, že budou inspirací pro další na nadcházející soutěže. Děkujeme Bohuslavovi a Andreje Duškovým za jejich vzornou reprezentaci. Udělali jste nám radost.

22.1.2018

úspěšná akce za námi

Náš spolek úspěšně za pomoci dobrovolníků organizačně zvládl svojí první velkou soutěž: DanceTime Gala Cup 2018. Zúčastnily se páry z Čech, Slovenska, Polska i USA. Celkem startovalo více než 60 párů. Pro fotky z celé akce navštivte: http://www.dancetimecup.cz/gallery/index.html Děkujeme všem partnerům a dobrovolníkům, bez kterých bychom to nezvládli. Další soutěž nás čeká již 25.3. tentokrát na pražském Proseku.

23.12.2017

krásné vánoce a pf 2018

Přejeme Vám veselé Vánoce a do nového roku krásné chvíle strávené na tanečním parketu i mimo něj. Budeme se na Vás těšit na jedné z našich tanečních akcí či přímo u nás ve studiu.

11.12.2017

Záštita starosty prahy 1

S radostí můžeme oznámit, že první ročník naší soutěže obdržel záštitu starosty Prahy 1 - Ing. Oldřicha Lomeckého. Za tuto podporu panu starostovi moc děkujeme a je nám ctí, že jsme se zařadili mezi projekty, které si záštitu zasloužily.

16.11.2017

dance time gala cup 2018

Rádi bychom Vás pozvali na námi organizovanou taneční soutěž 13.1.2018. Bude se konat v nádherných barokních prostorách sálu Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Přijďte si zatančit či se podívat. Během dne se Vám představí dětské kategorie na které bude navazovat soutěž dospělích v tzv. Pro-Am, kde tančí profesionál s amatérem. Více informací na stránkách soutěže www.dancetimecup.cz. Těšíme se na Vás!

8.10.2017

úspěchy naší školy v lucerně

Včera proběhlo v Lucerně mistrovství ČR Pro-Am a naše škola slavila velké úspěchy. Všichni naši studenti podali vynikající výkony a celkem si naše škola veze více než 20 medailí včetně několika titulů mistrů ČR:) Moc gratulujeme a těšíme se na další Pro-Am událost a to 13.1. organizované naší školou v krásném barokním sále Boccacio v Praze.

18.9.2017

Tanečky pro děti na proseku

I dnes od 17:15 pokračujeme v našem kroužku tanečky pro děti na Praze 9. Pokud se Vaše dítě rádo hýbe do rytmu, podpořte jej v tom a přijďte: Českolipská 373, Praha 9- boční vchod. Více info: taneckyprodeti.cz

4.8.2017

vysoké teploty v ČR - nová klimatizace ve studiu

Sezóna svatebních tanců a příprav na nejrůznější taneční události je v plném proudu. Do našeho studia u Karlova náměstí jsme přivezli mobilní klimatizaci, která by měla zpříjemnit taneční chvíle. K dispozici je také minerální voda pro všechny návštěvníky. Přes léto se naše studio těší značnému soukromí, které si všichni užíváme a o to více se na Vás těšíme.

29.5.2017

zlatá medaile na soutěži pro-am

Minulý víkend získala první místo na soutěži amatérů tančících s profesionály naše studentka Liz LaRocque. Sama začala tančit před rokem a půl, kdy přišla se svým manželem na první taneční lekci ve svém životě. Do tance se zamilovala a dnes již tančí dvakrát týdně. Její píle a vášeň pro tanec se zúročila prvním vítězstvím. Za celou taneční školu moc gratulujeme. Pokud byste chtěli také jít za svým tanečním snem, stačí kliknout zde.

23.3.2017

vítězství na soutěži na kladně

Na výkonnostně druhé nejvyšší soutěži v ČR tzv. "Áčkách" se podařilo našim studentům Matějovi Svobodovi a Anna Petrikeeva vyhrát. Poprvé v jejich kariéře se tak postavili na stupeň nejvyšší v této kategorii a o krůček blíž se posunuli k zisku třídy nejvyšší. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší taneční školy.

13.3.2017

nové kurzy pro začínající páry

Ve spolupráci s gymnáziem Českolipská jsme 12.3. otevřeli nový kurz pro začínající mladé naděje. Kurz je určen pro děti ve věku 10-15let a mohou přijít sami i v páru. Probíhá každé pondělí od 16:30 -17:30 v útulné tělocvičně se zrcadli na adrese Českolipská 373, Praha 9.

3.3.2017

prezentace na svatebním veletrhu

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu 3.-4.3.2017. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili zdarma návštěvníky Svatebního veletehu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svatek svateb.

29.1.2017

bronzová medaile na mistrovství čr

Našim studentům Viktoru Helmichovi a Heleně Holé se podařilo získat bronzovou medaily na MČR ve standardních tancích v nejmladší kategorii. Stalo se tak 29.1. v Hradci Králové a po 4 letech narušili hegemonii moravských párů na stupních vítězů. Celkově skončili 3. z 29. párů. Mnohokrát gratulujeme a naše taneční škola děkuje za reprezentaci.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny