ARCHIV AKTUALIT

8.8.2015

Velká soutěž ve stuttgartu

Již příští týden čeká reprezentanty našeho spolku jedna z nejprestižnějších soutěží v celém roce a to otevřené mistrovství Neměcka. Předpokládá se účast přes 300 parů z více než 30-ti zemí světa. Z tohoto důvodů bude soutěž probíhat ve dvou dnech a závěrečná kola se odehrají v sobotu 15.8. Držme Vítkovi s Kristýnou palce a o jejich úspěších Vás budeme informovat.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

28.7.2015

Taneční soustředění komořany

Náš spolek ve spolupráci se spolkem Amicia organizují již třetí pokračování tanečních soustředění. Semináře jsou určené tentokrát párům věnující se tanci na soutěžní úrovni. Zúčastní se páry nejmladších kategorií stejně jako i páry v kategorii seniorské. Věříme, že si společně tento taneční víkend naplno užijeme a uděláme "kus práce". Vedoucími budou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková.

17.7.2015

dokončená rekonstrukce tanečního sálu

K našemu milému překvapení již byla dokončena rekonstrukce tanečního sálu u Karlova náměstí - Na Zbořenci 7. Jsou opravené parkety a zázemí studia a můžeme se všichni těšit na nové, vylepšené podmínky. Výuka na tomto sále začíná v srpnu, bude nabízet značné soukromí a výbornou dostupnost z centra. Těšíme se na Vás a na nové taneční zážitky, které nám tento nový prostor určitě zprostředkuje.

8.7.2015

Úspěšné taneční soustředění

Minulou sobotu jsme úspěšně zakončili týdenní soustředění pro pokročilé taneční páry. Celkově se zúčastnilo 22 párů a zaměřili jsme se na standardní tance. Kromě bohatého taneční programu jsme pro ně připravili i practise v růžovém, táborák, gala practise a další aktivity. Už teď se těšíme na další ročník. Všem párům děkujeme za účast a přejeme nejen jim krásné léto.

22.6.2015

Rekonstrukce tanečního studia na Zbořenci 7

Během letních prázdnin se jeden z tanečních sálů, kde pravidelně vyučujemem, dočká rekonstrukce. Dojde k výměně parket, úpravy šaten a toalet. Výuka bude po dobu letních prázdnin - červenec, srpen, probíhat v tanečním studiu v ulici Rýmařovská 561,Praha 9. Výhodou tohoto studia je bezproblémové parkování na přilehlém bezplatném parkovišti a také větší soukromí pro naše klienty, zajištěné možností využití dvou sálů studia. Budeme se těšit v září do nových prostor Na Zbořenci a přejeme vám všem přijemný a pohodový letní čas.

4.6.2015

Úspěch vítka a Kristýny v košicích

Taneční pár reprezentující naší taneční školu Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková o víkendu dosáhli vynikajícího úspěchu na mezinárodní soutěži ve slovenských Košicích. Z celkového počtu 49 páru se ve velké konkurenci probojovali do semifinále a o několik málo bodů jim těsně uniklo velké finále. Skončili na děleném 7.místě a tímto umístěním se posunuli ve světovém žebříčku na zatím nejvyšší příčku v jejich historii - top 80. Věříme, že dalšími soutěžemi své pozice ještě vylepší.

12.5.2015

Taneční soustředění červen

Ve spolupráci se sdružením Fuego Říčany již po šesté organizujeme taneční soustředění zaměřené na soutěžní formu společenského tance. Bude probíhat v prostorách sportovního areálu v Rokytnu na Moravě a je otevřené všem věkovým kategoriím od dětských párů, přes dospělé, až po seniory. Termín soustředění je stanoven na 27.6.- 4.7.2015. Věříme, že se opět podaří párům se zdokonalit ve svých dovednostech a podopořit je k chuti do tance. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na 732433408 či navštivte facebookový profil

19.4.2015

Nové taneční video

Radi bychom Vám představili nově sestřiháné promo video naší poslední show: Zpověď Hany H. Záznam byl pořízen v rámci předtancení na MČR v latinsko-amerických tancích v Lucerně 28.2.2015. O profesionální střih se nám postaral Aleš Paroulek. Pro shlédnutí videa navštivte tento odkaz. Videa z našich předchozích předtančení můžete shlédnout na stránkách predtanceni.info.

6.4.2015

úspěšné taneční soustředění

Společně s tanečními páry jsme letošní velikonoční víkend strávili na tanečním parketu. Celkově jsme za dva dny protancovali více než 10hodin. Foto z celé akce můžete shlédnout na našich facebookových stránkách . Chtěli bychom všem párům poděkovat za krásný víkend a budeme se těšit při další příležitosti.

19.3.2015

Velikonoce v rytmu tance

Ve spolupráci se spolkem Amicia organizujeme již podruhé taneční soustředění pro milovníky tance, kteří již mají soutěžní zkušenosti. Soustředění proběhne o Velikonočních svátcích a věříme, že si celé dva dny plné tance společně pořádně užijeme. Pro informace o dlaších kurzech, které organizujeme navštivte prosím tento odkaz.

24.2.2015

Pozvánka na mcr lat

Rádi bychom Vás pozvali na v pořadí druhou vrcholnou událost tanečního sportu v tomto kalendářním roce. Tuto sobotu bude v prostorách pražské Lucerny po celý probíhat mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích. I této události se budou Vítek s Kristýnou účastnit, a to vystoupením v rámci večerní části, těsně před finálovými koly hlavních soutěží. Předvedou show Hanna H. 2014, se kterou získali titul vícemistrů ČR ve standardních show. Předtancení má předpokládaný začátek v 21 hod. Pro zakoupení lístků navštivte tento odkaz.

22.2.2015

Vítek a Kristýna na čt

Česká televize minulý týden vysílala záznam z Mistrovství ČR ve standardních tancích, kde zástupci našeho spolku vybojovali titul vícemistrů a v konkurenci 47 nejlepších párů z celé ČR potvrdili svoje pozice z minulého roku. K titulu vítězů taneční ligy pro rok 2014 do své sbírky zařadili stříbrnou medaily, která je jejich zatím největším úspěchem. Pro shlédnutí záznamu navštivte následující odkaz. Sólo waltz Vítka a Kristýny začíná ve 30:15 záznamu.

28.1.2015

Stříbro z mčr 2015

Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková v sobotu 24.1. vybojovali v konkurenci 47párů krásné 2. místo. Získali tak titul prvních vícemistrů ČR a tím splnili jeden z hlavních cílu pro letošní sezónu. Celou soutěž dokumentovala ČT. O jejím vysílání Vás budeme informovat. Vítek i Kristýna mají z tohoto velkého úspěchu ohromnou radost a s očekáváním se těší na další soutěže.

7.1.2015

Pozvánka na mistrovství čr

Rádi bychom Vás pozvali na vrcholnou taneční akci začátku roku, kterou je mistrovství ČR ve standardních tancích. Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková loňský rok dosáhli na medailové pozice a letos by rádi znovu oslovili diváky a porotce novým pojetím tance a vylepšili své umístění. Začali rok 2015 úspešnou reprezentací na soutěži Bologna Open, kde dosáhli vynikající 3.místo z 41 párů. Mistrovství se koná 24.ledna v Otrokovicích. Pro další informace navštivte tento odkaz. Budeme se na Vás těšit.

30.12.2014

Přání do nového roku

Za náš spolek bychom Vám všem rádi popřáli mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2015. Naplněném co nejvíce tanečními rytmy a radostí z pohybu. Vítek a Kristýna

15.12.2014

Vítězství taneční ligy

Na našich facebookových stránkách jste již mohli zaznamenat, že pár našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková uto sobotu obdrželi medaile a další ocenění za celkové vítězství taneční ligy - nejvyšší taneční soutěžní série u nás. Celý galavečer včetně vystoupení Vítka a Kristýny ´"Zpověď Hanny H.2014" odvisílá ČT 27.12.2014. Budete si tak moci celý galavečer vychutnat z Vašich domovů.

1.12.2014

Slavnostní Vyhlášení

Dne 13.12. se bude konat v Kroměříži slavnostní vyhlášení taneční ligy pro sezónu 2014. Jejími vítězi po započtení nejlepších šesti výsledků se stanou reprezentanti našeho spolku Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Předání ocenění jako i ukázka vítězů se bude konat za přítomnosti kamer Česke televize. Vřele Vás zveme na tuto vrcholnou společenskou akci tanečního sportu v České republice. Pro další informace navštivte tento odkaz.

21.11.2014

Vitek a kristyna na ČT

Česká televize minulou sobotu odvysílala záznam z vrcholné události českého tanečního podzimu. Jak jsme Vás již informovali Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková získali 2.místo a kvalifikovali se na mistrovství světa. Pro ty, co záznam nestihli nabízíme následující odkaz. Naše vystoupení začíná ve 31:35 přenosu. Pro shlédnutí našich předchozích show můžete navštívit naše stránky nabízející předtančení na ples a taneční vystoupení.

10.11.2014

Vícemistři showdance

Tuto sobotu se konalo Mistrovství ČR v kategorii show dance a Vítek s Kristýnou, hlavní lektoři našeho spolku vybojovali skvělé 2. místo. Tím se kvalifikovali na mistrovství světa konané opět v Číně. První mistrovský pár dokonce porazili v kriteriu prezentace a choreografie. Abychom se mohli podělit společně s Vámi o naši radost přidáváme video ukázku. Také ji naleznete na našich FB stránkách

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny